Google Сaptcha - en to pl_PL translation catalogue (16 entries)

en: Google Captcha Settings
pl_PL: Ustawienia Google Captcha

en: Login form
pl_PL: Formularz logowania

en: Registration form
pl_PL: Formularz rejestracji

en: Reset password form
pl_PL: Formularz odzyskiwania hasła

en: Comments form
pl_PL: Formularz komentarza

en: WARNING: The captcha will not display while you don't fill key fields.
pl_PL: OSTRZEŻENIE: Kod captcha nie będzie wyświetlany, jeżeli nie wprowadzisz kluczy.

en: Settings saved
pl_PL: Ustawienia zapisane

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Authentication
pl_PL: Uwierzytelnianie

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: To use Google Captcha you must get the keys from
pl_PL: Aby korzystać z Google Captcha, musisz najpierw uzyskać klucze

en: here
pl_PL: stąd

en: and enter them on the
pl_PL: i wprowadzić je na

en: plugin setting page
pl_PL: stronie ustawień wtyczki

en: Support
pl_PL: Wsparcie
