Gallery Bank - en to sl translation catalogue (194 entries)

en: Insert Gallery Bank Shortcode
sl: Vstavite bližnjico "Gallery Bank"

en: Select an album below to add it to your post or page.
sl: Izberite album s seznama za dodajanje k prispevku ali strani

en: Gallery Type
sl: Vrsta galerije

en: Albums with Images
sl: Albumi s slikami

en: Only Images
sl: Samo slike

en: Album Format
sl: Oblika albuma

en: Select Album Format
sl: Izberite obliko albuma

en: Select Album
sl: Izbira albuma

en: Select an Album
sl: Izberite album

en: Gallery Format
sl: Vrsta galerije

en: Select Gallery Format
sl: Izberite vrsto galerije

en: Images in Row
sl: Slik v vrstici

en: Image Width
sl: Širina slike

en: Albums in Row
sl: Albumov v vrstici

en: Text Format
sl: Oblika besedila

en: Select Format
sl: Izberite obliko

en: Special Effects
sl: Posebni učinki

en: Animation Effects
sl: Učinki animacije

en: Show Responsive Gallery
sl: Prikaz odzivne "Responsive" galerije

en: Show Album Title
sl: Prikaz naslova albuma

en: Insert Album
sl: Vstavi album

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Please select an Album
sl: Prosim izberite album

en: Please select an Album Format
sl: Prosim izberite obliko albuma

en: Please select a Gallery Images Format
sl: Prosim izberite obliko galerije slik

en: Please select a Text Format for the Gallery
sl: Prosim dodajte obliko besedila za galerijo

en: VIEW ALL
sl: PRIKAŽI VSE

en: Dashboard
sl: Nadzorna plošča

en: Our Other Services
sl: Naše druge storitve

en: Add New Album
sl: Dodaj nov album

en: Album Sorting
sl: Sortiranje po albumu

en: Recommendations
sl: Priporočeno

en: Global Settings
sl: Globalne nastavitve

en: System Status
sl: Stanje sistema

en: Licensing
sl: Licenca

en: View Gallery Bank Documentation
sl: Ogled Gallery Bank dokumentacije

en: Docs
sl: Dokumenti

en:  Set as Album Cover
sl: Nastavi kot sliko albuma

en:  Rotate Image
sl: Zasuk slike

en: Enter your Title
sl: Dodaj naslov

en: Enter your Description
sl: Dodaj opis

en: Enter your Tags
sl: Dodaj oznake

en: Delete Image
sl: Izbris slike

en: Delete Video
sl: Izbris videoposnetka

en: Add Gallery using Gallery Bank
sl: Dodaj galerijo z Gallery Bank

en: Title
sl: Naslov

en: Select Gallery
sl: Izberi galerijo

en: Select Gallery Format
sl: Izberi vrsto galerije

en: Images In Row
sl: Slik v vrstici

en: Select Text Format
sl: Izberi obliko besedila

en: Special Effect
sl: Posebni učinki

en: Select Special Effect
sl: Izberi poseben učinek

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Animation Effect
sl: Efekt animacije

en: Responsive Gallery
sl: Odzivna "responsive" galerija

en: Album Preview
sl: Predogled albuma

en: Back to Albums
sl: Nazaj k albumom

en: Please Choose
sl: Prosim izberi

en: Re-Order Albums
sl: Spremeni vrstni red albumov

en: Update Order
sl: Posodobi vrstni red

en: Sorting Order has been updated.
sl: Vrstni red je posodobljen

en: Attention! A new vesion of Gallery Bank is available for download.
sl: Pozor! Na voljo je nova različica Gallery Bank za prenos.

en: Click
sl: Klik

en: here
sl: tukaj

en: to upgrade your version of Gallery Bank.
sl: za posodobitev trenutne različice Gallery Bank

en: Dashboard - Gallery Bank
sl: Nadzorna plošča - Gallery Bank

en: Delete All Albums
sl: Izbris vseh albumov

en: Purge Images & Albums
sl: Odstranitev slik in albumov

en: Restore Factory Settings
sl: Povrnitev na privzete nastavitve

en: Existing Albums Overview
sl: Ogled obstoječih albumov

en: Thumbnail
sl: Podrobnost

en: Album Title
sl: Naslov albuma

en: Total Images
sl: Skupno število slik

en: Date of Creation
sl: Ustvarjeno dne

en: Preview Album
sl: Predogled albuma

en: Edit Album
sl: Uredi album

en: Re-Order Images
sl: Spremeni vrstni red slik

en: Delete Album
sl: Izbriši album

en: Are you sure you want to delete this Album?
sl: Si prepričan, da želiš izbrisati ta album?

en: Are you sure you want to delete all Albums?
sl: Si prepričan, da želiš izbrisati vse albume?

en: Are you sure you want to Restore Factory Settings?
sl: Si prepričan, da želiš povrniti privzete nastavitve?

en: Are you sure you want to Purge all Images & Albums?
sl: Si prepričan, da želiš __ vse slike in albume?

en: Save Album
sl: Shrani album

en: Album Saved. Kindly wait for the redirect to happen.
sl: Album shranjen. Preusmerjam.

en: Album Details
sl: Podrobnosti o albumu

en: Enter your Album Title
sl: Vnos naslova albuma

en: Description
sl: Opis

en: Upload Images
sl: Nalaganje slik

en: Your browser doesn"t have Flash, Silverlight or HTML5 support.
sl: Vaš brskalnik nima podpore Flash, Silverlight ali HTML5.

en: Upload Thumbnails
sl: Podrobnosti nalaganja

en: Your Wordpress Version doesn"t support Wp-media.
sl: Ta različica Wordpressa ne podpira wp-media

en: Upload Videos
sl: Nalaganje videoposnetkov

en: Video Url
sl: URL posnetka

en: Enter your Video Url
sl: Vstavi URL videoposnetka

en: Upload Video
sl: Naloži videoposnetek

en: Your Gallery Bank Album
sl: Vaš Gallery Bank album

en: Delete
sl: Izbriši

en: Title & Description
sl: Naslov in podrobnosti

en: Tags (comma separated list)
sl: Oznake (z vejico ločen seznam)

en: Url to Redirect on click of an Image
sl: Povezava URL za preusmeritev klika na sliko

en: Are you sure you want to delete this Image?
sl: Ali resnično želite izbrisati to sliko?

en: Are you sure you want to delete these Images?
sl: Ali resnično želite izbrisati te slike?

en: Get System Report
sl: Dobi sistemsko poročilo

en: Close System Report
sl: Zapri sistemsko poročilo

en: Default
sl: Privzeto

en: Get Started
sl: Začni

en: Watch Gallery Video!
sl: Ogled Gallery videa

en: read documentation here
sl: branje dokumentacije tukaj

en: Premium Editions
sl: Premium različice

en: Features
sl: Lastnosti

en: Online Demos
sl: Demo na spletu

en: Our Other Products
sl: Naši ostali produkti

en: Knowledge Base
sl: Zbirka znanja

en: Support Forum
sl: Forum podpore

en: FAQ's
sl: Vprašanja in odgovori

en: Detailed Features
sl: Podrobne lastnosti

en: More Actions
sl: Več dejanj

en: Order Customization
sl: Ročno urejanje vrstnega redu

en: Gallery Bank Licensing Module
sl: Gallery Bank licenčni modul

en: Update
sl: Posodobitev

en: Success! Settings have been updated.
sl: Nastavitve so uspešno posodobljene!

en: Restore Settings
sl: Povrni nastavitve

en: Update Settings
sl: Posodobi nastavitve

en: Settings has been updated.
sl: Nastavitve posodobljene.

en: Success! Settings have been restored.
sl: Nastavitve so uspešno povrnjene!

en: Thumbnail Settings
sl: Nastavitev sličic

en: Thumbnail Size
sl: Velikost sličic

en: Custom
sl: Po meri

en: Opacity
sl: Prosojnost

en: Border Size
sl: Velikost okvira

en: Border Radius
sl: Polmer okvira

en: Border Color
sl: Barva okvira

en: Margin Between Images
sl: Razdalja med slikami

en: Text Color
sl: Barva besedila

en: Text-Align
sl: Poravnava besedila

en: Font-Family
sl: Vrsta pisave

en: Heading Font-Size
sl: Velikost pisave naslovov

en: Text Font-Size
sl: Velikost besedila

en: Description Length
sl: Dolžina opisa

en: Album Cover Settings
sl: Nastavitev ovitka albuma

en: Cover Size
sl: Veličina ovitka

en: Show Albums
sl: Prikaz albumov

en: Responsive
sl: Odzivno "Responsive"

en: With Albums in Row
sl: Z albumi v vrstici

en: Margin Between Albums
sl: Razdalja med albumi

en: Text for Album Click
sl: Besedilo za klik na album

en: Filter Settings
sl: Nastavitve filtra

en: Filters
sl: Filtri

en: Enable
sl: Omogoči

en: Disable
sl: Onemogoči

en: Filter Color
sl: Barva filtra

en: Filter Text Color
sl: Barva filtra besedila

en: Font-Size
sl: Velikost pisave

en: Roles & Capabilities
sl: Vloge in pravice

en: Privileges for Admin
sl: Pravice za administratorja

en: Full Control
sl: Poln nadzor

en: Read
sl: Branje

en: Write
sl: Pisanje

en: Privileges for Editor
sl: Pravice za urednika

en: Privileges for Author
sl: Pravice za avtorja

en: Privileges for Contributor
sl: Pravice za sodelavca

en: Privileges for Subscriber
sl: Pravice za naročnika

en: Lightbox Settings
sl: Nastavitve za Lightbox

en: Lightbox Type
sl: Vrsta Lightbox

en: Inline Background
sl: Ozadje vrstičnega elementa

en: Overlay Background
sl: Prekrivno ozadje

en: Fade In Time
sl: Čas osvetlitve

en: Fade Out Time
sl: Čas zatemnitve

en: Facebook Comments
sl: Komentarji s Facebooka

en: Social Sharing
sl: Delitev po socialnem omrežju

en: Image Title
sl: Naslov slike

en: Image Description
sl: Opis slike

en: Image Uploader Settings
sl: Nastavitve za nalagalca slk

en: Uploader for Images
sl: Nalagalec za slike

en: WP Media
sl: WP medij

en: Change Uploading Image Name
sl: Sprememba naslova pri nalaganju slike

en: Front - End Layout Settings
sl: Nastavitev razporeditve

en: Text for Back Button
sl: Besedilo za gumb "Nazaj"

en: Button Color
sl: Barva gumba

en: Button Text Color
sl: Barva besedila gumba

en: Album Seperator
sl: Izločitev albumov

en: Image url location
sl: URL slike

en: Open in New Window
sl: Odpri v novem oknu

en: Same Window
sl: Istem oknu

en: Pagination Settings for Images
sl: Nastavitev številčenja slik

en: Paging
sl: Številčenje

en: No. of Images Per Page
sl: Št. slik na strani

en: Slide Show Settings
sl: Nastavitev predvajalnika slik

en: Auto Play
sl: Predvajaj samodejno

en: Interval
sl: Časovni interval

en: Language Direction Settings
sl: Nastavitve za jezike

en: Language Direction
sl: Jeziki

en: Are you sure you want to restore settings?
sl: Želiš povrniti nastavitve?
