WPML_EXPORT - en to he translation catalogue (523 entries)

en: %1$s  is installed, but with incorrect version. You need %1$s %2$s or higher.
he: %1$s  מותקן, אבל לא בגרסה הנכונה. אתה צריך %1$s %2$s ומעלה.

en: %d %s are missing translations.
he: ל-%d %s חסרים תרגומים.

en: %d %s is missing translations.
he: ל-%d %s חסרים תרגומים.

en: %d %s translation missing.
he: תרגום %d %s חסר.

en: %d %s translations missing.
he: %d תרגומי %s חסר.

en: %d items
he: %d פריטים

en: %d products left
he: %d מוצרים נותרו

en: %s do not require translation.
he: %s לא זקוק לתרגום.

en: %s is either not installed or not active.
he: %s לא מותקן או לא פעיל.

en: %s is installed and active.
he: %s מותקן ופעיל.

en: %s is not set up.
he: %s לא מוגדר.

en: %s is set up.
he: %s מוגדר.

en: (previous value: %s)
he: (ערך קודם: %s)

en: -- Choose a widget area --
he: -- בחר אזור וידג'טים --

en: --Attribute--
he: --מאפיין--

en: --Taxonomy--
he: --טקסונומיה--

en: 1454.07 &raquo; 1450 when set to 10
he: 1,454.07 &raquo; 1,450 כשמוגדר ל-10

en: 1454.07 &raquo; 1454 when set to 1
he: 1,454.07 &raquo; 1,454 כשמוגדר ל-1

en: 1454.07 &raquo; 1500 when set to 100
he: 1,454.07 &raquo; 1,500כשמוגדר ל-100

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%s</code> translations to version <code>%s</code>.
he: <strong>תרגום WooCommerce זמין</strong> &#8211; התקן או עדכן את תרגומי <code>%s</code> לגרסה <code>%s</code>.

en: API key (required)
he: מפתח API (חובה)

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: Action
he: פעולה

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
he: הפעולה נכשלה. רענן את הדף ונסה שוב.

en: Actions
he: פעולות

en: Add Currencies
he: הוסף מטבעות

en: Add New %s
he: הוסף %s חדש

en: Add a new currency switcher to a widget area
he: הוסף מעביר מטבע חדש לאזור וידג'טים

en: Add currency
he: הוסף מטבע

en: Add new currency
he: הוסף מטבע חדש

en: Add separate download files for translations when translating products
he: הוסף קובצי הורדה נפרדים עבור תרגומים בעת תרגום מוצרים

en: Add separate download files for translations when you translate this product
he: הוסף קובצי הורדה נפרדים עבור תרגומים כשאתה מתרגם מוצר זה

en: Add translation
he: הוסף תרגום

en: Additional CSS
he: CSS נוסף

en: All %s
he: כל ה-%s

en: All %s are translated.
he: כל ה-%s מתורגמים.

en: All %s have the same %s assignments.
he: לכל ה-%s יש את אותן ההקצאות של %s .

en: All categories
he: כל הקטגוריות

en: All currency switchers in your site are affected by the settings in this section.
he: כל מעבירי המטבעות באתר מושפעים מההגדרות במקטע זה.

en: All languages
he: כל השפות

en: All statuses
he: כל הסטטוסים

en: All store pages must be translated in the languages configured on the site.
he: יש לתרגם את כל דפי החנות לשפות המוגדרות באתר.

en: All the products will be removed from the current order in order to change the currency
he: כל המוצרים יוסרו מההזמנה הנוכחית כדי לשנות את המטבע

en: All the products will be removed from the current order in order to change the language
he: כל המוצרים יוסרו מההזמנה הנוכחית כדי לשנות את השפה

en: All translation statuses
he: כל סטטוסי התרגום

en: Allowed HTML tags: <img> <span> <u> <strong> <em>
he: תגי HTML מותרים: <img> <span> <u> <strong> <em>

en: At least one currency must be enabled for this language!
he: יש להפעיל לפחות מטבע אחד עובר שפה זו!

en: At least one of these fields is required: title, content or excerpt
he: לפחות אחד השדות האלה הכרחי: כותרת, תוכן או מובאה

en: Attribute Slug
he: זיהוי מאפיין

en: Attribute slug: %s
he: זיהוי מאפיין: %s

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Automatic Exchange Rates
he: שערי חליפין אוטומטיים

en: Autosubtract amount
he: חיסור אוטומטי של סכום

en: Available parameters
he: פרמטרים זמינים

en: Blue
he: כחול

en: Booking currency
he: מטבע ההזמנה

en: Bookings
he: הזמנות

en: Border
he: מסגרת

en: Button text
he: טקסט לחצן

en: Calculate costs in other currencies automatically
he: חישוב עלויות במטבעות אחרים באופן אוטומטי

en: Calculate prices in other currencies automatically
he: חשב מחירים במטבעות אחרים באופן אוטומטי

en: Cancel
he: בטל

en: Cannot get exchange rates. Connection failed.
he: לא ניתן לקבל שערי חליפין. החיבור נכשל.

en: Cart
he: עגלה

en: Categories
he: קטגוריות

en: Change Password
he: שנה סיסמה

en: Change default language
he: שנה שפת ברירת מחדל

en: Changes in these translations will affect terms in general! ( Not only for this product )
he: שינויים בתרגומים אלה ישפיעו על המונחים בכל מקום! (לא רק עבור מוצר זה)

en: Cheatin' huh?
he: מרמה, הא?

en: Checkout
he: קופה

en: Checkout &rarr; Pay
he: קופה &rarr; שלם

en: Choose a file
he: בחר קובץ

en: Choose if you need multiple currencies
he: בחר אם אתה זקוק לריבוי מטבעות

en: Choose which attributes to make translatable
he: בחר איזה מאפיינים ניתן יהיה לתרגגם

en: Choosing if you need multiple currencies
he: בחירת הצורך בשימוש בריבוי מטבעות

en: Choosing which attributes to make translatable
he: בחירת המאפיינים שיש לתרגם

en: Clear all colors
he: נקה את כל הצבעים

en: Clear list
he: נקה רשימה

en: Click to see the prices in the other currencies as they are currently shown on the front end.
he: לחץ כדי לראות את המחירים במטבעות האחרים כפי שהם מוצגים כרגע בממשק הקצה.

en: Close setup
he: סגור את ההגדרה

en: Collapse
he: כווץ

en: Color theme
he: ערכת נושא צבעונית

en: Composite Products ( Components )
he: מוצרים מרוכבים (רכיבים)

en: Composite Products ( Scenarios )
he: מוצרים מרוכבים (תרחישים)

en: Configuration Warnings
he: אזהרות תצורה

en: Configure multi-currency for multilingual sites
he: הגדרת התצורה של ריבוי מטבעות עבור אתרים רב-לשוניים

en: Configure products slug translation
he: קבע את הגדרות התרגום של שמות המוצרים

en: Configure specific product properties that should be synced to translations.
he: הגדר תכונות מוצר ספציפיות שיש לסנכרן לתרגומים

en: Content
he: תוכן

en: Content / Description
he: תוכן/תיאור

en: Content, title, and excerpt are empty.
he: תוכן, כותרת ומובאה ריקים.

en: Continue
he: המשך

en: Core
he: ליבה

en: Create missing translations
he: צור תרגומים חסרים

en: Currencies
he: מטבעות

en: Currencies order updated
he: סדר המטבעות עודכן

en: Currencies to display for each language
he: מטבעות להצגה עבור כל שפה

en: Currency
he: מטבע

en: Currency - no orders found
he: מטבע - לא נמצאו הזמנות

en: Currency Position
he: מיקום מטבע

en: Currency Preview
he: תצוגה מקדימה של מטבע

en: Currency switcher
he: מעביר מטבע

en: Currency switcher colors
he: צבעי מעביר מטבע

en: Currency switcher options
he: אפשרויות מעביר המטבעות

en: Currency switcher preview
he: תצוגה מקימה של מעביר המטבע

en: Currency switcher style
he: סגנון מעביר המטבע

en: Current currency background color
he: צבע רקע מטבע נוכחי

en: Current currency font color
he: צבע גופן מטבע נוכחי

en: Current page
he: הדף הנוכחי

en: Currently, there are %s variations that need to be created.
he: כרגע יש %s ואריאציות שצריך ליצור.

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom Fields
he: שדות מותאמים אישית

en: Custom Product attributes
he: מאפייני מוצרים מותאמים אישית

en: Custom Taxonomies
he: טקסונומיות מותאמות אישית

en: Custom field %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
he: השדה המותאם אישית %s של התצורה מהקובץ wpml-config.xml עבר שינוי!

en: Custom taxonomy %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
he: הטקסונומיה המותאמת אישית %s מקובץ התצורה wpml-config.xml עברה שינוי!

en: Custom type %s configuration from wpml-config.xml file was altered!
he: הסוג המותאם אישית %s מקובץ התצורה wpml-config.xml עבר שינוי!

en: Customize the currency switcher
he: התאם אישית את מחליף המטבע

en: Daily
he: יומית

en: Date
he: תאריך

en: Decimal Separator
he: תו הפרדה עשרוני

en: Default currency
he: מטבע ברירת מחדל

en: Default: %name% (%symbol%) - %code%
he: ברירת מחדל: %name% (%symbol%) - %code%

en: Delete
he: מחק

en: Description
he: תיאור

en: Determined automatically based on exchange rate
he: נקבע באופן אוטומטי על-בסיס שער החליפין

en: Disable %s for %s
he: השבת את %s עבור %s

en: Disabled
he: מושבת

en: Dismiss
he: בטל

en: Done!
he: בוצע!

en: Down
he: למטה

en: Download Files
he: הורד קבצים

en: Download Files for Variation #%s
he: הורד קבצים עבור וריאציה #%s

en: Download WooCommerce
he: הורד את WooCommerce

en: Downloading translations... Please don't close this page.
he: מוריד תרגומים... אל תסגור דף זה.

en: Draft
he: טיוטה

en: Drag and drop the currencies to change their order
he: גרור ושחרר את המטבעות כדי לשנות את סדרן

en: Duplicate terms ( please select attribute ):
he: מונחים כפולים (בחר מאפיין):

en: Edit
he: ערוך

en: Edit %s
he: ערוך את %s

en: Edit %s Currency Switcher
he: ערוך מעביר מטבע %s

en: Edit My Address
he: ערוך את הכתובת שלי

en: Edit Product Currency Switcher
he: ערוך מעביר מטבע מוצר

en: Edit currency switcher
he: ערוך מעביר מטבע

en: Edit this item
he: ערוך פריט זה

en: Edit this item inline
he: ערוך פריט מוטבע זה

en: Edit this product translation
he: ערוך תרגום מוצר זה

en: Edit translation
he: ערוך תרגום

en: Enable %s for %s
he: הפעל את %s עבור %s

en: Enable Multiple Currencies
he: הפעל ריבוי מטבעות

en: Enable automatic exchange rates
he: אפשר שערי חליפין אוטומטיים

en: Enable the multi-currency mode
he: הפעל מצב ריבוי מטבעות

en: Enable this if you want to translate attribute values with Woocommerce Multilingual
he: אפשר זאת אם אתה מעוניין לתרגם ערכי מאפיינים באמצעות Woocommerce Multilingual

en: Enable/disable
he: הפעל/השבת

en: Endpoint: %s
he: נקודת סיום: %s

en: Enter API key
he: הזן מפתח API

en: Enter prices in other currencies
he: הזן את המחירים במטבעות האחרים

en: Error reading the exchange rate for %s. Please try again. If the error persist, try selecting a different exchange rate service.
he: שגיאה בקריאת שער החליפים עבור %s. נסה שוב. אם השגיאה ממשיכה, נסה לבחור שירות שער חליפין אחר.

en: Excerpt
he: מובאה

en: Exchange Rate
he: שער חליפין

en: Exchange rate = %s exchange rate x (1 + lifting charge / 100)
he: שער חליפין = %s שער חליפין x (1 + חיוב הרמה / 100)

en: Exchange rate updated automatically from %s
he: שער חליפין עודכן באופן אוטומטי מ-%s

en: Exchange rates source
he: מקור שערי חליפין

en: Exchange rates updated successfully
he: שערי חליפין עודכנו בהצלחה

en: Existing translations and variations associated will be deleted.
he: תרגומים קיימים ווריאציות משויכות יימחקו.

en: External Product
he: מוצר חיצוני

en: File URL
he: כתובת URL של קובץ

en: Filter
he: מסנן

en: Finish translating
he: סיים את התרגום

en: Finished! You can visit the %sstrings translation%s screen to translate the strings now.
he: סיימנו! עכשיו ניתן לבקר במסך %sתרגום מחרוזות%s כדי לתרגם את המחרוזות.

en: Fix product_type taxonomy terms
he: תקן מונחי טקסונומיה product_type

en: For 1454.07, when the increment for the nearest integer is 100 and the auto-subtract amount is 1, the resulting amount is 1499.
he: עבור 1,454.07, כשהתוספת עבור המספר השלם הקרוב ביותר היא 100 וסכום החיסור האוטומטי הוא 1, התוצאה היא 1,499.

en: For your convenience, we've marked items that require your attention with a notice icon. You can see a list of everything that you should complete in the %sStatus%s tab.
he: לנוחותך סימנו את כל הפריטים שיש לטפל בהם בסמל של הודעה. ניתן לראות רשימה של כל מה שצריך לבצע בכרטיסייה %sסטטוס%s.

en: From&hellip;
he: מאת&hellip;

en: Get WPML
he: קבל את WPML

en: Get WPML Media
he: קבל את WPML Media

en: Get WPML String Translation
he: קבל את WPML String Translation

en: Get WPML Translation Management
he: קבל את 'ניהול התרגום של WPML'

en: Global Attributes
he: מאפיינים גלובליים

en: Go to the first page
he: עבור לדף הראשון

en: Go to the last page
he: עבור לדף האחרון

en: Go to the next page
he: עבור לדף הבא

en: Go to the previous page
he: עבור לדף הקודם

en: Gray
he: אפור

en: Heading
he: כותרת

en: Hide
he: הסתר

en: Hide This Message
he: הסתר הודעה זו

en: Hide prices in other currencies
he: הסתר מחירים במטבעות האחרים

en: Hover
he: רחף

en: How to translate attributes
he: כיצד לתרגם מאפיינים

en: How to translate product categories
he: כיצד לתרגם קטגוריות מוצרים

en: How to translate this?
he: כיצד לתרגם את זה?

en: I'll do the setup later
he: אבצע את ההגדרות מאוחר יותר

en: If you are using downloadable products, you can choose to have their paths
                                                synchronized, or seperate for each language.
he: אם אתה משתמש במוצרים שניתן להורידם, ניתן לסנכרן את הנתיבים
     שלהם או להשירם נפרדים עבור כל שפה.

en: If you want different slugs for shop pages (%s/%s), you need to disable the shop prefix for products in <a href="%s">WooCommerce Settings</a>
he: אם אתה רוצה שמות שנוים לדפי חנות (%s/%s), עליך להשבית את קידומת החנות עבור מוצרים ב<a href="%s">הגדרות WooCommerce</a>

en: Image
he: תמונה

en: Images
he: תמונות

en: In order to edit custom attributes you need to use the <a href="%s">custom product translation editor</a>
he: כדי לערוך מאפיינים מותאמים אישית עליך להשתמש ב<a href="%s">עורך תרגום מוצרים מותאם אישית </a>

en: Increment for nearest integer
he: תוספת קבועה למספר השלם הקרוב ביותר

en: Install WooCommerce Pages
he: התקן את דפי WooCommerce

en: Install missing WooCommerce pages and create translations.
he: התקן דפי WooCommerce חסרים וצור תרגומים.

en: Introduction
he: מבוא

en: Invalid language parameter: %s
he: פרמטר שפה לא חוקי: %s

en: Invalid nonce
he: nonce לא חוקי

en: Invalid taxonomy %s
he: טקסטונומיה לא חוקית %s

en: Keep
he: שמור

en: Keep using %s
he: המשך להשתמש ב-%s

en: Label
he: תווית

en: Language
he: שפה

en: Last Modified
he: שונה לאחרונה

en: Last updated: %s
he: עודכן לאחרונה: %s

en: Later
he: מאוחר יותר

en: Learn how to turn your e-commerce site multilingual
he: למד כיצד להפוך את אתר המסחר האלקטרוני שלך לרב-לשוני

en: Learn more
he: לפרטים נוספים

en: Left
he: שמאל

en: Left with space
he: שמאל עם רווח

en: Let's continue
he: הבה נמשיך

en: Let's turn your WooCommerce shop multilingual
he: הבה נהפוך את חנות ה-WooCommerce לרב-לשונית.

en: Lifting charge
he: חיוב הרמה

en: Loading ...
he: טוען...

en: Logout
he: יציאה

en: Looks like you are upgrading from a previous version of WooCommerce Multilingual. Would you like to automatically create translated variations and images?
he: נראה שאתה משדרג מגרסה קודמת של WooCommerce Multilingual. האם תרצה ליצור באופן אוטומטי ואריאציות ותמונות מתורגמות?

en: Lost Password
he: איבדת את הסיסמה

en: Manually
he: ידנית

en: Monthly on the
he: חודשית ב-

en: Monthly on the %s
he: חודשי ב-%s

en: Multi-currency
he: ריבוי מטבעות

en: Multi-currency is enabled but no secondary currencies have been set. %sAdd secondary currencies%s.
he: ריבוי מטבעות מופעל אבל לא הוגדרו מטבעות משנה. %sהוסף מטבעות משנה%s.

en: Multi-currency is not enabled.
he: ריבוי מטבעות אינו מופעל

en: Multilingual Content Setup
he: הגדרת תוכן רב-לשוני

en: Multiple Currencies
he: ריבוי מטבעות

en: My Account
he: החשבון שלי

en: Name
he: שם

en: Native WooCommerce product editing screen
he: מסך מקורי לעריכת מוצרי WooCommerce

en: Nearest
he: הקרוב ביותר

en: Needs updating
he: זקוק לעדכון

en: New %s
he: %s חדש

en: New Widget Area Currency Switcher
he: מעביר מטבע חדש לאזור וידג'טים

en: No - dismiss
he: לא - בטל

en: No products found
he: לא נמצאו מוצרים

en: Normal
he: רגיל

en: Not sure which option to choose? Read about %spotential issues when switching languages and currencies while the cart has items%s.
he: לא בטוח באיזו אופציה לבחור? קרא אודות %sבעיות פוטנציאליות בעת החלפת שפה ומטבעות כשיש פריטים בעגלת הקניות%s.

en: Not translated or needs updating
he: לא תורגם או זקוק לעדכון

en: Number of Decimals
he: מספר מקומות עשרוניים

en: One or more WooCommerce pages have not been created
he: דף אחד או יותר של WooCommerce לא נוצרו

en: One or more WooCommerce pages have not been created.
he: דף אחד או יותר של WooCommerce לא נוצרו.

en: One-off cost for the booking as a whole.
he: עלות חד-פעמית לכלל ההזמנה.

en: Only numeric
he: מספרי בלבד

en: Options
he: אפשרויות

en: Order Received
he: ההזמנה התקבלה

en: Order currency:
he: מטבע הזמנה:

en: Order language:
he: שפת הזמנה:

en: Order of currencies
he: סדר מטבעות

en: Original
he: מקור

en: Original Slug
he: זיהוי מקור

en: Original language
he: שפה מקורית

en: Other currency background color
he: צבע רקע מטבע אחר

en: Other currency font color
he: צבע גופן מטבע אחר

en: Parent %s
he: הורה %s

en: Parent %s:
he: הורה %s:

en: Parent product: %s
he: מוצר הורה: %s

en: Pending
he: ממתין

en: Permalink settings
he: הגדרות קישורים ישירים

en: Person Type Name
he: שם סוג אדם

en: Person Types
he: סוגי אנשים

en: Please enter in a value less than the regular price
he: הזן ערך הנמוך מהמחיר הרגיל

en: Please make a backup of your database before you start the synchronization
he: בצע גיבוי של מסד הנתונים שלך לפני התחלת הסנכרון

en: Plugins Status
he: מצב תוספים

en: Position
he: מיקום

en: Prepare your WooCommerce store to run multilingual!
he: הכן את חנות WooCommerce להיות רב-לשונית!

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Private
he: פרטי

en: Proceed
he: המשך

en: Product
he: מוצר

en: Product Add-ons Group "%s"
he: קבוצת תוספי מוצרים '%s'

en: Product Attribute Base
he: בסיס מאפייני מוצרים

en: Product Base
he: בסיס מוצרים

en: Product Bundles
he: הגן על חבילות

en: Product Category Base
he: בסיס קטגוריות מוצרים

en: Product Shop Base
he: בסיס חנויות מוצרים

en: Product Tag Base
he: בסיס תגי מוצרים

en: Product Translation Interface
he: ממשק תרגום מוצרים

en: Product attribute base
he: בסיס מאפייני מוצרים

en: Product base
he: בסיס מוצרים

en: Product category base
he: בסיס קטגוריות מוצרים

en: Product page Currency Switcher
he: מעביר מטבע דף מוצר

en: Product tabs
he: כרטיסיות מוצר

en: Product tag base
he: בסיס תגי מוצרים

en: Product url
he: כתובת URL של המוצר

en: Products
he: מוצרים

en: Products Download Files
he: קובצי הורדה למוצרים

en: Products Missing Translations
he: מוצרים חסרי תרגום

en: Products Synchronization
he: סנכרון מוצרים

en: Products before cart reset
he: מוצרים לפני איפוס עגלת קניות

en: Products removed after switching to %s:
he: מוצרים שהוסרו לאחר מעבר ל-%s:

en: Prompt for a confirmation and reset the cart
he: בקש אישור ואפס את עגלת הקניות

en: Published
he: פורסם

en: Purchase note
he: הערת רכישה

en: Quick Edit
he: עריכה מהירה

en: Quick edit is disabled for product translations. It's recommended to use the %s for editing products translations. %s
he: עריכה מהירה לא מופעלת עבור תרגומי מוצרים. מומלץ להשתמש ב-%s לעריכת תרגומי מוצרים. %s

en: Rate
he: שער

en: Ready!
he: מוכן!

en: Regular Price
he: מחיר רגיל

en: Required plugins
he: תוספים נדרשים

en: Reset
he: אפס

en: Resources
he: משאבים

en: Resources Label
he: תווית משאבים

en: Resources label
he: תווית משאבים

en: Right
he: ימין

en: Right now, there are no products needing translation.
he: בשלב זה אין מוצרים הזקוקים לתרגום.

en: Right now, there are no taxonomy terms needing translation.
he: כרגע אין מונחי טקסונומיה הזקוקים לתרגום.

en: Right with space
he: ימין עם רווח

en: Round the converted price to the closest integer. %se.g. 15.78 becomes 16.00
he: עיגול המחיר המומר למספר השלם הקרוב ביותר. %sלמשל 15.78 הופך ל-16.00

en: Rounding to the nearest integer
he: עיגול למספר השלם הקרוב ביותר

en: Running WooCommerce multilingual with default language other than English.
he: הפעלה של WooCommerce Multilingual עם שפת ברירת מחדל שאינה אנגלית.

en: Sale Price
he: מחיר מבצע

en: Same as default currency
he: כמו מטבע ברירת המחדל

en: Save
he: שמור

en: Save changes
he: שמור שינויים

en: Schedule
he: לוח זמנים

en: Scheduled
he: תוזמן

en: Search
he: חפש

en: Search %s
he: חיפוש %s

en: Secondary currencies: %s
he: מטבעות משניים: %s

en: Select Page
he: בחר דף

en: Select Translatable Attributes
he: בחר מאפיינים לתרגום

en: Select a preset
he: בחר קבוע מוגדר מראש

en: Select currency
he: בחר מטבע

en: Select the attribute to translate:
he: בחר את המאפיין לתרגום:

en: Select the taxonomy to translate:
he: בחר את הטקסונומיה לתרגום:

en: Set costs in other currencies manually
he: הגדר עלויות במטבעות אחרים באופן ידני

en: Set dates
he: קבע תאריכים

en: Set on %s
he: מוגדר ב-%s

en: Set prices in other currencies manually
he: הגדר באופן ידני את המחירים במטבעות האחרים

en: Settings
he: הגדרות

en: Setup Complete
he: ההגדרה הושלמה

en: Shipping Classes
he: מחלקות משלוח

en: Shop
he: חנות

en: Shop page
he: דף חנות

en: Show
he: הצג

en: Show a currency selector on the product page template
he: הצג בורר מטבע על תבנית דף המוצר

en: Show all currencies
he: הצג את כל המטבעות

en: Show only products with custom prices in secondary currencies
he: הצג רק מוצרים בעלי מחירים מותאמים אישית במטבעות משניים

en: Shows a list of the products that existed in the cart before the cart is reset on the front end after switching the language or the currency. It will be hidden when there are no products to show.
he: מציגה רשימה של המוצרים שהיו בעגגלת הקניות לפני איפוסה בממשק הקצה לאחר החלפת שפה או מטבע. תוסתר כאשא אין מוצרים להצגה.

en: Sign-up Fee
he: דמי רישום

en: Skip
he: דלג

en: Slug
he: זיהוי

en: Slug type
he: סוג זיהוי

en: Some settings from the WooCommerce Multilingual wpml-config.xml file have been overwritten.
he: חלק מההגדרות מהקובץ wpml-config.xml של WooCommerce Multilingual הוחלפו.

en: Some translated %s have different %s assignments.
he: לחלק מה-%s המתורגמים יש הקצאות %s שונות.

en: Source product id not found: %s
he: מזהה מוצר מקור לא נמצא: %s

en: Start
he: התחל

en: Start the Setup Wizard
he: התחל את אשף ההגדרה

en: Status
he: מצב

en: Stay in %s
he: הישאר ב-%s

en: Store Pages
he: דפי חנות

en: Store URLs
he: אחסן כתובות URL

en: Subscription Price
he: מחיר מינוי

en: Successfully updated %s for all translated %s.
he: %s עודכן בהצלחה עבור כל ה-%s.

en: Switch back to %s
he: החלף חזרה ל-%s

en: Switch to this currency when switching language in the front-end
he: עבור למטבע זה בעת החלפת שפה בממשק הקצה

en: Switching currencies when there are items in the cart
he: החלפת מטבעות כשיש פריטים בעגלת הקניות

en: Switching currency?
he: מחליף מטבע?

en: Switching language?
he: מחליף שפה?

en: Switching languages when there are items in the cart
he: החלפת שפה שיש פריטים בעגלת הקניות

en: Sync products "gallery images":
he: סנכרן מוצרים 'תמונות גלרייה':

en: Sync products and product taxonomies order.
he: סנכרן מוצרים וטקסונומיות מוצרים מאוחר יותר.

en: Sync products categories (display type, thumbnail):
he: סנכרן קטגוריות מוצרים (סוד תצוגה, תמונות ממוזערות):

en: Sync products variations:
he: סנכרן ואריאציות מוצרים:

en: Sync publishing date for translated products.
he: סנכרן נתוני פרסום עבור מוצרים מתורגמים.

en: Sync variables products
he: סנכרן את משתני המוצרים

en: Synchronization complete!
he: הסנכרון הושלם!

en: Synchronize %s assignment in content
he: סנכרן את ההקצאה %s בתוכן

en: Synchronize attributes and update product variations
he: סנכרן מאפיינים ועדכן ואריאציות מוצרים

en: Synchronize cart content when switching currencies
he: סנכרן תוכן עגלת קניות בעת החלפת מטבעות

en: Synchronize cart content when switching languages
he: סנכרן תוכן עגלת קניות בעת החלפת שפות

en: Tags
he: תגים

en: Take this and edit
he: קח זאת וערוך

en: Taxonomies Missing Translations
he: טקסונומיות שחסר להן תרגום

en: Template for currency switcher
he: תבנית עבור מעביר המטבע

en: Thank you for choosing WooCommerce Multilingual. We need to do a few upgrades to your site, so that it has everything needed to run multilingual.
he: תודה שבחרת ב-WooCommerce Multilingual. אנו צריכים לבצע מספר שדרוגים לאתר כדי שיהיה בו את כל מה שצריך על-מנת להיות רב-לשוני.

en: Thank you for using %sWooCommerce Multilingual%s! You can express your love and
                                        support by %s rating our plugin and saying that %sit works%s for you.
he: תודה שהשתמשת ב-%sWooCommerce Multilingual%s! תוכל להביע את אהבתך ותמיכתך
                                        על-ידי %s דירוג התוסף שלנו ולכתוב שהוא %sעובד%s בשבילך.

en: The WordPress Multilingual Plugin
he: התוסף הרב-לשוני של WordPress

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
he: השינויים שביצעת יאבדו אם תעזוב את הדף.

en: The cost is displayed to the user on the frontend. Leave blank to have it calculated for you. If a booking has varying costs, this will be prefixed with the word "from:".
he: העלות מוצגת למשתמש בממשק הקצה. השאר ריק כדי שתחושב עבורך. אם יש להזמנה עלויות משתנות, יופיע לפניהן 'מ:'.

en: The default currency was changed. In order to show accurate prices in all currencies, you need to update the exchange rates under the %sMulti-currency%s configuration.
he: מטבע ברירת המדל שונה על-מנת להציג מחירים מדויקים בכל המטבעות, יש לעדכן את שערי החליפין בתצורה של %sריבוי מטבעות%s.

en: The lifting charge adjusts the exchange rate provided by the selected service before it is saved. The exchange rates displayed in the table above include the lifting charge.
he: חיוב הרמה מעדכן את שער החליפין המסופק על-ידי השירות שנבחר לפני שמירתו. שערי החליפין המוצגים בטבלה שלעיל כוללים את חיוב ההרמה.

en: The multi-currency mode cannot be enabled as a specific currency was not set. Go to the %sWooCommerce settings%s page and select the default currency for your store.
he: לא ניתן להפעיל מצב ריבוי מטבעות מגיוון שלא הוגדר מטבע ספציפי. עבור אל הדף %sהגדרות WooCommerce%s ובחר את מטבע ברירת המחדל עבור החנות.

en: The recommended way is using the WPML Translation Editor. It is streamlined for making the translation process much easier while also providing a much better integration with various WooCommerce extensions.
he: הדרך המומלצת היא באמצעות עורך התרגומים של WPML. הוא מותאם להקלה על תהליך התרגום וגם מספק אינטגרציה הרבה יותר טובה עם הרחבות שונות של WooCommerce.

en: The recommended way to translate WooCommerce products is using the
                                 %sWooCommerce Multilingual products translation%s page.
                                 Please use this page only for translating elements that are not available in the WooCommerce Multilingual products translation table.
he: הדרך המומלצת לתרגום מוצרי WooCommerce ביא באמצעות הדף 
                                 %sתרגום מוצרים רב-לשוניים של WooCommerce%s.
    השתמש בדף זה רק עבור תרגום רכיבים שאינם זמינים בטבלת תרגום מוצרים רב-לשוניים של WooCommerce

en: The resulting price will be an increment of this value after initial rounding.%se.g.:
he: המחיר לאחר תוספת של ערך זה לאחר עיגול ראשוני.%sלמשל:

en: The value to be subtracted from the amount obtained previously.
he: הערך שיחוסר מהסכום שהתקבל קודם לכן.

en: There are no attributes defined
he: לא הוגדרו מאפיינים

en: There are no translatable product attributes defined
he: לא הגדרו מאפייני מוצר שניתן לתרגם

en: There are no translatable product custom taxonomies defined
he: לא מוגדרות טקסונומיות מוצרים ניתנות לתרגום

en: There are some settings that require careful attention.
he: ישנן מספר הגדרות שמחייבות תשומת לב מיוחדת.

en: These pages are currently being translated by translators via WPML:
he: הדפים האלה מתורגמים כרגע על-ידי מתרגמים דרך WPML:

en: This action lets you automatically apply the %s taxonomy to your content in different  languages. It will scan the original content and apply the same taxonomy to translated content.
he: פעולה זו מאפשרת לך להחיל באופן אוטומטי את הטקסונומיה %s על התוכן שלך בשפות שונות. היא תסרוק את התוכן המקורי ותחיל את אותה הטקסונומיה על תוכן מתורגם.

en: This field is locked for editing because WPML will copy its value from the original language.
he: שדה זה נעול לעריכה מפני ש-WPML יעתיק את ערכו מהשפה המקורית.

en: This is a translation of %s. Some of the fields are not editable. It's recommended to use the %s for translating products.
he: זהו תרגום של %s. חלק מהשדות לא ניתנים לעריכה. מומלץ להשתמש ב-%s לתרגום מוצרים.

en: This is the cost per block booked. All other costs (for resources and persons) are added to this.
he: זו העלות עבור כל בלוק שמוזמן. כל העלויות האחרות (עבור משאבים ואנשים) יתווספו אליה.

en: This may cause problems with URLs in different languages.
he: עלול לגרום לבעיות עם כתובות URL בשפות שונות.

en: This page allows you to translate all strings that are being used by WooCommerce in building different type of urls. Translating them enables you to have fully localized urls that match the language of the pages.
he: דף זה מאפשר תרגום של כל המחרוזות שבהן WooCommerce משתמש לבניית סוגים שונים של כתובות URL. תרגום שלהן מאפשר לך שימוש בכתובות URL בעלות לוקליזתציה מלאה שתואמות לשפת הדפים.

en: This taxonomy does not require translation.
he: טקסונומיה זו לא זקוקה לתרגום.

en: This taxonomy requires translation.
he: טקסונומיה זו זקוקה לתרגום

en: This translation job will no longer be assigned to you. Other translators will be able take it and continue the translation.
he: משימת התרגום כבר לא תהייה מוקציית לך. מתרגמים אחרים יוכלו לקחתת אותה ולהמשיך בתרגום.

en: This will allow you to set prices for products in different currencies. The prices can be determined based on a given exchange rate or set explicitly for specific products.
he: כך תוכל להגדיר מחירים למוצרים במטבעות שונים. ניתן לקבוע את המחירים על בסיס שער חליפין נתון או להגדירם מפורש עבור מוצרים מוסימים.

en: This will automatically generate variations for translated products corresponding to recently translated attributes.
he: פעולה זו תייצר באופן אוטומטי ואריאציות עבור מוצרים מתורגמים המתאימות למאפיינים שתורגמו לאחרונה.

en: Thousand Separator
he: מפריד אלפים

en: Title
he: כותרת

en: To configure how the %sWooCommerce products%s are translated, visit the WooCommerce Multiligual %ssettings%s page.
he: כדי להגדיר כיצד %sמוצרי WooCommerce%s יתורגמו, בקר בדף %sהגדרות%s WooCommerce Multiligual.

en: To configure product taxonomies or attributes as translatable or not translatable, go to the %sMultilingual Content Setup%s
he: כדי להגדיר אם לתרגם או לא לתרגם טקסונומיות או מאפיינים של מוצרים, עבור אל %sהגדרת תוכן רב-לשוני%s

en: To quickly translate this and other WooCommerce store pages, please run the %ssetup wizard%s.
he: כדי לתרגם זאת מהר וגם דפי חנות אחרים של WooCommerce, הרץ את %sאשף ההתקנה%s.

en: To run a fully translated site, you should translate all taxonomy terms. Some store elements, such as variations, depend on taxonomy translation.
he: כדי להריץ אתר מתורגם לחלוטין, עליך לתרגם את כל מונחי הטקסונומיה. חלק מרכיבי החנות, כגון ואריאציות, תלויים בתרגום הטקסונומיה.

en: To run a multilingual e-commerce site, you need to have the WooCommerce shop pages translated to all the site's languages. Once all the pages are installed you can add the translations for them from this menu.
he: כדי להריץ אתר מסחר אלקטרוני רב-לשוני, יש צורך לתרגם את דפי החנות של WooCommerce לכל השפות של האתר. לאחר התקנת כל הדפים ניתן להוסיף להם תרגומים מתפריט זה.

en: To translate %s please use the %s translation%s page, inside the %sWooCommerce Multilingual admin%s.
he: כדי לתרגם את %s השתמש  בדף %sתרגום%s, בתוך %sהניהול של WooCommerceרב-לשוני%s.

en: To translate Extra Options strings please save %s and go to the <b><a href="%s">String Translation interface</a></b>
he: כדי לתרגם מחרוזות 'אפשרויות נוספות' שמור את %s ועבור אל <b><a href="%s">הממשק 'תרגום מחרוזות'</a></b>

en: To&hellip;
he: אל&hellip;

en: Tour Data
he: נתוני סיור

en: Translatable?
he: ניתן לתרגום?

en: Translate %s
he: תרגם את %s

en: Translate Products
he: תרגם מוצרים

en: Translate Store Pages
he: תרגם דפי חנות

en: Translate URLs
he: תרגם כתובות URL

en: Translate WooCommerce products
he: תרגם מוצרי WooCommerce

en: Translate endpoints
he: תרגם נקודות קצה

en: Translate shipping classes
he: תרגם מחלקות משלוח

en: Translating the 'store' pages
he: תרגום דפי 'חנות'

en: Translation complete
he: התרגום הושלם

en: Translation in progress
he: התרגום מתבצע

en: Translation of
he: תרגום של

en: Translation to
he: תרגום ל-

en: Translations
he: תרגומים

en: Troubleshooting
he: פתרון בעיות

en: Troubleshooting page
he: דף פתרון הבעיות

en: Type
he: סוג

en: Up
he: למעלה

en: Update %s
he: עדכן את %s

en: Update %s for all translated %s
he: עדכן את %s עבור כל ה-%s המתורגמים

en: Update Translation
he: עדכן תרגום

en: Update WPML
he: עדכן את WPML

en: Update currency
he: עדכן מטבע

en: Update frequency
he: תדירות עדכון

en: Update manually now
he: עדכן עכשיו באופן ידני

en: Update products count:
he: עדכן ספירת מוצרים:

en: Update settings for %s
he: עדכן הגדרות עבור %s

en: Update translation
he: עדכן תרגום

en: Upgrade WPML
he: שדרג את WPML

en: Uploads
he: העלאות

en: Use custom settings for translations download files
he: השתמש בהדרות מותאמות אישית לקובצי הורדדת תרגומים

en: Use the same files for translations
he: השתמש באותם קבצים לתרגומים

en: Using "translation_of" requires providing a "lang" parameter too
he: השימוש ב-translation_of מחייב גם שימוש בפרמטר lang

en: Value(s)
he: ערכים

en: Variations data
he: נתוני וריאציות

en: View
he: צפה

en: View "%s"
he: הצג את '%s'

en: View Order
he: הצג הזמנה

en: View cart
he: הצג עגלה

en: Visit website
he: בקר באתר

en: WPML Translation Editor
he: עורך התרגומים של WPML

en: We detected a problem in your WPML configuration: the %sproduct_type%s taxonomy is set as translatable and this would cause problems with translated products. You can fix this in the %sMultilingual Content Setup page%s.
he: זיהינו בעיה בתצורה של  WPML: הטקסונומיה %sproduct_type%s מוגדרת כברת תרגום ודבר זה עלול לגרום לבעיות בבמוצרים מתורגמים. ניתן לתקן זאת ב%sדף הגדרת תוכן רב-לשוני%s.

en: We detected that the %sproduct_type%s field was set incorrectly for some product translations. This happened because the product_type taxonomy was translated. You can fix this in the WooCommerce Multilingual %stroubleshooting page%s.
he: זיהינו שהשדה %sproduct_type%s הוגדר לא נכון עבור חלק מתרגומי המוצרים. דבר זה התרחש מכיוון שהטקסונומיה  product_type תורגמה. ניתן לתקן זאת ב%sדף פתרון הבעיות%s של  WooCommerce Multilingual.

en: We need to help you with a few steps to turn your WooCommerce store multilingual. These steps include:
he: אנו צריכים לעזור לך במספר שלבים שיהפכו את חנות WooCommerce לרב-לשונית. שלבים אלה כוללים:

en: We'll help you:
he: נעזור לך:

en: Weekly on
he: שבועית ב-

en: Weekly on %s
he: שבועי ב-%s

en: When this option is on, when you switch to a secondary currency on the front end, only the products with custom prices in that currency are being displayed. Products with prices determined based on the exchange rate are hidden.
he: כאשר אפשרות זו מופעלת, אם תעבור למטבע משני בממשק הקצה, יוצגו רק המוצרים בעלי מחירים מותאמים אישית במטבע זה. מוצרים בעלי מחירים הנקבעים על-בסיס שער החליפין יוסתרו.

en: White
he: לבן

en: Widget Currency Switcher
he: מעביר מטבע וידג'ט

en: Widget area
he: אזור וידג'טים

en: Widget title
he: כותרת וידג'ט

en: WooCommerce Multilingual &rsaquo; Setup Wizard
he: WooCommerce Multilingual &rsaquo; אשף התקנה

en: WooCommerce Multilingual depends on several plugins to work. If any required plugin is missing, you should install and activate it.
he: WooCommerce Multilingual זקוק למספר תוספים כדי לפעול. אם חסר תוסף, עליך להתקין ולהפעיל אותו.

en: WooCommerce Multilingual is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%s">WPML Media</a> versions prior %s.
he: WooCommerce Multilingual מופעל אבל אינו עובד. הוא אינו תואם לגרסאות  <a href="%s">WPML מדיה</a> לפני %s.

en: WooCommerce Multilingual is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%s">WPML String Translation</a> versions prior %s.
he: WooCommerce Multilingual מופעל אבל אינו עובד. הוא אינו תואם לגרסאות  <a href="%s">WPML String Translation</a> לפני %s.

en: WooCommerce Multilingual is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%s">WPML Translation Management</a> versions prior %s.
he: WooCommerce Multilingual מופעל אבל לא עובד. הוא אינו תואם לגרסאות <a href="%s">WPML ניהול התרגום</a> לפני %s.

en: WooCommerce Multilingual is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%s">WPML</a> versions prior %s.
he: WooCommerce Multilingual מופעל עכשיו אבל אינו עובד. הוא אינו תואם לגרסאות <a href="%s">WPML</a> לפני %s.

en: WooCommerce Multilingual is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%s">WPML</a> versions prior 2.0.5.
he: WooCommerce Multilingual מופעל אבל לא אפקטיבי. הוא אינו תואם <a href="%s">WPML</a> גרסאות נמוכות מ-2.0.5.

en: WooCommerce Multilingual is enabled but not effective. It is not compatible with  <a href="%s">Woocommerce</a> versions prior %s.
he: WooCommerce Multilingual מופעל אבל אינו עובד. הוא אינו תואם לגרסאות <a href="%s">Woocommerce</a> לפני %s.

en: WooCommerce Multilingual is enabled but not effective. It requires %s in order to work.
he: WooCommerce Multilingual מופעל אך לא אפקטיבי. הוא זקוק ל-%s כדי לפעול.

en: WooCommerce Multilingual products editor
he: עורך מוצרים של WooCommerce Multilingual

en: WooCommerce Multilingual products translator
he: מתרגם מוצרים של WooCommerce Multilingual

en: WooCommerce Store Pages
he: דפי חנות WooCommerce

en: WooCommerce store pages are translated to all the site's languages.
he: דפי החנות של WooCommerce מתורגמים לכל שפות האתר.

en: WooCommerce store pages do not exist for these languages:
he: לא קיימים דפי חנות WooCommerce עבור השפות הבאות:

en: Yes, go to the troubleshooting page
he: כן, עבור אל דף פתרון הבעיות

en: You are using WooCommerce Multilingual %s. This version includes an important UI redesign for the configuration screens and it requires <a href="%s">WPML %s</a> or higher. Everything still works on the front end now but, in order to configure options for WooCommerce Multilingual, you need to upgrade WPML.
he: אתה משתמש ב-WooCommerce Multilingual %s. גרסה זו כוללת עיצוב מחדש חשוב של ממשק המשתמש עבור מסכי התצורה והוא מחייב <a href="%s">WPML %s</a> ומעלה. הכל עדיין עובד גם בממשק הקצה אבל כדי להגדיר אפשרויות עבור WooCommerce Multilingual, יש צורך לשדרג את WPML.

en: You are using the same value as for the regular category base. This is known to create conflicts resulting in urls not working properly.
he: אתה משתמש באותו ערך עבור בסיס הקטגוריה הרגיל. דבר זה לגרום להתנגשויות שיובילו לכתובות URL שלא יעבדו כהלכה.

en: You can choose to clear the cart contents when you change language or currency in case you have problems in cart or checkout page
he: ניתן לבחור ניקוי של העגלה כשאתה מחליך שפה או מטבע למקרה שיש לך בעיות בעגלה או בדף התשלום

en: You can enter or edit your default values on the %sPermalinks settings%s page or, for the endpoints, on the WooCommerce %sAccount settings%s page.
he: ניתן להזין את ערכי ברירת המחדל או לערוך אותם בדף %sהגדרות קישורים קבועים%s או, עבור נקודות הקצה, בדף %sהגדרות חשבון%s של WooCommerce.

en: You can make these updates now, or later from the %sWooCommerce &raquo; WooCommerce Multilingual%s menu.
he: ניתן להצע עדכונים אלה עכשיוף או מאוחר יותר מהתפריט %sWooCommerce &raquo; WooCommerce Multilingual%s.

en: You can translate strings related to global add-ons on the %sWPML String Translation page%s. Use the search on the top of that page to find the strings.
he: ניתן לתרגם מחרוזות הקשורות לתוספים גלובליים ב%sדף תרגום המחרוזות של WPML%s. השתמש בחיפוש שבראש הדף כדי למצוא את המחרוזות.

en: You can translate strings related to subscription products on the %sWPML String Translation page%s. Use the search on the top of that page to find the strings.
he: תוכל לתרגם מחרוזות הקשורות למוצרים במינוי ב%s דף תרגום המחרוזות של WPML%s. השתמש בחיפוש שבראש הדף כדי למצוא את המחרוזות.

en: You can translate the Group Name, Group Description and every Option Label of your product add-on on the %sWooCommerce product translation page%s
he: ניתן לתרגם את שם קבוצה, תיאור קבוצה וכל תווית אפשרות של התוסף למוצר ב %sדף תרגום המוצרים של WooCommerce%s

en: You can translate the Person Type Name and Description on the  %sWooCommerce product translation page%s
he: ניתן לתרגם את השם והתיאור של סוג האדם ב%sדף תרגום המוצרים של WooCommerce%s

en: You can translate the labels of your table rates on the %sWPML String Translation page%s. Use the search on the top of that page to find the labels strings.
he: ניתן לתרגם את התוויות של שערי הטבלאות ב%sדף תרגום המחרוזות של WPML%s. השתמש בחיפוש שבראש הדף כדי למצוא את המחרוזות.

en: You can translate the titles of your custom Resources on the %sWooCommerce product translation page%s
he: ניתן לתרגם את הכותרות של המשאבים המותאמים אישית ב %sדף תרגום המוצרים של WooCommerce%s

en: You can translate this method title on the %sWPML String Translation page%s. Use the search on the top of that page to find the method title string.
he: ניתן לתרגם את הכותרת של שיטה זו ב%sדף תרגום המחרוזות של WPML%s. השתמש בחיפוש שבראש הדף כדי לחפש את המחרוזות.

en: You can translate your custom product tabs on the %sWooCommerce product translation page%s
he: תוכל לתרגם את הכרטיסיות המותאמות אישית ב%sדף תרגום המוצרים של WooCommerce%s

en: You have entered an incorrect API Access Key
he: הזנת מפתח גישה שגוי ל-API

en: You have to save all settings before updating exchange rates
he: יש לשמור את כל ההגדרות לפני עדכון שערי חליפין

en: You have untranslated terms!
he: יש לך מונחים לא מתורגמים!

en: You haven't added any secondary currencies.
he: לא הוספת מטבעות משניים.

en: You should check WPML configuration files added by other plugins or manual settings on the %s section.
he: יש לבדוק בקובצי התצורה של WPML שנוספו על-ידי תוספים אחרים או הגדרות ידניות במקטע %s.

en: You've successfully installed %sWooCommerce Multilingual%s. Would you like to see a quick overview?
he: התקנת בהצלחה את %sWooCommerce Multilingual%s. האם תרצה לראות סקירה מהירה?

en: You've switched language and there are items in the cart. If you keep the %s language, the cart will be emptied and you will have to add the items again to the cart.
he: החלפת שפה ויש פריטים בעגלה. אם תשמור על השפה %s העגלה תרוקן ויהיה עליך להוסיף שוב את הפריטים.

en: Your cart is not empty! After you switched the currency, all items from the cart will be removed and you have to add them again.
he: עגלת הקניות שלך אינה ריקה! לאחר שתחליף את המטבע, כל הפריטים יוסרו מעגלת הקניות ויהיה עליך להוסיפם שוב.

en: Your multilingual shop is almost ready. Next, you should go to the different tabs in %sWooCommerce &raquo; WooCommerce Multilingual%s admin and do the final setup.
he: החנות הרב-לשונית כמעט מוכנה. בשלב הבא עליך לעבור לכרטיסיות השונות ב-%sWooCommerce &raquo; הניהול של WooCommerce Multilingual%s לביצוע ההגדרות הסופיות.

en: Your product permalink base is not translated to:
he: בסיס הקישורים הישירים של המוצר שלך אינו מתורגם ל:

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: and
he: וגם

en: default
he: ברירת מחדל

en: left
he: נותרו

en: never
he: אף פעם

en: none
he: ללא

en: of
he: מתוך

en: permalinks settings
he: הגדרות קישורים ישירים

en: product
he: מוצר

en: product-category
he: מוצר-קטגוריה

en: product-tag
he: מוצר-תג

en: products with variations
he: מוצרים עם ואריאציות

en: translations
he: תרגומים

en: wpml-config.xml file missing from WooCommerce Multilingual folder.
he: קובץ wpml-config.xml חסר בתיקייה של WooCommerce Multilingual.
