Google Сaptcha - en to pt_BR translation catalogue (16 entries)

en: Google Captcha Settings
pt_BR: Configurações Google Captcha

en: Login form
pt_BR: Formulário de login

en: Registration form
pt_BR: Formulário de registro

en: Reset password form
pt_BR: Formulário de alterar senha

en: Comments form
pt_BR: Fomulário de comentários

en: WARNING: The captcha will not display while you don't fill key fields.
pt_BR: AVISO: O captcha não será exibido enquanto você não preencher os campos-chave.

en: Settings saved
pt_BR: Configurações salvas

en: Settings
pt_BR: Configurações

en: Authentication
pt_BR: Autenticação

en: Options
pt_BR: Opções

en: Save Changes
pt_BR: Salvar alterações

en: To use Google Captcha you must get the keys from
pt_BR: Para usar o Google Captcha é necessário obter as chaves de

en: here
pt_BR: aqui

en: and enter them on the
pt_BR: e inserí-los no

en: plugin setting page
pt_BR: página de configuração do plugin

en: Support
pt_BR: Suporte
