Gallery Bank - en to no translation catalogue (176 entries)

en: Insert Gallery Bank Shortcode
no: Sett inn Gallery Bank Shortcode

en: Select an album below to add it to your post or page.
no: Velg et album under for å legge til ditt innlegg eller side.

en: Gallery Type
no: Type galleri

en: Albums with Images
no: Album med bilder

en: Only Images
no: Bare bilder

en: Album Format
no: Format på album

en: Select Album Format
no: Velg format på album

en: Select Album
no: Velg album

en: Select an Album
no: Velg et album

en: Gallery Format
no: Format på galleriet

en: Select Gallery Format
no: Velg format på galleriet

en: Images in Row
no: Bilder i raden

en: Image Width
no: Bildebredde

en: Albums in Row
no: Album i raden

en: Text Format
no: Tekstformat

en: Select Format
no: Velg format

en: Special Effects
no: Spesialeffekter

en: Animation Effects
no: Animasjonseffekter

en: Show Responsive Gallery
no: Vis responsivt galleri

en: Show Album Title
no: Vis albumtittel

en: Insert Album
no: Sett inn album

en: Cancel
no: Avbryt

en: Please select an Album
no: Vennligst velg et Album

en: Please select an Album Format
no: Vennligst velg et albumformat

en: Please select a Gallery Images Format
no: Vennligst velg et galleri bildeformat

en: Please select a Text Format for the Gallery
no: Vennligst velg et tekstformat for galleriet

en: VIEW ALL
no: VIS ALLE

en: Dashboard
no: Skrivebord

en: Add New Album
no: Legg til nytt album

en: Album Sorting
no: Sortering av album

en: Global Settings
no: Hovedinnstillinger

en: System Status
no: Status på systemet

en: Licensing
no: Lisens

en:  Set as Album Cover
no: Sett som for forsidebilde på albumet

en:  Rotate Image
no: Rotér bildet

en: Enter your Title
no: Skriv inn tittel

en: Enter your Description
no: Skriv inn beskrivelse

en: Enter your Tags
no: Skriv inn emneord

en: Delete Image
no: Slett bilde

en: Delete Video
no: Slett video

en: Gallery Bank
no: Galleribank

en: Add Gallery using Gallery Bank
no: Legg til galleri med Galleribank

en: Title
no: Tittel

en: Select Gallery
no: Velg galleri

en: Images In Row
no: Bilder i raden

en: Select Text Format
no: Velg tekstformat

en: Special Effect
no: Spesialeffekter

en: Select Special Effect
no: Velg spesialeffekter

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Animation Effect
no: Animasjonseffekter

en: Responsive Gallery
no: Responsivt galleri

en: Album Preview
no: Forhåndsvisning album

en: Back to Albums
no: Tilbake til album

en: Please Choose
no: Vennligst velg

en: Re-Order Albums
no: Endre rekkefølge på albumer

en: Update Order
no: Oppdater rekkefølgen

en: Sorting Order has been updated.
no: Rekkefølgen har blitt oppdatert

en: Attention! A new vesion of Gallery Bank is available for download.
no: OBS! En ny versjon av Gallery Bank er tilgjengelig for nedlastning.

en: Click
no: Klikk

en: here
no: her

en: to upgrade your version of Gallery Bank.
no: for å oppgradere din versjon av Gallery Bank.

en: Dashboard - Gallery Bank
no: Skrivebord - Gallery Bank

en: Delete All Albums
no: Slett alle album

en: Purge Images & Albums
no: Rydd i bilder og album

en: Restore Factory Settings
no: Tilbakestill til fabrikkinnstillinger

en: Existing Albums Overview
no: Eksisterende album Oversikt

en: Thumbnail
no: Miniatyrbilder

en: Album Title
no: Albumtittel

en: Total Images
no: Antall bilder

en: Date of Creation
no: Laget den

en: Preview Album
no: Forhåndsvis album

en: Edit Album
no: Rediger album

en: Re-Order Images
no: Endre rekkefølgen på bildene

en: Delete Album
no: Slett album

en: Are you sure you want to delete this Album?
no: Er du sikker på at du vil slette dette albumet?

en: Are you sure you want to delete all Albums?
no: Er du sikker på at du vil slette alle album?

en: Are you sure you want to Restore Factory Settings?
no: Er du sikker på at du vil tilbakestille til fabrikkinnstillinger?

en: Are you sure you want to Purge all Images & Albums?
no: Er du sikker på at du vil rydde opp i alle bilder og album?

en: Save Album
no: Lagre album

en: Album Saved. Kindly wait for the redirect to happen.
no: Album lagret. Vennligst vent på at oppdateringene lastes.

en: Album Details
no: Albumdetaljer

en: Enter your Album Title
no: Skriv inn albumtittel

en: Description
no: Beskrivelse

en: Upload Images
no: Last opp bilde

en: Your browser doesn"t have Flash, Silverlight or HTML5 support.
no: Din nettleser har ikke Flash, Silverlight eller støtter HTML5.

en: Upload Thumbnails
no: Last opp miniatyrbilder

en: Your Wordpress Version doesn"t support Wp-media.
no: Din versjon av Wordpress støtter ikke Wp-media

en: Upload Videos
no: Last opp video

en: Video Url
no: Video URL

en: Enter your Video Url
no: Skriv inn video URL

en: Upload Video
no: Last opp video

en: Your Gallery Bank Album
no: Ditt galleribank album

en: Delete
no: Slett

en: Title & Description
no: Tittel og beskrivelse

en: Tags (comma separated list)
no: Emneord (kommaseparert liste)

en: Url to Redirect on click of an Image
no: URL det skal videresendes til når det klikkes på bildet

en: Are you sure you want to delete this Image?
no: Er du sikker på at du vil slette bildet?

en: Are you sure you want to delete these Images?
no: Er du sikker på at du vil slette disse bildene?

en: Get System Report
no: Hent systemrapport

en: Close System Report
no: Lukk systemrapport

en: Default
no: Standard

en: Gallery Bank Licensing Module
no: Gallery Bank lisensmodul

en: Update
no: Oppdater

en: Success! Settings have been updated.
no: Vellykket! Innstillingene har blitt oppdatert.

en: Restore Settings
no: Tilbakestill innstillinger

en: Update Settings
no: Oppdater innstillinger

en: Settings has been updated.
no: Innstillinger har blitt oppdatert

en: Success! Settings have been restored.
no: Vellykket! Innstillingene er blitt tilbakestilt.

en: Thumbnail Settings
no: Innstillinger for miniatyrbilder

en: Thumbnail Size
no: Miniatyrbilde størrelse

en: Original
no: Originalen

en: Custom
no: Tilpassede

en: Opacity
no: Gjennomsiktighet

en: Border Size
no: Kantstørrelse

en: Border Radius
no: Kantradius

en: Border Color
no: Kantfarge

en: Margin Between Images
no: Mellomrom mellom bilder

en: Text Color
no: Tekstfarge

en: Text-Align
no: Tekstplassering

en: Font-Family
no: Skrifttype

en: Heading Font-Size
no: Overskrift skriftstørrelse

en: Text Font-Size
no: Tekst skriftstørrelse

en: Description Length
no: Lengden på beskrivelsen

en: Album Cover Settings
no: Innstillinger for albumbilde

en: Cover Size
no: Forsidebilde størrelse

en: Show Albums
no: Vis album

en: Responsive
no: Responsivt

en: With Albums in Row
no: Bredde i albumradene

en: Margin Between Albums
no: Mellomrom mellom album

en: Text for Album Click
no: Tekst ved klikk på album

en: Filter Settings
no: Filterinnstillinger

en: Filters
no: Filter

en: Enable
no: Aktiver

en: Disable
no: Deaktiver

en: Filter Color
no: Filterfarge

en: Filter Text Color
no: Filter tekstfarge

en: Font-Size
no: Skriftstørrelse

en: Roles & Capabilities
no: Roller og tilganger

en: Privileges for Admin
no: Innstillinger for Administrator

en: Full Control
no: Full kontroll

en: Read
no: Les

en: Write
no: Skriv

en: Privileges for Editor
no: Innstillinger for Redaktør

en: Privileges for Author
no: Innstillinger for Forfatter

en: Privileges for Contributor
no: Innstillinger for Deltager

en: Privileges for Subscriber
no: Innstillinger for Abonnent

en: Lightbox Settings
no: Innstillinger for prosjektmappe

en: Lightbox Type
no: Prosjektmappetype

en: Inline Background
no: Inline bakgrunn

en: Overlay Background
no: Overlay bakgrunn

en: Fade In Time
no: Fade inn tid

en: Fade Out Time
no: Fade ut tid

en: Facebook Comments
no: Facebook-kommentarer

en: Social Sharing
no: Del på sosiale medier

en: Image Title
no: Bildetittel

en: Image Description
no: Bildebeskrivelse

en: Image Uploader Settings
no: Innstillinger for opplasting av bilder

en: Uploader for Images
no: Opplasting av bilder

en: Change Uploading Image Name
no: Endre opplastet bildenavn

en: Front - End Layout Settings
no: Front - Slutt layout innstillinger

en: Text for Back Button
no: Tekst for tilbakeknapp

en: Button Color
no: Farge på knapp

en: Button Text Color
no: Tekstfarge på knapp

en: Album Seperator
no: Album skilletegn

en: Image url location
no: Bilde URL plassering

en: Open in New Window
no: Åpne i nytt vindu

en: Same Window
no: Samme vindu

en: Pagination Settings for Images
no: Innstillinger for flere sider for bilder

en: No. of Images Per Page
no: Antall bilder pr side

en: Slide Show Settings
no: Innstillinger for slideshow

en: Auto Play
no: Auto-play

en: Interval
no: Intervall

en: Language Direction Settings
no: Innstillinger for retning på skriften

en: Language Direction
no: Retning på skriften

en: Are you sure you want to restore settings?
no: Er du sikker på at du vil tilbakestille innstillingene?
