Contact Form - en to nl translation catalogue (178 entries)

en: Contact Form Settings
nl: Contact Formulier Instellingen

en: Contact Form
nl: Contact Formulier

en: Name:
nl: Naam:

en: Address:
nl: Adres:

en: Email Address:
nl: e-mailadres:

en: Phone number:
nl: Telefoonnummer:

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Message:
nl: Bericht:

en: Attachment:
nl: Bijlage:

en: Supported file types: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, CSV, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT.
nl: Ondersteunde bestandsformaten: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, CSV, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT.

en: Send me a copy
nl: Stuur mij een kopie

en: Submit
nl: Verstuur

en: Your name is required.
nl: Je naam is vereist.

en: Address is required.
nl: Je adres is vereist.

en: A valid email address is required.
nl: Een geldig e-mailadres is vereist.

en: Phone number is required.
nl: Je telefoonnummer is vereist.

en: Subject is required.
nl: Het onderwerp is vereist.

en: Message text is required.
nl: Het bericht is vereist.

en: File format is not valid.
nl: Het bestandsformaat van je bijlage is niet geldig.

en: File upload error.
nl: Bestand upload fout.

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kon niet worden geüpload.

en: This file is too large.
nl: Het bestand is te groot.

en: Please fill out the CAPTCHA.
nl: Vul alsjeblieft de CAPTCHA in.

en: Please make corrections below and try again.
nl: Maak hieronder alsjeblieft correcties en probeer het dan opnieuw.

en: Thank you for contacting us.
nl: Bedankt voor het opnemen van contact met ons.

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Email 'FROM' field option was changed, which may cause email messages being moved to the spam folder or email delivery failures.
nl: De 'VAN' e-mailveld optie is aangepast. Dit kan ervoor zorgen dat e-mailberichten naar de spam map worden verplaats of dat de e-mailberichten niet kunnen worden afgeleverd.

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
nl: Als de 'Stuur door naar pagina' optie is geselecteerd, moet het URL veld in het volgende format zijn

en: Such user does not exist.
nl: Deze gebruiker bestaat niet.

en: Please enter a valid email address in the 'Use this email address' field.
nl: Vul alsjeblieft een geldig e-mailadres in, in het 'Gebruik dit e-mailadres' veld.

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field.
nl: Vul alsjeblieft een geldig e-mailadres in, in het 'VAN' veld.

en: Settings are not saved.
nl: De instellingen zijn niet opgeslagen.

en: All plugin settings were restored.
nl: Alle plugin instellingen zijn hersteld.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Appearance
nl: Weergave

en: Go PRO
nl: Gebruik PRO

en: Notice:
nl: Let op:

en: If you want to create multiple contact forms, please install the Contact Form Multi plugin.
nl: Als je meerdere contact formulieren wil maken, installeer dan alsjeblieft de 'Contact Form Multi plugin'.

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
nl: Als je de velden leeg laat, zullen alle berichten worden verstuurd naar het e-mailadres dat is opgegeven tijdens de registratie.

en: The user's email address:
nl: Het e-mailadres van de gebruiker:

en: Select a username
nl: Selecteer een gebruikersnaam

en: Enter a username of the person who should get the messages from the contact form.
nl: Vul de gebruikersnaam in van de persoon die de berichten van het contactformulier zou moeten ontvangen.

en: Use this email address:
nl: Gebruik dit e-mailadres:

en: Enter the email address you want the messages forwarded to.
nl: Vul het e-mailadres in waar je de berichten naar wil laten doorsturen.

en: Close
nl: Sluiten

en: Add department selectbox to the contact form:
nl: Voeg het departement keuzeveld aan het contactformulier toe:

en: If you upgrade to Pro version all your settings will be saved.
nl: Als je naar de Pro versie upgrade worden al je instellingen opgeslagen.

en: Learn More
nl: Meer Informatie

en: Save emails to the database
nl: E-mailberichten opslaan in de database

en: Using
nl: Gebruikt

en: Using Contact Form to DB by BestWebSoft
nl: Gebruikt Contact Form to DB door BestWebSoft

en: Activate
nl: Activeren

en: Download
nl: Downloaden

en: What to use?
nl: Wat te gebruiken?

en: Wp-mail
nl: wp-mail

en: You can use the wp_mail function for mailing
nl: Je kan de wp_mail functie gebruiken voor e-mailen

en: Mail
nl: E-Mail

en: To send mail you can use the php mail function
nl: Om e-mail te versturen kun je de php mail functie gebruiken

en: 'FROM' field
nl: 'VAN' veld

en: Name
nl: Naam

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: The name of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
nl: De naam van de gebruiker die het formulier invult zal worden gebruikt in het 'Van' veld.

en: Email
nl: E-mailadres

en: User email
nl: E-mailadres van de gebruiker

en: The email address of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
nl: De naam van de gebruiker die het formulier invult zal worden gebruikt in het 'Van' veld.

en: If this option is changed, email messages may be moved to the spam folder or email delivery failures may occur.
nl: Het aanpassen van deze optie kan ervoor zorgen dat e-mailberichten naar de spam map worden verplaats of dat de e-mailberichten niet kunnen worden afgeleverd.

en: Required symbol
nl: Vereist symbool

en: Fields
nl: Velden

en: Used
nl: Gebruikt

en: Required
nl: Vereist

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Disabled for editing
nl: Uitgesloten van bewerken

en: Field's default value
nl: Standaard waarde van het veld

en: Department selectbox
nl: Departement keuzeveld

en: Use User's name as a default value if the user is logged in.
nl: Gebruik de naam van de gebruiker als standaard waarde wanneer de gebruik is ingelogd.

en: 'Visible' and 'Disabled for editing' options will be applied only to logged-in users.
nl: De opties 'Zichtbaar' en 'Uitgesloten van bewerken' zullen alleen worden toegepast op ingelogde gebruikers.

en: Location selectbox
nl: Locatie keuzeveld

en: Address
nl: Adres

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Use User's email as a default value if the user is logged in.
nl: Gebruik het e-mailadres van de gebruiker als standaard waarde wanneer de gebruiker is ingelogd.

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: Attachment block
nl: Bijlagen blok

en: Users can attach the following file formats
nl: Gebruikers kunnen de volgende bestandsformaten bijvoegen

en: Add to the form
nl: Aan het formulier toevoegen

en: Tips below the Attachment
nl: Tips onder de bijlagen weergeven

en: 'Send me a copy' block
nl: 'Stuur mij een kopie' blok

en: Activate captcha
nl: CAPTCHA activeren

en: Download captcha
nl: CAPTCHA downloaden

en: Agreement checkbox
nl: Akkoord gaan vinkje

en: Required checkbox for submitting the form
nl: Vereist vinkje voor het verzenden van het formulier

en: Optional checkbox
nl: Optioneel vinkje

en: Optional checkbox, the results of which will be displayed in email
nl: Optioneel vinkje, waarvan de resultaten in de e-mail zullen worden weergegeven

en: Delete an attachment file from the server after the email is sent
nl: Verwijder een bijlage van de server nadat de e-mail is verzonden

en: Email in HTML format sending
nl: E-mail in HTML formaat verzenden

en: Display additional info in the email
nl: Additionele informatie in de e-mail weergeven

en: Sent from (ip address)
nl: Verstuurd van (IP-adres)

en: Example: Sent from (IP address):	127.0.0.1
nl: Voorbeeld: Verstuur van (IP-adres):	127.0.0.1

en: Date/Time
nl: Dag/Tijd

en: Example: Date/Time:	August 19, 2013 8:50 pm
nl: Voorbeeld: Dag/Tijd:	Augustus 19, 2013 8:50 pm

en: Sent from (referer)
nl: Verzonden van (verwijzing)

en: Example: Sent from (referer):	http://bestwebsoft.com/contacts/contact-us/
nl: Voorbeeld: Verzonden van (verwijzing):	http://bestwebsoft.com/contacts/contact-us/

en: Using (user agent)
nl: Met behulp van (user agent)

en: Example: Using (user agent):	Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36
nl: Voorbeeld: Met behulp van (user agent):	Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36

en: Language settings for the field names in the form
nl: Taal instellingen voor de veldnamen in het formulier

en: Add a language
nl: Een taal toevoegen

en: Change the names of the contact form fields and error messages
nl: De namen voor de velden en foutmeldingen van het contactformulier aanpassen

en: English
nl: Engels

en: click to expand/hide the list
nl: klik om de lijst weer te geven/te verbergen

en: Tips below the Attachment block
nl: Tips onder het bijlagen blok weergeven

en: Error message for the Name field
nl: Foutmelding voor het Naam veld

en: Error message for the Address field
nl: Foutmelding voor het Adres veld

en: Error message for the Email field
nl: Foutmelding voor het E-mailadres veld

en: Error message for the Phone field
nl: Foutmelding voor het Telefoonnummer veld

en: Error message for the Subject field
nl: Foutmelding voor het Onderwerp veld

en: Error message for the Message field
nl: Foutmelding voor het Bericht veld

en: Error message about the file type for the Attachment field
nl: Foutmelding over het bestandsformaat voor het bijlagen veld

en: Error message while uploading a file for the Attachment field to the server
nl: Foutmelding tijdens het uploaden van een bestand naar de server voor het bijlagen veld

en: Error message while moving the file for the Attachment field
nl: Foutmelding tijdens het verplaatsen van een bestand voor het bijlagen veld

en: Error message when file size limit for the Attachment field is exceeded
nl: Foutmelding wanner de maximale bestandsgrootte voor het bijlagen veld wordt overschreden

en: Error message for the Captcha field
nl: Foutmelding voor het CAPTCHA veld

en: Error message for the whole form
nl: Foutmelding voor het volledige formulier

en: Use shortcode
nl: Gebruik code

en: or
nl: of

en: for this language
nl: voor deze taal

en: Use the changed names of the contact form fields in the email
nl: Gebruik de onaangepaste namen van de velden van het contactformulier in de e-mail

en: Action after email is sent
nl: Actie nadat de e-mail is verzonden

en: Display text
nl: Tekst weergeven

en: Text
nl: Tekst

en: Redirect to the page
nl: Doorsturen naar pagina

en: Url
nl: URL

en: Auto Response
nl: Automatisch Antwoord

en: You can use %%NAME%% to display data from the email field and %%MESSAGE%% to display data from the Message field, as well as %%SITENAME%% to display blog name.
nl: Je kan %%NAME%% gebruiken om data weer te geven van het e-mail veld, %%MESSAGE%% om data weer te geven uit het bericht veld en %%SITENAME%% om de naam van het blog weer te geven.

en: Save Changes
nl: Instellingen Opslaan

en: Errors output
nl: Foutmeldingen uitvoer

en: Display error messages
nl: Foutmeldingen weergeven

en: Color of the input field errors.
nl: Kleur van de velden met foutmeldingen

en: Display error messages & color of the input field errors
nl: Foutmeldingen & kleur van de velden met foutmeldingen weergeven

en: Add placeholder to the input blocks
nl: Tijdelijke aanduiding aan de velden toevoegen

en: Add tooltips
nl: Tooltips toevoegen

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Style options
nl: Stijl opties

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Default
nl: Standaard

en: Label text color
nl: Label tekstkleur

en: Placeholder color
nl: Kleur van tijdelijke aanduiding

en: Errors color
nl: Kleur van foutmeldingen

en: Error text color
nl: Tekstkleur van foutmeldingen

en: Background color of the input field errors
nl: Achtergrondkleur van veldfoutmeldingen

en: Border color of the input field errors
nl: Randkleur van veldfoutmeldingen

en: Placeholder color of the input field errors
nl: Kleur van tijdelijke aanduidingen in een veld met foutmeldingen

en: Input fields
nl: Velden

en: Input fields background color
nl: Achtergrondkleur van velden

en: Text fields color
nl: Kleur van velden met tekst

en: Border width in px, numbers only
nl: Border breedte in px, slechts getallen

en: Border color
nl: Border kleur

en: Submit button
nl: Verzend knop

en: Width in px, numbers only
nl: Breedte in px, slechts getallen

en: Button color
nl: Kleur van knop

en: Button text color
nl: Tekstkleur van knop

en: If you would like to add the Contact Form to your website, just copy and paste this shortcode to your post or page or widget:
nl: Als je het Contact Formulier aan je website wil toevoegen, kopieer en plak deze code dan naar je bericht, pagina of widget:

en: Sorry, email message could not be delivered.
nl: Sorry, het e-mailbericht kon niet worden afgeleverd.

en: Contact from
nl: Contact van

en: Phone
nl: Telefoon

en: Site
nl: Website

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
nl: Als je deze MIME kan zien, betekent dat dat het MIME type niet wordt ondersteund door je e-mailprogramma!

en: FAQ
nl: Veelgestelde vragen

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Are you sure that you want to delete this language data?
nl: Weet je zeker dat je deze taal data wil verwijderen?

en: Add multiple forms
nl: Meerdere formulieren toevoegen

en: Install Contact Form Multi plugin to create unlimited number of contact forms.
nl: Installeer de Contact Form Multi plugin om een ongelimiteerd aantal contactformulieren te maken

en: Learn more
nl: Meer informatie

en: allows to store your messages to the database.
nl: staat toe om je berichten in de database op te slaan

en: Manage messages that have been sent from your website.
nl: Beheer berichten die van je website zijn verstuurd.
