WPML_EXPORT - en to uk translation catalogue (525 entries)

en: %1$s  is installed, but with incorrect version. You need %1$s %2$s or higher.
uk: Встановлена версія %1$s – неправильна. Слід встановити версію %1$s %2$s або вище.

en: %d %s are missing translations.
uk: %d %s не перекладені.

en: %d %s is missing translations.
uk: %d %s не перекладено.

en: %d %s translation missing.
uk: %d %s не перекладено.

en: %d %s translations missing.
uk: %d %s не перекладено.

en: %d items
uk: Елементів: %d

en: %d products left
uk: Залишилось товарів: %d

en: %s do not require translation.
uk: %s не потрібно перекладати.

en: %s is either not installed or not active.
uk: %s не встановлено або не активовано.

en: %s is installed and active.
uk: %s установлено й активовано.

en: %s is not set up.
uk: %s не налаштовано.

en: %s is set up.
uk: %s налаштовано.

en: (previous value: %s)
uk: (попереднє значення: %s)

en: -- Choose a widget area --
uk: -- Вибрати область віджетів --

en: --Attribute--
uk: --Атрибут--

en: --Taxonomy--
uk: --Класифікація--

en: 1454.07 &raquo; 1450 when set to 10
uk: 1454,07 &raquo; 1450, якщо задано 10

en: 1454.07 &raquo; 1454 when set to 1
uk: 1454,07 &raquo; 1454, якщо задано 1

en: 1454.07 &raquo; 1500 when set to 100
uk: 1454,07 &raquo; 1500, якщо задано 100

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%s</code> translations to version <code>%s</code>.
uk: <strong>Доступний переклад WooCommerce</strong> &#8211; Установіть або оновіть переклади <code>%s</code> до версії <code>%s</code>.

en: API key (required)
uk: API-ключ (обов'язково)

en: Account settings
uk: Налаштування облікового запису

en: Action
uk: Дія

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
uk: Не вдалося виконати дію. Оновіть сторінку та повторіть спробу.

en: Actions
uk: Дії

en: Add Currencies
uk: Додати грошові одиниці

en: Add New %s
uk: Додати нову %s

en: Add a new currency switcher to a widget area
uk: Додати в область віджетів новий перемикач грошових одиниць

en: Add currency
uk: Додати грошову одиницю

en: Add new currency
uk: Додати нову грошову одиницю

en: Add separate download files for translations when translating products
uk: Під час перекладу товарів додати для перекладів окремі завантажувані файли

en: Add separate download files for translations when you translate this product
uk: Під час перекладу цього товару додати для перекладів окремі завантажувані файли

en: Add translation
uk: Додати переклад

en: Additional CSS
uk: Додатковий CSS

en: All %s
uk: Усі %s

en: All %s are translated.
uk: Усі %s перекладено.

en: All %s have the same %s assignments.
uk: Усі %s мають однакові завдання на %s.

en: All categories
uk: Усі категорії

en: All currency switchers in your site are affected by the settings in this section.
uk: Налаштування в цьому розділі впливають на всі перемикачі грошових одиниць на вашому сайті.

en: All languages
uk: Усі мови

en: All statuses
uk: Усі стани

en: All store pages must be translated in the languages configured on the site.
uk: Усі сторінки магазину слід перекласти мовами, встановленими на сайті.

en: All the products will be removed from the current order in order to change the currency
uk: Щоб змінити грошову одиницю, буде видалено всі продукти з поточного порядку подання

en: All the products will be removed from the current order in order to change the language
uk: Щоб змінити мову, буде видалено всі продукти з поточного порядку подання

en: All translation statuses
uk: Стан усіх перекладів

en: Allowed HTML tags: <img> <span> <u> <strong> <em>
uk: Дозволені HTML-теги: <img> <span> <u> <strong> <em>

en: At least one currency must be enabled for this language!
uk: Для цієї мови має бути увімкнена хоча б одна грошова одиниця!

en: At least one of these fields is required: title, content or excerpt
uk: Слід заповнити хоча б одне з цих полів: назва, вміст або витяг

en: Attribute Slug
uk: Короткий заголовок атрибута

en: Attribute slug: %s
uk: Короткий заголовок атрибута: %s

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Automatic Exchange Rates
uk: Автоматичні курси обміну

en: Autosubtract amount
uk: Сума автовирахування

en: Available parameters
uk: Доступні параметри

en: Blue
uk: Блакитний

en: Booking currency
uk: Грошова одиниця замовлення

en: Bookings
uk: Резервування

en: Border
uk: Межа

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Calculate costs in other currencies automatically
uk: Автоматично розраховувати вартість в іншій грошовій одиниці

en: Calculate prices in other currencies automatically
uk: Автоматично розраховувати ціни в іншій грошовій одиниці

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot get exchange rates. Connection failed.
uk: Не вдалось отримати курси обміну. Не вдалося підключитися.

en: Cart
uk: Кошик

en: Categories
uk: Категорії

en: Change Password
uk: Змінити пароль

en: Change default language
uk: Змінити мову за промовчанням

en: Changes in these translations will affect terms in general! ( Not only for this product )
uk: Зміни в цих перекладах вплинуть на терміни загалом! (Не тільки щодо цього товару)

en: Cheatin' huh?
uk: Хитруєте?

en: Checkout
uk: Оформити замовлення

en: Checkout &rarr; Pay
uk: Оформити замовлення та оплатити

en: Choose a file
uk: Вибрати файл

en: Choose if you need multiple currencies
uk: Вибрати кілька грошових одиниць за необхідності

en: Choose which attributes to make translatable
uk: Вибрати атрибути на переклад

en: Choosing if you need multiple currencies
uk: Вибір кількох грошових одиниць за необхідності

en: Choosing which attributes to make translatable
uk: Вибір атрибутів на переклад

en: Clear all colors
uk: Очистити всі кольори

en: Clear list
uk: Очистити список

en: Click to see the prices in the other currencies as they are currently shown on the front end.
uk: Натисніть для перегляду цін в іншій грошовій одиниці, як їх зараз видно відвідувачам.

en: Close setup
uk: Закрити програму встановлення

en: Collapse
uk: Згорнути

en: Color theme
uk: Колірна тема

en: Composite Products ( Components )
uk: Об'єднані товари (компоненти)

en: Composite Products ( Scenarios )
uk: Об'єднані товари (сценарії)

en: Configuration Warnings
uk: Попередження конфігурації

en: Configure multi-currency for multilingual sites
uk: Налаштувати режим кількох грошових одиниць для багатомовних сайтів

en: Configure products slug translation
uk: Налаштувати переклад коротких заголовків товарів

en: Configure specific product properties that should be synced to translations.
uk: Налаштуйте властивості товарів, які потрібно синхронізувати з перекладами.

en: Content
uk: Вміст

en: Content / Description
uk: Вміст / Опис

en: Content, title, and excerpt are empty.
uk: Вміст, назва та витяг порожні.

en: Continue
uk: Продовжити

en: Core
uk: Ядро

en: Create missing translations
uk: Створити відсутні переклади

en: Currencies
uk: Грошові одиниці

en: Currencies order updated
uk: Порядок грошових одиниць оновлено

en: Currencies to display for each language
uk: Грошові одиниці, що відображатимуться кожною мовою

en: Currency
uk: Грошова одиниця

en: Currency - no orders found
uk: Грошова одиниця – замовлення не знайдено

en: Currency Position
uk: Розташування грошової одиниці

en: Currency Preview
uk: Перегляд грошової одиниці

en: Currency switcher
uk: Перемикач грошових одиниць

en: Currency switcher colors
uk: Кольори перемикачів грошових одиниць

en: Currency switcher options
uk: Параметри перемикача грошових одиниць

en: Currency switcher preview
uk: Попередній перегляд перемикача грошових одиниць

en: Currency switcher style
uk: Стиль перемикача грошових одиниць

en: Current currency background color
uk: Колір тла поточної грошової одиниці

en: Current currency font color
uk: Колір шрифту поточної грошової одиниці

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Currently, there are %s variations that need to be created.
uk: Наразі потрібно створити різновиди %s.

en: Custom
uk: Власний

en: Custom Fields
uk: Користувацькі поля

en: Custom Product attributes
uk: Атрибути продукту

en: Custom Taxonomies
uk: Користувацькі класифікації

en: Custom field %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
uk: Змінено конфігурацію користувацького поля %s у файлі wpml-config.xml!

en: Custom taxonomy %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
uk: Змінено конфігурацію користувацької класифікації %s у файлі wpml-config.xml!

en: Custom type %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
uk: Змінено конфігурацію користувацького типу %s у файлі wpml-config.xml!

en: Customize the currency switcher
uk: Налаштувати перемикач грошових одиниць

en: Daily
uk: Щодня

en: Date
uk: Дата

en: Decimal Separator
uk: Десятковий роздільник

en: Default currency
uk: Грошова одиниця за промовчанням

en: Default: %name% (%symbol%) - %code%
uk: За промовчанням: %name% (%symbol%) – %code%

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Determined automatically based on exchange rate
uk: Визначається автоматично згідно з курсом обміну

en: Disable %s for %s
uk: Вимкнути %s для %s

en: Disabled
uk: Вимкнуто

en: Dismiss
uk: Відхилити

en: Done!
uk: Готово!

en: Down
uk: Вниз

en: Download Files
uk: Завантажити файли

en: Download Files for Variation #%s
uk: Завантажити файли для різновиду #%s

en: Download WooCommerce
uk: Завантажити WooCommerce

en: Downloading translations... Please don't close this page.
uk: Завантаження перекладів... Не закривайте цю сторінку.

en: Draft
uk: Чернетка

en: Drag and drop the currencies to change their order
uk: Щоб змінити порядок грошових одиниць, перетягніть їх

en: Duplicate terms ( please select attribute ):
uk: Копіювати терміни (виберіть атрибут):

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit %s
uk: Редагувати %s

en: Edit %s Currency Switcher
uk: Редагувати перемикач грошових одиниць %s

en: Edit My Address
uk: Змінити мою адресу

en: Edit Product Currency Switcher
uk: Редагувати перемикач грошових одиниць товару

en: Edit currency switcher
uk: Редагувати перемикач грошових одиниць

en: Edit this item
uk: Редагувати цей елемент

en: Edit this item inline
uk: Редагувати цей елемент у тексті

en: Edit this product translation
uk: Редагувати переклад цього товару

en: Edit translation
uk: Редагувати переклад

en: Enable %s for %s
uk: Увімкнути %s для %s

en: Enable Multiple Currencies
uk: Увімкнути кілька грошових одиниць

en: Enable automatic exchange rates
uk: Увімкнути автоматичні курси обміну

en: Enable the multi-currency mode
uk: Увімкнути режим кількох грошових одиниць

en: Enable this if you want to translate attribute values with Woocommerce Multilingual
uk: Виберіть цей параметр, якщо ви хочете перекласти значення атрибутів за допомогою Багатомовного WooCommerce

en: Enable/disable
uk: Увімкнути/вимкнути

en: Endpoint: %s
uk: Кінцева точка: %s

en: Enter API key
uk: Введіть API-ключ

en: Enter prices in other currencies
uk: Ввести ціни в іншій грошовій одиниці

en: Error reading the exchange rate for %s. Please try again. If the error persist, try selecting a different exchange rate service.
uk: Помилка читання курсу обміну для %s. Повторіть спробу. Якщо помилка не зникла, спробуйте вибрати іншу службу курсів обміну.

en: Excerpt
uk: Витяг

en: Exchange Rate
uk: Курс обміну

en: Exchange rate = %s exchange rate x (1 + lifting charge / 100)
uk: Курс обміну = валютний курс %s x (1 + доплата за витрати / 100)

en: Exchange rate updated automatically from %s
uk: Курси обміну оновлено автоматично з %s

en: Exchange rates source
uk: Джерело курсів обміну

en: Exchange rates updated successfully
uk: Курси обміну оновлено

en: Existing translations and variations associated will be deleted.
uk: Наявні пов'язані переклади та різновиди буде видалено.

en: External Product
uk: Зовнішній товар

en: File URL
uk: URL-адреса файлу

en: Filter
uk: Фільтр

en: Finish translating
uk: Закінчити переклад

en: Finished! You can visit the %sstrings translation%s screen to translate the strings now.
uk: Готово! Для негайного перекладу рядків можна перейти на екран %sперекладу рядків%s.

en: Fix product_type taxonomy terms
uk: Виправити терміни класифікації product_type

en: For 1454.07, when the increment for the nearest integer is 100 and the auto-subtract amount is 1, the resulting amount is 1499.
uk: У разі 1454,07 за умови 100 як доданої величини до найближчого цілого числа та 1 як суми, що віднімається автоматично, кінцева ціна дорівнюватиме 1499.

en: For your convenience, we've marked items that require your attention with a notice icon. You can see a list of everything that you should complete in the %sStatus%s tab.
uk: Для зручності ми позначили елементи, що потребують вашої уваги, значком сповіщення. Список усього, що потрібно завершити, знаходиться у вкладці %sСтан%s.

en: From&hellip;
uk: Від&hellip;

en: Get WPML
uk: Завантажити WPML

en: Get WPML Media
uk: Завантажити WPML Media

en: Get WPML String Translation
uk: Завантажити String Translation

en: Get WPML Translation Management
uk: Завантажити WPML Translation Management

en: Global Attributes
uk: Глобальні атрибути

en: Go to the first page
uk: На першу сторінку

en: Go to the last page
uk: На останню сторінку

en: Go to the next page
uk: На наступну сторінку

en: Go to the previous page
uk: На попередню сторінку

en: Gray
uk: Сірий

en: Heading
uk: Заголовок

en: Hide
uk: Приховати

en: Hide This Message
uk: Приховати це повідомлення

en: Hide prices in other currencies
uk: Приховати ціни в іншій грошовій одиниці

en: Hover
uk: Навести

en: How to translate attributes
uk: Як перекладати атрибути

en: How to translate product categories
uk: Як перекладати категорії товарів

en: How to translate this?
uk: Як це перекласти?

en: I'll do the setup later
uk: Я виконаю налаштування пізніше

en: If you are using downloadable products, you can choose to have their paths
                                                synchronized, or seperate for each language.
uk: Під час використання товарів, що завантажуються, можна задати синхронізацію
     їх шляхів або вказати їх окремо залежно від мови.

en: If you want different slugs for shop pages (%s/%s), you need to disable the shop prefix for products in <a href="%s">WooCommerce Settings</a>
uk: Якщо потрібні різні короткі заголовки для сторінок магазину (%s/%s), слід вимкнути префікс магазину товарів у<a href="%s">налаштуваннях WooCommerce</a>

en: Image
uk: Зображення

en: Images
uk: Зображення

en: In order to edit custom attributes you need to use the <a href="%s">custom product translation editor</a>
uk: Для редагування користувацьких атрибутів потрібно використовувати <a href="%s">редактор перекладу користувацьких продуктів</a>

en: Increment for nearest integer
uk: Приріст до найближчого цілого числа

en: Install WooCommerce Pages
uk: Установити сторінки WooCommerce

en: Install missing WooCommerce pages and create translations.
uk: Установіть відсутні сторінки WooCommerce та створіть їхні переклади.

en: Introduction
uk: Вступ

en: Invalid language parameter: %s
uk: Неприпустимий параметр мови: %s

en: Invalid nonce
uk: Неприпустимий nonce

en: Invalid taxonomy %s
uk: Неприпустима класифікація %s

en: Keep
uk: Не змінювати

en: Keep using %s
uk: Використовувати %s надалі

en: Label
uk: Мітка

en: Language
uk: Мова

en: Last Modified
uk: Востаннє змінено

en: Last updated: %s
uk: Останнє оновлення: %s

en: Later
uk: Пізніше

en: Learn how to turn your e-commerce site multilingual
uk: Дізнайтеся, як зробити свій веб-сайт електронної комерції багатомовним

en: Learn more
uk: Докладніше

en: Left
uk: Лівий

en: Left with space
uk: Ліворуч із пробілом

en: Let's continue
uk: Продовжмо

en: Let's turn your WooCommerce shop multilingual
uk: Зробімо ваш магазин на базі WooCommerce багатомовним

en: Lifting charge
uk: Доплата за витрати

en: Loading ...
uk: Завантаження...

en: Logout
uk: Вийти

en: Looks like you are upgrading from a previous version of WooCommerce Multilingual. Would you like to automatically create translated variations and images?
uk: Схоже, здійснюється оновлення з попередньої версії WooCommerce Multilingual. Створити перекладені різновиди і зображення автоматично?

en: Lost Password
uk: Втрачено пароль

en: Manually
uk: Вручну

en: Monthly on the
uk: Щомісяця в

en: Monthly on the %s
uk: Щомісяця в %s

en: Multi-currency
uk: Кілька грошових одиниць

en: Multi-currency is enabled but no secondary currencies have been set. %sAdd secondary currencies%s.
uk: Підтримку декількох грошових одиниць увімкнуто, але додаткові грошові одиниці не задано. %sДодайте додаткові грошові одиниці%s.

en: Multi-currency is not enabled.
uk: Режим кількох грошових одиниць не ввімкнуто.

en: Multilingual Content Setup
uk: Налаштування багатомовного вмісту

en: Multiple Currencies
uk: Кілька грошових одиниць

en: My Account
uk: Мій обліковий запис

en: Name
uk: Ім'я

en: Native WooCommerce product editing screen
uk: Власний екран редагування товарів WooCommerce

en: Nearest
uk: До найближчого

en: Needs updating
uk: Потрібно оновити

en: New %s
uk: Новий %s

en: New Widget Area Currency Switcher
uk: Новий перемикач грошових одиниць в області віджетів

en: No - dismiss
uk: Ні, закрити

en: No products found
uk: Товари не знайдено

en: Normal
uk: Звичайна

en: Not sure which option to choose? Read about %spotential issues when switching languages and currencies while the cart has items%s.
uk: Не можете визначитися? Почитайте про %sпотенційні проблеми під час змінення мов і грошових одиниць, коли в кошику є товари%s.

en: Not translated or needs updating
uk: Не перекладено або потрібно оновити

en: Number of Decimals
uk: Кількість десяткових знаків

en: One or more WooCommerce pages have not been created
uk: Не було створено однієї або кількох сторінок WooCommerce

en: One or more WooCommerce pages have not been created.
uk: Не створено одну або декілька сторінок WooCommerce.

en: One-off cost for the booking as a whole.
uk: Одноразова плата за замовлення в цілому.

en: Only numeric
uk: Тільки числа

en: Options
uk: Параметри

en: Order Received
uk: Замовлення отримано

en: Order currency:
uk: Грошова одиниця замовлення:

en: Order language:
uk: Мова замовлення:

en: Order of currencies
uk: Порядок грошових одиниць

en: Original
uk: Оригінал

en: Original Slug
uk: Вихідний короткий заголовок

en: Original language
uk: Мова оригіналу

en: Other currency background color
uk: Колір тла іншої грошової одиниці

en: Other currency font color
uk: Колір шрифту іншої грошової одиниці

en: Parent %s
uk: Батьківська %s

en: Parent %s:
uk: Батьківська %s:

en: Parent product: %s
uk: Батьківський товар: %s

en: Pending
uk: В очікуванні

en: Permalink settings
uk: Налаштування постійних посилань

en: Person Type Name
uk: Назва типу особистості

en: Person Types
uk: Типи особистості

en: Please enter in a value less than the regular price
uk: Введіть значення нижче звичайної ціни

en: Please make a backup of your database before you start the synchronization
uk: Перш ніж розпочати синхронізацію, створіть резервну копію бази даних

en: Plugins Status
uk: Стан плагінів

en: Position
uk: Розташування

en: Prepare your WooCommerce store to run multilingual!
uk: Підготуйте свій магазин WooCommerce до роботи в багатомовному середовищі!

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Private
uk: Приватна

en: Proceed
uk: Продовжити

en: Product
uk: Товар

en: Product Add-ons Group "%s"
uk: Група надбудов товарів «%s»

en: Product Attribute Base
uk: База атрибутів товарів

en: Product Base
uk: База товарів

en: Product Bundles
uk: Пакети продукту

en: Product Category Base
uk: База категорій товарів

en: Product Shop Base
uk: База магазину товарів

en: Product Tag Base
uk: База тегів товарів

en: Product Translation Interface
uk: Інтерфейс перекладу товару

en: Product attribute base
uk: База атрибутів товарів

en: Product base
uk: База товарів

en: Product category base
uk: База категорій товарів

en: Product page Currency Switcher
uk: Перемикач грошових одиниць на сторінці товару

en: Product tabs
uk: Вкладки товарів

en: Product tag base
uk: База тегів товарів

en: Product url
uk: URL-адреса товару

en: Products
uk: Товари

en: Products Download Files
uk: Завантажувані файли товарів

en: Products Missing Translations
uk: Товари без перекладу

en: Products Synchronization
uk: Синхронізація товарів

en: Products before cart reset
uk: Товари до скидання кошика

en: Products removed after switching to %s:
uk: Товари, видалені після переходу до %s:

en: Prompt for a confirmation and reset the cart
uk: Вивести запит на підтвердження та скинути кошик

en: Published
uk: Опубліковано

en: Purchase note
uk: Примітка до покупки

en: Quick Edit
uk: Швидке редагування

en: Quick edit is disabled for product translations. It's recommended to use the %s for editing products translations. %s
uk: Швидке редагування перекладу товарів вимкнуто. Для редагування перекладів товарів %s радимо скористатися %s.

en: Rate
uk: Курс обміну

en: Ready!
uk: Готово!

en: Regular Price
uk: Звичайна ціна

en: Required plugins
uk: Необхідні плагіни

en: Reset
uk: Скинути

en: Resources
uk: Ресурси

en: Resources Label
uk: Мітка ресурсів

en: Resources label
uk: Мітка ресурсів

en: Right
uk: Правий

en: Right now, there are no products needing translation.
uk: Зараз немає товарів, які потрібно перекласти.

en: Right now, there are no taxonomy terms needing translation.
uk: Наразі немає термінів класифікації, що потребують перекладу.

en: Right with space
uk: Праворуч із пробілом

en: Round the converted price to the closest integer. %se.g. 15.78 becomes 16.00
uk: Округлити конвертовані ціни до найближчого цілого числа. %sНапр., 15,78 стає 16,00

en: Rounding to the nearest integer
uk: Округлення до найближчого цілого числа

en: Running WooCommerce multilingual with default language other than English.
uk: Користування Багатомовним WooCommerce, якщо англійська не є мовою за промовчанням.

en: Sale Price
uk: Ціна зі знижкою

en: Same as default currency
uk: Як грошова одиниця за промовчанням

en: Save
uk: Зберегти

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Schedule
uk: Графік

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Search
uk: Пошук

en: Search %s
uk: Пошук %s

en: Secondary currencies: %s
uk: Додаткові грошові одиниці: %s

en: Select Page
uk: Виділити сторінку

en: Select Translatable Attributes
uk: Виберіть атрибути на переклад

en: Select a preset
uk: Виберіть заготовку

en: Select currency
uk: Вибрати грошову одиницю

en: Select the attribute to translate:
uk: Виберіть атрибут для перекладу:

en: Select the taxonomy to translate:
uk: Вибрати класифікацію на переклад:

en: Set costs in other currencies manually
uk: Задавати вартість в іншій грошовій одиниці вручну

en: Set dates
uk: Задати дати

en: Set on %s
uk: Задано %s

en: Set prices in other currencies manually
uk: Встановити ціни в іншій грошовій одиниці вручну

en: Settings
uk: Налаштування

en: Setup Complete
uk: Установлення завершено

en: Shipping Classes
uk: Варіанти доставки

en: Shop
uk: Магазин

en: Shop page
uk: Сторінка магазину

en: Show
uk: Показати

en: Show a currency selector on the product page template
uk: Показувати перемикач грошових одиниць у шаблоні сторінки товару

en: Show all currencies
uk: Показати всі грошові одиниці

en: Show only products with custom prices in secondary currencies
uk: Показувати лише товари з договірними цінами у другорядних грошових одиницях

en: Shows a list of the products that existed in the cart before the cart is reset on the front end after switching the language or the currency. It will be hidden when there are no products to show.
uk: Показує список товарів, що були в кошику перед його скиданням у зовнішньому інтерфейсі після зміни мови або грошової одиниці. Буде приховано, якщо немає відображуваних товарів.

en: Sign-up Fee
uk: Вартість реєстрації

en: Skip
uk: Пропустити

en: Slug
uk: Короткий заголовок

en: Slug type
uk: Тип короткого заголовка

en: Some settings from the WooCommerce Multilingual wpml-config.xml file have been overwritten.
uk: Деякі налаштування файлу wpml-config.xml WooCommerce Multilingual перезаписано.

en: Some translated %s have different %s assignments.
uk: Деякі перекладені %s мають інші завдання на %s.

en: Source product id not found: %s
uk: Не вдається знайти код вихідного товару: %s

en: Start
uk: Розпочати

en: Start the Setup Wizard
uk: Запустити майстер налаштування

en: Status
uk: Стан

en: Stay in %s
uk: Залишатися в %s

en: Store Pages
uk: Сторінки магазину

en: Store URLs
uk: URL-адреси магазину

en: Subscription Price
uk: Вартість підписки

en: Successfully updated %s for all translated %s.
uk: %s усіх перекладених %s оновлено.

en: Switch back to %s
uk: Повернутися до %s

en: Switch to this currency when switching language in the front-end
uk: Перейти до цієї грошової одиниці при зміні мови відвідувачем

en: Switching currencies when there are items in the cart
uk: Змінення грошової одиниці, коли в кошику залишилися товари

en: Switching currency?
uk: Змінюєте грошову одиницю?

en: Switching language?
uk: Змінюєте мову?

en: Switching languages when there are items in the cart
uk: Змінення мови, коли в кошику залишилися товари

en: Sync products "gallery images":
uk: Синхронізувати «зображення галереї» товарів:

en: Sync products and product taxonomies order.
uk: Синхронізувати товари і порядок класифікацій товарів.

en: Sync products categories (display type, thumbnail):
uk: Синхронізувати категорії товарів (відображати тип, ескіз):

en: Sync products variations:
uk: Синхронізувати різновиди товарів:

en: Sync publishing date for translated products.
uk: Синхронізувати дату публікації перекладених товарів.

en: Sync variables products
uk: Синхронізація змінних товарів

en: Synchronization complete!
uk: Синхронізацію завершено!

en: Synchronize %s assignment in content
uk: Синхронізувати завдання %s у вмісті

en: Synchronize attributes and update product variations
uk: Синхронізувати атрибути й оновити різновиди товарів

en: Synchronize cart content when switching currencies
uk: Синхронізувати вміст кошика під час змінення грошових одиниць

en: Synchronize cart content when switching languages
uk: Синхронізувати вміст кошика під час змінення мов

en: Tags
uk: Теги

en: Take this and edit
uk: Використовувати це і редагувати

en: Taxonomies Missing Translations
uk: Класифікації без перекладу

en: Template for currency switcher
uk: Шаблон перемикача грошових одиниць

en: Thank you for choosing WooCommerce Multilingual. We need to do a few upgrades to your site, so that it has everything needed to run multilingual.
uk: Дякуємо за вибір Багатомовного WooCommerce! Нам потрібно злегка оновити ваш сайт, щоб у нього було все необхідне для роботи в багатомовному середовищі.

en: Thank you for using %sWooCommerce Multilingual%s! You can express your love and
                                        support by %s rating our plugin and saying that %sit works%s for you.
uk: Дякуємо за користування %sБагатомовним WooCommerce%s! Ви можете продемонструвати своє захоплення та
     підтримку, поставивши нашому плагіну оцінку %s і висловивши своє %sзадоволення%s.

en: The WordPress Multilingual Plugin
uk: Плагін для створення багатомовних сайтів на базі WordPress

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
uk: Якщо ви залишите цю сторінку, внесені зміни буде втрачено.

en: The cost is displayed to the user on the frontend. Leave blank to have it calculated for you. If a booking has varying costs, this will be prefixed with the word "from:".
uk: Користувач може бачити вартість через зовнішній інтерфейс. Щоб вартість розрахували за вас, залиште її порожньою. Якщо вартість замовлення може змінюватися, перед нею стоятиме слово «від:».

en: The default currency was changed. In order to show accurate prices in all currencies, you need to update the exchange rates under the %sMulti-currency%s configuration.
uk: Грошову одиницю за промовчанням змінено. Щоб ціни правильно відображалися у всіх валютах, необхідно оновити курс обміну в налаштуваннях %sПідтримки кількох грошових одиниць%s.

en: The lifting charge adjusts the exchange rate provided by the selected service before it is saved. The exchange rates displayed in the table above include the lifting charge.
uk: Доплата за витрати впливає на курс обміну, отриманий від обраної служби, перед його збереженням. Доплата за витрати включено в курси обміну в таблиці вище.

en: The multi-currency mode cannot be enabled as a specific currency was not set. Go to the %sWooCommerce settings%s page and select the default currency for your store.
uk: Неможливо ввімкнути режим кількох грошових одиниць, тому що не було задано певну грошову одиницю. Перейдіть на сторінку %sНалаштувань WooCommerce%s і виберіть грошову одиницю за промовчанням свого магазину.

en: The recommended way is using the WPML Translation Editor. It is streamlined for making the translation process much easier while also providing a much better integration with various WooCommerce extensions.
uk: Радимо скористатися Редактором перекладів WPML. Він призначений для значного спрощення процесу перекладу та одночасно забезпечує набагато надійнішу інтеграцію з різними розширеннями WooCommerce.

en: The recommended way to translate WooCommerce products is using the
                                 %sWooCommerce Multilingual products translation%s page.
                                 Please use this page only for translating elements that are not available in the WooCommerce Multilingual products translation table.
uk: Радимо перекладати товари WooCommerce на сторінці
     %sПерекладу товарів Багатомовного WooCommerce%s.
     Скористайтеся цією сторінкою лише для перекладу елементів, недоступних у таблиці для перекладу товарів Багатомовного WooCommerce.

en: The resulting price will be an increment of this value after initial rounding.%se.g.:
uk: Кінцева ціна буде збільшенням цього значення після першого округлення. %sНапр.:

en: The value to be subtracted from the amount obtained previously.
uk: Значення, що буде віднято від раніше отриманої суми.

en: There are no attributes defined
uk: Атрибути не визначено

en: There are no translatable product attributes defined
uk: Атрибути товару на переклад не визначено

en: There are no translatable product custom taxonomies defined
uk: Користувацькі класифікації товару на переклад не визначено

en: There are some settings that require careful attention.
uk: Є налаштування, на які слід звернути увагу.

en: These pages are currently being translated by translators via WPML:
uk: Ці сторінки зараз перекладаються через WPML перекладачами:

en: This action lets you automatically apply the %s taxonomy to your content in different  languages. It will scan the original content and apply the same taxonomy to translated content.
uk: Ця дія дає можливість автоматично застосовувати класифікацію %s до вмісту різними мовами. Після сканування оригіналу вмісту таку ж саму класифікацію буде застосовано до вмісту перекладу.

en: This field is locked for editing because WPML will copy its value from the original language.
uk: Це поле заблоковано для редагування, оскільки WPML копіює його значення з мови оригіналу.

en: This is a translation of %s. Some of the fields are not editable. It's recommended to use the %s for translating products.
uk: Це переклад %s. Деякі поля не редагуються. Для перекладу товарів радимо скористатися %s.

en: This is the cost per block booked. All other costs (for resources and persons) are added to this.
uk: Це вартість одного замовленого блоку. Усі інші витрати (за ресурси і людей) додаються.

en: This may cause problems with URLs in different languages.
uk: Це може призвести до проблем з URL-адресами іншими мовами.

en: This page allows you to translate all strings that are being used by WooCommerce in building different type of urls. Translating them enables you to have fully localized urls that match the language of the pages.
uk: На цій сторінці можна перекладати всі рядки, які використовуються WooCommerce для створення іншого виду URL-адрес. Завдяки перекладу у вас будуть повністю локалізовані адреси відповідно до мови сторінок.

en: This taxonomy does not require translation.
uk: Ця класифікація не потребує перекладу.

en: This taxonomy requires translation.
uk: Цю класифікацію потрібно перекласти.

en: This translation job will no longer be assigned to you. Other translators will be able take it and continue the translation.
uk: Це замовлення на переклад більше не буде закріплене за вами. Інші перекладачі зможуть забрати його та продовжити переклад.

en: This will allow you to set prices for products in different currencies. The prices can be determined based on a given exchange rate or set explicitly for specific products.
uk: Завдяки цій функції можна задавати ціни на товари в різних грошових одиницях. Ціни можна визначати на підставі заданого обмінного курсу або явно задавати для конкретних товарів.

en: This will automatically generate variations for translated products corresponding to recently translated attributes.
uk: Ця дія автоматично згенерує різновиди перекладених товарів згідно з нещодавно перекладеними атрибутами.

en: Thousand Separator
uk: Роздільник груп розрядів

en: Title
uk: Заголовок

en: To configure how the %sWooCommerce products%s are translated, visit the WooCommerce Multiligual %ssettings%s page.
uk: Щоб налаштувати спосіб перекладу %sтоварів WooCommerce%s, перейдіть на сторінку %sналаштувань%s Багатомовного WooCommerce.

en: To configure product taxonomies or attributes as translatable or not translatable, go to the %sMultilingual Content Setup%s
uk: Щоб налаштувати класифікації або атрибути товарів перекладними або неперекладними, перейдіть у розділ %sНалаштування багатомовного вмісту%s

en: To quickly translate this and other WooCommerce store pages, please run the %ssetup wizard%s.
uk: Щоб швидко перекласти цю та інші сторінки магазину WooCommerce, запустіть %sмайстер налаштування%s.

en: To run a fully translated site, you should translate all taxonomy terms. Some store elements, such as variations, depend on taxonomy translation.
uk: Щоб повністю запустити перекладений веб-сайт, потрібно перекласти всі терміни класифікації. Деякі елементи магазину, наприклад різновиди, залежать від перекладу класифікації.

en: To run a multilingual e-commerce site, you need to have the WooCommerce shop pages translated to all the site's languages. Once all the pages are installed you can add the translations for them from this menu.
uk: Щоб користуватися багатомовним веб-сайтом електронної комерції, потрібно перекласти сторінки магазину WooCommerce усіма мовами веб-сайту. Після встановлення всіх сторінок можна додати їх переклади за допомогою цього меню.

en: To translate %s please use the %s translation%s page, inside the %sWooCommerce Multilingual admin%s.
uk: Для перекладу %s скористайтеся сторінкою %sперекладу%s всередині %sпанелі адміністрування WooCommerce Multilingual%s.

en: To translate Extra Options strings please save %s and go to the <b><a href="%s">String Translation interface</a></b>
uk: Щоб перекласти рядки додаткових параметрів, збережіть %s і перейдіть до <b><a href="%s">Інтерфейсу перекладу рядків</a></b>

en: To&hellip;
uk: Кому&hellip;

en: Tour Data
uk: Дані туру

en: Translatable?
uk: Перекладається?

en: Translate %s
uk: Перекласти %s

en: Translate Products
uk: Перекласти товари

en: Translate Store Pages
uk: Перекладіть сторінки магазину

en: Translate URLs
uk: Перекласти URL-адреси

en: Translate WooCommerce products
uk: Перекласти товари WooCommerce

en: Translate endpoints
uk: Перекласти кінцеві точки

en: Translate shipping classes
uk: Перекласти варіанти доставки

en: Translate the &quot;store&quot; pages
uk: Перекласти сторінки магазину

en: Translating the 'store' pages
uk: Переклад сторінок «store»

en: Translation complete
uk: Переклад завершено

en: Translation in progress
uk: Переклад виконується

en: Translation of
uk: Переклад

en: Translation to
uk: Переклад

en: Translations
uk: Переклади

en: Troubleshooting
uk: Діагностика

en: Troubleshooting page
uk: Сторінка усунення несправностей

en: Type
uk: Тип

en: Up
uk: Вгору

en: Update %s
uk: Оновити %s

en: Update %s for all translated %s
uk: Оновити %s всіх перекладених %s

en: Update Translation
uk: Оновити переклад

en: Update WPML
uk: Оновити WPML

en: Update currency
uk: Оновити грошову одиницю

en: Update frequency
uk: Частота оновлення

en: Update manually now
uk: Оновити вручну зараз

en: Update products count:
uk: Оновити кількість товарів:

en: Update settings for %s
uk: Оновити налаштування для %s

en: Update translation
uk: Оновити переклад

en: Upgrade WPML
uk: Оновити WPML

en: Uploads
uk: Завантаження

en: Use custom settings for translations download files
uk: Використовувати користувацькі налаштування для файлів завантаження перекладів

en: Use the same files for translations
uk: Використовувати однакові файли для перекладів

en: Using "translation_of" requires providing a "lang" parameter too
uk: Щоб використовувати "translation_of", також потрібен параметр "lang"

en: Value(s)
uk: Значення

en: Variations data
uk: Дані різновидів

en: View
uk: Переглянути

en: View "%s"
uk: Переглянути "%s"

en: View Order
uk: Переглянути замовлення

en: View cart
uk: Переглянути кошик

en: Visit website
uk: Відвідати сайт

en: WPML Translation Editor
uk: Редактор перекладів WPML

en: We detected a problem in your WPML configuration: the %sproduct_type%s taxonomy is set as translatable and this would cause problems with translated products. You can fix this in the %sMultilingual Content Setup page%s.
uk: Ми виявили проблему в конфігурації вашого WPML: класифікацію %sproduct_type%s задано як перекладну, а це могло спричинити проблеми з перекладеними товарами. Її можна усунути на %sсторінці «Налаштування багатомовного вмісту»%s.

en: We detected that the %sproduct_type%s field was set incorrectly for some product translations. This happened because the product_type taxonomy was translated. You can fix this in the WooCommerce Multilingual %stroubleshooting page%s.
uk: Ми з'ясували, що в разі перекладу деяких товарів поле %sproduct_type%s було задано неправильно. Це сталося тому, що класифікація product_type була перекладена. Проблему можна виправити на %sсторінці усунення неполадок WooCommerce Multilingual%s.

en: We need to help you with a few steps to turn your WooCommerce store multilingual. These steps include:
uk: Ми допоможемо виконати кілька кроків, щоб ваш магазин WooCommerce став багатомовним. Зокрема, це:

en: We'll help you:
uk: Ми допоможемо:

en: Weekly on
uk: Щотижня в

en: Weekly on %s
uk: Щотижня в %s

en: When this option is on, when you switch to a secondary currency on the front end, only the products with custom prices in that currency are being displayed. Products with prices determined based on the exchange rate are hidden.
uk: Якщо цей параметр увімкнуто, після переходу до другорядної грошової одиниці в зовнішньому інтерфейсі відображаються тільки товари з договірними цінами в цій грошовій одиниці. Товари з цінами, визначеними на підставі курсу обміну не відображаються.

en: White
uk: Білий

en: Widget Currency Switcher
uk: Перемикач грошових одиниць у віджеті

en: Widget area
uk: Область віджета

en: Widget title
uk: Назва віджета

en: WooCommerce Multilingual &rsaquo; Setup Wizard
uk: Багатомовний WooCommerce &rsaquo; Майстер налаштувань

en: WooCommerce Multilingual depends on several plugins to work. If any required plugin is missing, you should install and activate it.
uk: Робота WooCommerce Multilingual залежить від кількох плагінів. У разі відсутності необхідного плагіна його слід установити та активувати.

en: WooCommerce Multilingual is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%s">WPML Media</a> versions prior %s.
uk: WooCommerce Multilingual увімкнуто, але не задіяно. Він не сумісний з версіями<a href="%s">WPML Media</a> нижче %s.

en: WooCommerce Multilingual is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%s">WPML String Translation</a> versions prior %s.
uk: WooCommerce Multilingual увімкнуто, але не задіяно. Він не сумісний з версіями<a href="%s">WPML String Translation</a> нижче %s.

en: WooCommerce Multilingual is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%s">WPML Translation Management</a> versions prior %s.
uk: WooCommerce Multilingual увімкнуто, але не задіяно. Він не сумісний з версіями<a href="%s">WPML Translation Management</a> нижче %s.

en: WooCommerce Multilingual is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%s">WPML</a> versions prior %s.
uk: WooCommerce Multilingual увімкнуто, але не задіяно. Він не сумісний з версіями<a href="%s">WPML</a> нижче %s.

en: WooCommerce Multilingual is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%s">WPML</a> versions prior 2.0.5.
uk: WooCommerce Multilingual увімкнуто, але не задіяно. Він не сумісний з версіями <a href="%s">WPML</a> нижче 2.0.5.

en: WooCommerce Multilingual is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%s">Woocommerce</a> versions prior %s.
uk: WooCommerce Multilingual увімкнено, але не задіяно. Модуль не сумісний із версіями <a href="%s">Woocommerce</a> нижче %s.

en: WooCommerce Multilingual is enabled but not effective. It requires %s in order to work.
uk: WooCommerce Multilingual увімкнуто, але не задіяно. Для його роботи необхідний %s.

en: WooCommerce Multilingual products editor
uk: Редактор товарів WooCommerce Multilingual

en: WooCommerce Multilingual products translator
uk: Перекладач товарів WooCommerce Multilingual

en: WooCommerce Store Pages
uk: Сторінки магазину WooCommerce

en: WooCommerce store pages are translated to all the site's languages.
uk: Сторінки магазину WooCommerce перекладені всіма мовами веб-сайту.

en: WooCommerce store pages do not exist for these languages:
uk: Немає сторінок магазину WooCommerce цими мовами:

en: Yes, go to the troubleshooting page
uk: Так, перейти до сторінки усунення несправностей

en: You are using WooCommerce Multilingual %s. This version includes an important UI redesign for the configuration screens and it requires <a href="%s">WPML %s</a> or higher. Everything still works on the front end now but, in order to configure options for WooCommerce Multilingual, you need to upgrade WPML.
uk: Ви використовуєте Багатомовний WooCommerce %s. У цій версії містяться важливі зміни дизайну користувацького інтерфейсу екранів конфігурації. Вона вимагає версію <a href="%s">WPML %s</a> або вище.  Зараз у зовнішньому інтерфейсі все працює без змін, але для налаштування параметрів Багатомовного WooCommerce необхідно оновити WPML.

en: You are using the same value as for the regular category base. This is known to create conflicts resulting in urls not working properly.
uk: Використовується те ж значення, що і для звичайної бази категорій. Відомі випадки виникнення конфліктів, що призводять до збоїв у роботі URL-адрес.

en: You can choose to clear the cart contents when you change language or currency in case you have problems in cart or checkout page
uk: Можна очистити вміст кошика під час змінення мови або грошової одиниці в разі виникнення проблем із кошиком або сторінкою оформлення замовлення

en: You can enter or edit your default values on the %sPermalinks settings%s page or, for the endpoints, on the WooCommerce %sAccount settings%s page.
uk: Ви можете ввести або змінити свої значення за промовчанням на сторінці %sНалаштування постійних посилань%s або, у разі кінцевих точок, на сторінці %sНалаштування облікового запису%s WooCommerce.

en: You can make these updates now, or later from the %sWooCommerce &raquo; WooCommerce Multilingual%s menu.
uk: Ці оновлення можна застосувати зараз або пізніше через меню %sWooCommerce &raquo; Багатомовний WooCommerce%s.

en: You can translate strings related to global add-ons on the %sWPML String Translation page%s. Use the search on the top of that page to find the strings.
uk: Рядки, пов'язані з глобальними надбудовами, можна перекласти на %sсторінці Перекладу рядків WPML%s. Скористайтеся пошуком у верхній частині сторінки, щоб знайти рядки.

en: You can translate strings related to subscription products on the %sWPML String Translation page%s. Use the search on the top of that page to find the strings.
uk: Рядки, пов'язані з товарами за передплатою, можна перекласти на %sсторінці Перекладу рядків WPML%s. Скористайтеся пошуком у верхній частині сторінки, щоб знайти рядки.

en: You can translate the Group Name, Group Description and every Option Label of your product add-on on the %sWooCommerce product translation page%s
uk: Ім'я групи, її опис та кожну мітку параметрів надбудови вашого товару можна перекласти на %sсторінці перекладу товарів WooCommerce%s

en: You can translate the Person Type Name and Description on the  %sWooCommerce product translation page%s
uk: Ім'я та опис типу особи можна перекласти на %sсторінці перекладу товарів WooCommerce%s

en: You can translate the labels of your table rates on the %sWPML String Translation page%s. Use the search on the top of that page to find the labels strings.
uk: Мітки ваших табличних курсів можна перекласти на %sсторінці Перекладу рядків WPML%s. Скористайтеся пошуком у верхній частині сторінки, щоб знайти рядки міток.

en: You can translate the titles of your custom Resources on the %sWooCommerce product translation page%s
uk: Заголовки ваших користувацьких ресурсів можна перекласти на %sсторінці перекладу товарів WooCommerce%s

en: You can translate this method title on the %sWPML String Translation page%s. Use the search on the top of that page to find the method title string.
uk: Заголовок цього методу можна перекласти на %sсторінці Перекладу рядків WPML%s. Скористайтеся пошуком у верхній частині сторінки, щоб знайти рядок заголовка методу.

en: You can translate your custom product tabs on the %sWooCommerce product translation page%s
uk: Вкладки користувацьких товарів можна перекласти на %sсторінці перекладу товарів WooCommerce%s

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
uk: У кошик не можна додати інший «%s».

en: You have entered an incorrect API Access Key
uk: Ви ввели неправильний API-ключ доступу

en: You have to save all settings before updating exchange rates
uk: Перед оновленням курсів обміну слід зберегти всі налаштування

en: You have untranslated terms!
uk: Залишилися неперекладені терміни!

en: You haven't added any secondary currencies.
uk: Не додано жодної додаткової грошової одиниці.

en: You should check WPML configuration files added by other plugins or manual settings on the %s section.
uk: Потрібно перевірити файли конфігурації WPML, додані іншими плагінами, або ручні налаштування в розділі %s.

en: You've successfully installed %sWooCommerce Multilingual%s. Would you like to see a quick overview?
uk: %sWooCommerce Multilingual%s встановлено. Показати його короткий огляд?

en: You've switched language and there are items in the cart. If you keep the %s language, the cart will be emptied and you will have to add the items again to the cart.
uk: Ви змінили мову, а в кошику залишилися товари. Якщо залишити %s мову, кошик буде очищено і доведеться знову додавати в нього товари.

en: Your cart is not empty! After you switched the currency, all items from the cart will be removed and you have to add them again.
uk: Кошик не порожній! Після змінення грошової одиниці всі товари буде видалено з кошика, і їх доведеться додавати знову.

en: Your multilingual shop is almost ready. Next, you should go to the different tabs in %sWooCommerce &raquo; WooCommerce Multilingual%s admin and do the final setup.
uk: Ваш багатомовний магазин майже готовий. Далі слід перейти в різні вкладки в майстерні %sWooCommerce &raquo; Багатомовний WooCommerce%s і закінчити встановлення.

en: Your product permalink base is not translated to:
uk: Базу постійних посилань товарів не перекладено такою мовою:

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування збережено.

en: and
uk: та

en: default
uk: за промовчанням

en: left
uk: ліворуч

en: never
uk: ніколи

en: none
uk: немає

en: of
uk: із

en: permalinks settings
uk: налаштування постійних посилань

en: product
uk: товар

en: product-category
uk: категорія-товару

en: product-tag
uk: мітка-товару

en: products with variations
uk: товари з різновидами

en: translations
uk: переклади

en: wpml-config.xml file missing from WooCommerce Multilingual folder.
uk: У папці WooCommerce Multilingual відсутній файл wpml-config.xml.
