Google Сaptcha - en to fr_FR translation catalogue (35 entries)

en: Google Captcha Settings
fr_FR: Configuration Google Captcha

en: Site key
fr_FR: Clé du site

en: Secret Key
fr_FR: Clé secrète

en: Login form
fr_FR: Formulaire de connexion

en: Registration form
fr_FR: Formulaire d'enregistrement

en: Reset password form
fr_FR: Formulaire de réinitialisation de mot de passe

en: Comments form
fr_FR: Formulaire de commentaire

en: Enter site key
fr_FR: Saisissez la clé du site

en: WARNING: The captcha will not display while you don't fill key fields.
fr_FR: ATTENTION: Le captcha ne s'affichera pas tant que vous n'avez pas spécifié les clés

en: Enter secret key
fr_FR: Saisissez la clé secrète

en: Settings saved
fr_FR: Configuration enregistrée

en: Settings
fr_FR: Configuration

en: Go PRO
fr_FR: Version PRO

en: Authentication
fr_FR: Authentification

en: Enter site key and secret key, that you get after registration.
fr_FR: Saisissez la clé du site et la clé secrète que vous avez obtenues après enregistrement

en: Enable reCAPTCHA for
fr_FR: Activer reCAPTCHA pour

en: download
fr_FR: télécharger

en: Close
fr_FR: Fermer

en: Unlock premium options by upgrading to Pro version
fr_FR: Débloquez les options premium en mettant à jour vers la version Pro

en: Learn More
fr_FR: En savoir plus

en: Hide reCAPTCHA in Comments form for
fr_FR: Cacher reCAPTCHA dans le formulaire de commentaires pour

en: reCAPTCHA version
fr_FR: Version reCAPTCHA

en: version
fr_FR: Version

en: reCAPTCHA theme
fr_FR: Thème reCAPTCHA

en: for version
fr_FR: pour la version

en: reCAPTCHA language
fr_FR: Langue reCAPTCHA

en: Use the current site language
fr_FR: Utiliser le langage courant du site

en: Using
fr_FR: Utilisant

en: reCAPTCHA size
fr_FR: Taille ReCAPTCHA

en: Save Changes
fr_FR: Enregistrer les modifications

en: To use Google Captcha you must get the keys from
fr_FR: Pour utiliser Google Captcha vous devez obtenir les clés depuis

en: here
fr_FR: ici

en: and enter them on the
fr_FR: et les saisir sur la

en: plugin setting page
fr_FR: page de configuration de l'extension

en: Error
fr_FR: Erreur
