Google Сaptcha - en to uk translation catalogue (58 entries)

en: Google Captcha Settings
uk: Налаштування Google Captcha

en: Warning
uk: Увага

en: It has been found more than one reCAPTCHA in current form. In this case reCAPTCHA will not work properly. Please remove all unnecessary reCAPTCHA blocks.
uk: В поточній формі знайдено більш ніж один блок reCAPTCHA. В цьому разі reCAPTCHA не буде працювати коректно. Будь-ласка видаліть усі зайві блоки reCAPTCHA.

en: Error: You have entered an incorrect reCAPTCHA value.
uk: Помилка: Ви ввели невірне значення Captcha.Помилка: Ви ввели невірне значення reCAPTCHA.

en: Normal
uk: Нормальний

en: Compact
uk: Компактний

en: Site key
uk: Ключ сайту

en: Secret Key
uk: Секретний ключ

en: Login form
uk: Форма логіну

en: Registration form
uk: Форма реєстрації

en: Reset password form
uk: Форма відновлення паролю

en: Comments form
uk: Форма коментарів

en: Enter site key
uk: Введіть ключ сайту

en: WARNING: The captcha will not display while you don't fill key fields.
uk: УВАГА: Капча не буде відображатись, поки ви не заповните необхідні поля.

en: Enter secret key
uk: Введіть секретний ключ

en: Settings saved
uk: Налаштування збережено

en: All plugin settings were restored.
uk: Налаштування плагіна були відновлені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Go PRO
uk: Перейти на PRO версію

en: Google Captcha version 2 will not work correctly, since the option "allow_url_fopen" is disabled. Please contact your hosting support service.
uk: Google Captcha версії 2 не працюватиме коректно, тому що відключена опція "allow_url_fopen ". Будь ласка, зверніться в службу підтримки вашого хостингу.

en: Only one reCAPTCHA can be displayed on the page, it's related to reCAPTCHA version 1 features.
uk: У зв'язку з особливостями роботи reCAPTCHA версії 1 на сторінці може відображатися тільки одна reCAPTCHA.

en: If you would like to add a Google Captcha (reCAPTCHA) to your page or post, please use %s button
uk: Якщо ви хочете додати Google Captcha (reCAPTCHA) на вашу сторінку або пост, то використовуйте кнопку %s

en: You can add the Google Captcha (reCAPTCHA) to your page or post by clicking on %s button in the content edit block using the Visual mode. If the button isn't displayed or you would like to add the Google Captcha (reCAPTCHA) to your own form , please use the shortcode %s
uk: Ви можете додати Google Captcha (reCAPTCHA) на вашу сторінку або пост, натиснувши на кнопку %s в блоці редагування контенту в режимі Visual. Якщо кнопка не відображається або ви хочете додати Google Captcha (reCAPTCHA) в вашу власну форму, будь ласка, використовуйте шорткод %s

en: Authentication
uk: Ідентифікація

en: Before you are able to do something, you must to register %shere%s
uk: Щоб виконувати якісь дії, спершу зареєструйтесь %sтут%s

en: Enter site key and secret key, that you get after registration.
uk: Введіть відкритий і секретний ключі, які ви отримали після реєстрації.

en: Options
uk: Опції

en: Enable reCAPTCHA for
uk: Включити  reCAPTCHA для

en: WordPress default
uk: Стандартних форм WordPress

en: This option is available only for network or for main blog
uk: Ця опція доступна тільки для мережі або для основного блогу

en: Plugins
uk: Плагінів

en: You should %s to use this functionality
uk: Щоб використовувати цей функціонал %s

en: activate
uk: активувати

en: for network
uk: для мережі

en: download
uk: завантажити

en: Close
uk: Закрити

en: Unlock premium options by upgrading to Pro version
uk: Активуйте преміум опції оновившись до Pro версії

en: Learn More
uk: Детальніше

en: If you would like to add Google Captcha (reCAPTCHA) to a custom form see %s
uk: Якщо ви хочете додати Google Captcha (reCAPTCHA) в кастомний форму, дивіться %s

en: Hide reCAPTCHA in Comments form for
uk: Приховати reCAPTCHA у Форма коментарів для

en: reCAPTCHA version
uk: Версія reCAPTCHA

en: version
uk: версія

en: for version
uk: для версії

en: reCAPTCHA language
uk: Мова reCAPTCHA

en: Use the current site language
uk: Використовувати поточну мову сайту

en: Using
uk: Використовуючи

en: reCAPTCHA size
uk: Розмір reCAPTCHA

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: To use Google Captcha you must get the keys from
uk: Щоб використовувати Google Captcha, вам необхідно отримати ключі з

en: here
uk: тут

en: and enter them on the
uk: і вставте їх у

en: plugin setting page
uk: сторінку налаштувань плагіну

en: Error
uk: Помилка

en: You have entered an incorrect reCAPTCHA value.
uk: Ви ввели невірне значення reCAPTCHA.

en: You have entered an incorrect reCAPTCHA value
uk: Ви ввели невірне значення reCAPTCHA

en: ERROR
uk: ПОМИЛКА

en: You have entered an incorrect reCAPTCHA value. Click the BACK button on your browser, and try again.
uk: Помилка: Ви ввели невірне значення Captcha. Клікніть НАЗАД у своєму браузері та спробуйте знову.

en: Support
uk: Техпідтримка
