Gallery Bank - en to nn_NO translation catalogue (176 entries)

en: Insert Gallery Bank Shortcode
nn_NO: Sett inn Gallery Bank Shortcode

en: Select an album below to add it to your post or page.
nn_NO: Velg et album under for å legge til ditt innlegg eller side.

en: Gallery Type
nn_NO: Type galleri

en: Albums with Images
nn_NO: Album med bilder

en: Only Images
nn_NO: Bare bilder

en: Album Format
nn_NO: Format på album

en: Select Album Format
nn_NO: Velg format på album

en: Select Album
nn_NO: Velg album

en: Select an Album
nn_NO: Velg et album

en: Gallery Format
nn_NO: Format på galleriet

en: Select Gallery Format
nn_NO: Velg format på galleriet

en: Images in Row
nn_NO: Bilder i raden

en: Image Width
nn_NO: Bildebredde

en: Albums in Row
nn_NO: Album i raden

en: Text Format
nn_NO: Tekstformat

en: Select Format
nn_NO: Velg format

en: Special Effects
nn_NO: Spesialeffekter

en: Animation Effects
nn_NO: Animasjonseffekter

en: Show Responsive Gallery
nn_NO: Vis responsivt galleri

en: Show Album Title
nn_NO: Vis albumtittel

en: Insert Album
nn_NO: Sett inn album

en: Cancel
nn_NO: Avbryt

en: Please select an Album
nn_NO: Vennligst velg et Album

en: Please select an Album Format
nn_NO: Vennligst velg et albumformat

en: Please select a Gallery Images Format
nn_NO: Vennligst velg et galleri bildeformat

en: Please select a Text Format for the Gallery
nn_NO: Vennligst velg et tekstformat for galleriet

en: VIEW ALL
nn_NO: VIS ALLE

en: Dashboard
nn_NO: Skrivebord

en: Add New Album
nn_NO: Legg til nytt album

en: Album Sorting
nn_NO: Sortering av album

en: Global Settings
nn_NO: Hovedinnstillinger

en: System Status
nn_NO: Status på systemet

en: Licensing
nn_NO: Lisens

en:  Set as Album Cover
nn_NO: Sett som for forsidebilde på albumet

en:  Rotate Image
nn_NO: Rotér bildet

en: Enter your Title
nn_NO: Skriv inn tittel

en: Enter your Description
nn_NO: Skriv inn beskrivelse

en: Enter your Tags
nn_NO: Skriv inn emneord

en: Delete Image
nn_NO: Slett bilde

en: Delete Video
nn_NO: Slett video

en: Gallery Bank
nn_NO: Galleribank

en: Add Gallery using Gallery Bank
nn_NO: Legg til galleri med Galleribank

en: Title
nn_NO: Tittel

en: Select Gallery
nn_NO: Velg galleri

en: Images In Row
nn_NO: Bilder i raden

en: Select Text Format
nn_NO: Velg tekstformat

en: Special Effect
nn_NO: Spesialeffekter

en: Select Special Effect
nn_NO: Velg spesialeffekter

en: Width
nn_NO: Bredde

en: Height
nn_NO: Høyde

en: Animation Effect
nn_NO: Animasjonseffekter

en: Responsive Gallery
nn_NO: Responsivt galleri

en: Album Preview
nn_NO: Forhåndsvisning album

en: Back to Albums
nn_NO: Tilbake til album

en: Please Choose
nn_NO: Vennligst velg

en: Re-Order Albums
nn_NO: Endre rekkefølge på albumer

en: Update Order
nn_NO: Oppdater rekkefølgen

en: Sorting Order has been updated.
nn_NO: Rekkefølgen har blitt oppdatert

en: Attention! A new vesion of Gallery Bank is available for download.
nn_NO: OBS! En ny versjon av Gallery Bank er tilgjengelig for nedlastning.

en: Click
nn_NO: Klikk

en: here
nn_NO: her

en: to upgrade your version of Gallery Bank.
nn_NO: for å oppgradere din versjon av Gallery Bank.

en: Dashboard - Gallery Bank
nn_NO: Skrivebord - Gallery Bank

en: Delete All Albums
nn_NO: Slett alle album

en: Purge Images & Albums
nn_NO: Rydd i bilder og album

en: Restore Factory Settings
nn_NO: Tilbakestill til fabrikkinnstillinger

en: Existing Albums Overview
nn_NO: Eksisterende album Oversikt

en: Thumbnail
nn_NO: Miniatyrbilder

en: Album Title
nn_NO: Albumtittel

en: Total Images
nn_NO: Antall bilder

en: Date of Creation
nn_NO: Laget den

en: Preview Album
nn_NO: Forhåndsvis album

en: Edit Album
nn_NO: Rediger album

en: Re-Order Images
nn_NO: Endre rekkefølgen på bildene

en: Delete Album
nn_NO: Slett album

en: Are you sure you want to delete this Album?
nn_NO: Er du sikker på at du vil slette dette albumet?

en: Are you sure you want to delete all Albums?
nn_NO: Er du sikker på at du vil slette alle album?

en: Are you sure you want to Restore Factory Settings?
nn_NO: Er du sikker på at du vil tilbakestille til fabrikkinnstillinger?

en: Are you sure you want to Purge all Images & Albums?
nn_NO: Er du sikker på at du vil rydde opp i alle bilder og album?

en: Save Album
nn_NO: Lagre album

en: Album Saved. Kindly wait for the redirect to happen.
nn_NO: Album lagret. Vennligst vent på at oppdateringene lastes.

en: Album Details
nn_NO: Albumdetaljer

en: Enter your Album Title
nn_NO: Skriv inn albumtittel

en: Description
nn_NO: Beskrivelse

en: Upload Images
nn_NO: Last opp bilde

en: Your browser doesn"t have Flash, Silverlight or HTML5 support.
nn_NO: Din nettleser har ikke Flash, Silverlight eller støtter HTML5.

en: Upload Thumbnails
nn_NO: Last opp miniatyrbilder

en: Your Wordpress Version doesn"t support Wp-media.
nn_NO: Din versjon av Wordpress støtter ikke Wp-media

en: Upload Videos
nn_NO: Last opp video

en: Video Url
nn_NO: Video URL

en: Enter your Video Url
nn_NO: Skriv inn video URL

en: Upload Video
nn_NO: Last opp video

en: Your Gallery Bank Album
nn_NO: Ditt galleribank album

en: Delete
nn_NO: Slett

en: Title & Description
nn_NO: Tittel og beskrivelse

en: Tags (comma separated list)
nn_NO: Emneord (kommaseparert liste)

en: Url to Redirect on click of an Image
nn_NO: URL det skal videresendes til når det klikkes på bildet

en: Are you sure you want to delete this Image?
nn_NO: Er du sikker på at du vil slette bildet?

en: Are you sure you want to delete these Images?
nn_NO: Er du sikker på at du vil slette disse bildene?

en: Get System Report
nn_NO: Hent systemrapport

en: Close System Report
nn_NO: Lukk systemrapport

en: Default
nn_NO: Standard

en: Gallery Bank Licensing Module
nn_NO: Gallery Bank lisensmodul

en: Update
nn_NO: Oppdater

en: Success! Settings have been updated.
nn_NO: Vellykket! Innstillingene har blitt oppdatert.

en: Restore Settings
nn_NO: Tilbakestill innstillinger

en: Update Settings
nn_NO: Oppdater innstillinger

en: Settings has been updated.
nn_NO: Innstillinger har blitt oppdatert

en: Success! Settings have been restored.
nn_NO: Vellykket! Innstillingene er blitt tilbakestilt.

en: Thumbnail Settings
nn_NO: Innstillinger for miniatyrbilder

en: Thumbnail Size
nn_NO: Miniatyrbilde størrelse

en: Original
nn_NO: Originalen

en: Custom
nn_NO: Tilpassede

en: Opacity
nn_NO: Gjennomsiktighet

en: Border Size
nn_NO: Kantstørrelse

en: Border Radius
nn_NO: Kantradius

en: Border Color
nn_NO: Kantfarge

en: Margin Between Images
nn_NO: Mellomrom mellom bilder

en: Text Color
nn_NO: Tekstfarge

en: Text-Align
nn_NO: Tekstplassering

en: Font-Family
nn_NO: Skrifttype

en: Heading Font-Size
nn_NO: Overskrift skriftstørrelse

en: Text Font-Size
nn_NO: Tekst skriftstørrelse

en: Description Length
nn_NO: Lengden på beskrivelsen

en: Album Cover Settings
nn_NO: Innstillinger for albumbilde

en: Cover Size
nn_NO: Forsidebilde størrelse

en: Show Albums
nn_NO: Vis album

en: Responsive
nn_NO: Responsivt

en: With Albums in Row
nn_NO: Bredde i albumradene

en: Margin Between Albums
nn_NO: Mellomrom mellom album

en: Text for Album Click
nn_NO: Tekst ved klikk på album

en: Filter Settings
nn_NO: Filterinnstillinger

en: Filters
nn_NO: Filter

en: Enable
nn_NO: Aktiver

en: Disable
nn_NO: Deaktiver

en: Filter Color
nn_NO: Filterfarge

en: Filter Text Color
nn_NO: Filter tekstfarge

en: Font-Size
nn_NO: Skriftstørrelse

en: Roles & Capabilities
nn_NO: Roller og tilganger

en: Privileges for Admin
nn_NO: Innstillinger for Administrator

en: Full Control
nn_NO: Full kontroll

en: Read
nn_NO: Les

en: Write
nn_NO: Skriv

en: Privileges for Editor
nn_NO: Innstillinger for Redaktør

en: Privileges for Author
nn_NO: Innstillinger for Forfatter

en: Privileges for Contributor
nn_NO: Innstillinger for Deltager

en: Privileges for Subscriber
nn_NO: Innstillinger for Abonnent

en: Lightbox Settings
nn_NO: Innstillinger for prosjektmappe

en: Lightbox Type
nn_NO: Prosjektmappetype

en: Inline Background
nn_NO: Inline bakgrunn

en: Overlay Background
nn_NO: Overlay bakgrunn

en: Fade In Time
nn_NO: Fade inn tid

en: Fade Out Time
nn_NO: Fade ut tid

en: Facebook Comments
nn_NO: Facebook-kommentarer

en: Social Sharing
nn_NO: Del på sosiale medier

en: Image Title
nn_NO: Bildetittel

en: Image Description
nn_NO: Bildebeskrivelse

en: Image Uploader Settings
nn_NO: Innstillinger for opplasting av bilder

en: Uploader for Images
nn_NO: Opplasting av bilder

en: Change Uploading Image Name
nn_NO: Endre opplastet bildenavn

en: Front - End Layout Settings
nn_NO: Front - Slutt layout innstillinger

en: Text for Back Button
nn_NO: Tekst for tilbakeknapp

en: Button Color
nn_NO: Farge på knapp

en: Button Text Color
nn_NO: Tekstfarge på knapp

en: Album Seperator
nn_NO: Album skilletegn

en: Image url location
nn_NO: Bilde URL plassering

en: Open in New Window
nn_NO: Åpne i nytt vindu

en: Same Window
nn_NO: Samme vindu

en: Pagination Settings for Images
nn_NO: Innstillinger for flere sider for bilder

en: No. of Images Per Page
nn_NO: Antall bilder pr side

en: Slide Show Settings
nn_NO: Innstillinger for slideshow

en: Auto Play
nn_NO: Auto-play

en: Interval
nn_NO: Intervall

en: Language Direction Settings
nn_NO: Innstillinger for retning på skriften

en: Language Direction
nn_NO: Retning på skriften

en: Are you sure you want to restore settings?
nn_NO: Er du sikker på at du vil tilbakestille innstillingene?
