Google Сaptcha - en to de_DE translation catalogue (22 entries)

en: Google Captcha Settings
de_DE: Google Captcha-Einstellungen

en: Site key
de_DE: Site-Schlüssel

en: Secret Key
de_DE: Geheimer Schlüssel

en: Login form
de_DE: Login Formular

en: Registration form
de_DE: Registrierungsformular

en: Reset password form
de_DE: Passwort Forumlar zurücksetzen

en: Comments form
de_DE: Kommentarformular

en: Enter site key
de_DE: Geben Sie den Site-Schlüssel ein

en: WARNING: The captcha will not display while you don't fill key fields.
de_DE: WARNUNG: das CAPTCHA wird nicht angezeigt wenn die Schlüsselfelder nicht ausgefüllt sind!

en: Enter secret key
de_DE: Geben Sie den geheimen Schlüssel ein

en: Settings saved
de_DE: Einstellungen gespeichert

en: Settings
de_DE: Einstellungen

en: Authentication
de_DE: Authentifizierung

en: Enter site key and secret key, that you get after registration.
de_DE: Geben Sie den Site- und Geheimen Schlüssel ein, den Sie nach der Registrierung erhalten werden.

en: Options
de_DE: Optionen

en: version
de_DE: Version

en: Save Changes
de_DE: Änderungen speichern

en: To use Google Captcha you must get the keys from
de_DE: Um Google Catpcha verwenden zu können, müssen Sie sich die Schlüssel holen bei

en: here
de_DE: hier

en: and enter them on the
de_DE: und geben Sie sie ein auf

en: plugin setting page
de_DE: Plugin Einstellungsseite

en: Error
de_DE: Fehler
