Google Сaptcha - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Google Captcha Settings
el: Ρυθμίσεις Google Captcha

en: Site key
el: Κλειδί ιστοσελίδας

en: Secret Key
el: Μυστικό κλειδί

en: Login form
el: Φόρμα εισόδου

en: Registration form
el: Φόρμα εγγραφής

en: Reset password form
el: Φόρμα ανάκτησης κωδικού πρόσβασης

en: Comments form
el: Φόρμα για σχόλια

en: Enter site key
el: Εισάγετε το κλειδί της ιστοσελίδας

en: WARNING: The captcha will not display while you don't fill key fields.
el: ΠΡΟΣΟΧΗ: Το captcha δεν θα εμφανιστεί εάν δεν συμπληρώσετε τα κλειδιά στα πεδία.

en: Enter secret key
el: Εισάγετε το μυστικό κλειδί

en: Settings saved
el: Οι ρυμθίσεις αποθηκεύτηκαν

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Enter site key and secret key, that you get after registration.
el: Πληκτρολογήστε το κλειδί της ιστοσελίδας και το μυστικό κλειδί, τα οποία παραλάβατε μετά την εγγραφή.

en: Options
el: Επιλογές

en: FAQ
el: Συχνές Ερωτήσεις

en: version
el: έκδοση

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: To use Google Captcha you must get the keys from
el: Για να χρησιμοποιήσετε το Google Captcha θα πρέπει να πάρετε τα κλειδιά από

en: here
el: εδώ

en: and enter them on the
el: και να τα εισάγετε στη

en: plugin setting page
el: σελίδα ρυθμίσεων της επέκτασης

en: Support
el: Υποστήριξη
