Gallery Bank - en to nb_NO translation catalogue (176 entries)

en: Insert Gallery Bank Shortcode
nb_NO: Sett inn Gallery Bank Shortcode

en: Select an album below to add it to your post or page.
nb_NO: Velg et album under for å legge til ditt innlegg eller side.

en: Gallery Type
nb_NO: Type galleri

en: Albums with Images
nb_NO: Album med bilder

en: Only Images
nb_NO: Bare bilder

en: Album Format
nb_NO: Format på album

en: Select Album Format
nb_NO: Velg format på album

en: Select Album
nb_NO: Velg album

en: Select an Album
nb_NO: Velg et album

en: Gallery Format
nb_NO: Format på galleriet

en: Select Gallery Format
nb_NO: Velg format på galleriet

en: Images in Row
nb_NO: Bilder i raden

en: Image Width
nb_NO: Bildebredde

en: Albums in Row
nb_NO: Album i raden

en: Text Format
nb_NO: Tekstformat

en: Select Format
nb_NO: Velg format

en: Special Effects
nb_NO: Spesialeffekter

en: Animation Effects
nb_NO: Animasjonseffekter

en: Show Responsive Gallery
nb_NO: Vis responsivt galleri

en: Show Album Title
nb_NO: Vis albumtittel

en: Insert Album
nb_NO: Sett inn album

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Please select an Album
nb_NO: Vennligst velg et Album

en: Please select an Album Format
nb_NO: Vennligst velg et albumformat

en: Please select a Gallery Images Format
nb_NO: Vennligst velg et galleri bildeformat

en: Please select a Text Format for the Gallery
nb_NO: Vennligst velg et tekstformat for galleriet

en: VIEW ALL
nb_NO: VIS ALLE

en: Dashboard
nb_NO: Skrivebord

en: Add New Album
nb_NO: Legg til nytt album

en: Album Sorting
nb_NO: Sortering av album

en: Global Settings
nb_NO: Hovedinnstillinger

en: System Status
nb_NO: Status på systemet

en: Licensing
nb_NO: Lisens

en:  Set as Album Cover
nb_NO: Sett som for forsidebilde på albumet

en:  Rotate Image
nb_NO: Rotér bildet

en: Enter your Title
nb_NO: Skriv inn tittel

en: Enter your Description
nb_NO: Skriv inn beskrivelse

en: Enter your Tags
nb_NO: Skriv inn emneord

en: Delete Image
nb_NO: Slett bilde

en: Delete Video
nb_NO: Slett video

en: Gallery Bank
nb_NO: Galleribank

en: Add Gallery using Gallery Bank
nb_NO: Legg til galleri med Galleribank

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Select Gallery
nb_NO: Velg galleri

en: Images In Row
nb_NO: Bilder i raden

en: Select Text Format
nb_NO: Velg tekstformat

en: Special Effect
nb_NO: Spesialeffekter

en: Select Special Effect
nb_NO: Velg spesialeffekter

en: Width
nb_NO: Bredde

en: Height
nb_NO: Høyde

en: Animation Effect
nb_NO: Animasjonseffekter

en: Responsive Gallery
nb_NO: Responsivt galleri

en: Album Preview
nb_NO: Forhåndsvisning album

en: Back to Albums
nb_NO: Tilbake til album

en: Please Choose
nb_NO: Vennligst velg

en: Re-Order Albums
nb_NO: Endre rekkefølge på albumer

en: Update Order
nb_NO: Oppdater rekkefølgen

en: Sorting Order has been updated.
nb_NO: Rekkefølgen har blitt oppdatert

en: Attention! A new vesion of Gallery Bank is available for download.
nb_NO: OBS! En ny versjon av Gallery Bank er tilgjengelig for nedlastning.

en: Click
nb_NO: Klikk

en: here
nb_NO: her

en: to upgrade your version of Gallery Bank.
nb_NO: for å oppgradere din versjon av Gallery Bank.

en: Dashboard - Gallery Bank
nb_NO: Skrivebord - Gallery Bank

en: Delete All Albums
nb_NO: Slett alle album

en: Purge Images & Albums
nb_NO: Rydd i bilder og album

en: Restore Factory Settings
nb_NO: Tilbakestill til fabrikkinnstillinger

en: Existing Albums Overview
nb_NO: Eksisterende album Oversikt

en: Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilder

en: Album Title
nb_NO: Albumtittel

en: Total Images
nb_NO: Antall bilder

en: Date of Creation
nb_NO: Laget den

en: Preview Album
nb_NO: Forhåndsvis album

en: Edit Album
nb_NO: Rediger album

en: Re-Order Images
nb_NO: Endre rekkefølgen på bildene

en: Delete Album
nb_NO: Slett album

en: Are you sure you want to delete this Album?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette albumet?

en: Are you sure you want to delete all Albums?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette alle album?

en: Are you sure you want to Restore Factory Settings?
nb_NO: Er du sikker på at du vil tilbakestille til fabrikkinnstillinger?

en: Are you sure you want to Purge all Images & Albums?
nb_NO: Er du sikker på at du vil rydde opp i alle bilder og album?

en: Save Album
nb_NO: Lagre album

en: Album Saved. Kindly wait for the redirect to happen.
nb_NO: Album lagret. Vennligst vent på at oppdateringene lastes.

en: Album Details
nb_NO: Albumdetaljer

en: Enter your Album Title
nb_NO: Skriv inn albumtittel

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Upload Images
nb_NO: Last opp bilde

en: Your browser doesn"t have Flash, Silverlight or HTML5 support.
nb_NO: Din nettleser har ikke Flash, Silverlight eller støtter HTML5.

en: Upload Thumbnails
nb_NO: Last opp miniatyrbilder

en: Your Wordpress Version doesn"t support Wp-media.
nb_NO: Din versjon av Wordpress støtter ikke Wp-media

en: Upload Videos
nb_NO: Last opp video

en: Video Url
nb_NO: Video URL

en: Enter your Video Url
nb_NO: Skriv inn video URL

en: Upload Video
nb_NO: Last opp video

en: Your Gallery Bank Album
nb_NO: Ditt galleribank album

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Title & Description
nb_NO: Tittel og beskrivelse

en: Tags (comma separated list)
nb_NO: Emneord (kommaseparert liste)

en: Url to Redirect on click of an Image
nb_NO: URL det skal videresendes til når det klikkes på bildet

en: Are you sure you want to delete this Image?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette bildet?

en: Are you sure you want to delete these Images?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette disse bildene?

en: Get System Report
nb_NO: Hent systemrapport

en: Close System Report
nb_NO: Lukk systemrapport

en: Default
nb_NO: Standard

en: Gallery Bank Licensing Module
nb_NO: Gallery Bank lisensmodul

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Success! Settings have been updated.
nb_NO: Vellykket! Innstillingene har blitt oppdatert.

en: Restore Settings
nb_NO: Tilbakestill innstillinger

en: Update Settings
nb_NO: Oppdater innstillinger

en: Settings has been updated.
nb_NO: Innstillinger har blitt oppdatert

en: Success! Settings have been restored.
nb_NO: Vellykket! Innstillingene er blitt tilbakestilt.

en: Thumbnail Settings
nb_NO: Innstillinger for miniatyrbilder

en: Thumbnail Size
nb_NO: Miniatyrbilde størrelse

en: Original
nb_NO: Originalen

en: Custom
nb_NO: Tilpassede

en: Opacity
nb_NO: Gjennomsiktighet

en: Border Size
nb_NO: Kantstørrelse

en: Border Radius
nb_NO: Kantradius

en: Border Color
nb_NO: Kantfarge

en: Margin Between Images
nb_NO: Mellomrom mellom bilder

en: Text Color
nb_NO: Tekstfarge

en: Text-Align
nb_NO: Tekstplassering

en: Font-Family
nb_NO: Skrifttype

en: Heading Font-Size
nb_NO: Overskrift skriftstørrelse

en: Text Font-Size
nb_NO: Tekst skriftstørrelse

en: Description Length
nb_NO: Lengden på beskrivelsen

en: Album Cover Settings
nb_NO: Innstillinger for albumbilde

en: Cover Size
nb_NO: Forsidebilde størrelse

en: Show Albums
nb_NO: Vis album

en: Responsive
nb_NO: Responsivt

en: With Albums in Row
nb_NO: Bredde i albumradene

en: Margin Between Albums
nb_NO: Mellomrom mellom album

en: Text for Album Click
nb_NO: Tekst ved klikk på album

en: Filter Settings
nb_NO: Filterinnstillinger

en: Filters
nb_NO: Filter

en: Enable
nb_NO: Aktiver

en: Disable
nb_NO: Deaktiver

en: Filter Color
nb_NO: Filterfarge

en: Filter Text Color
nb_NO: Filter tekstfarge

en: Font-Size
nb_NO: Skriftstørrelse

en: Roles & Capabilities
nb_NO: Roller og tilganger

en: Privileges for Admin
nb_NO: Innstillinger for Administrator

en: Full Control
nb_NO: Full kontroll

en: Read
nb_NO: Les

en: Write
nb_NO: Skriv

en: Privileges for Editor
nb_NO: Innstillinger for Redaktør

en: Privileges for Author
nb_NO: Innstillinger for Forfatter

en: Privileges for Contributor
nb_NO: Innstillinger for Deltager

en: Privileges for Subscriber
nb_NO: Innstillinger for Abonnent

en: Lightbox Settings
nb_NO: Innstillinger for prosjektmappe

en: Lightbox Type
nb_NO: Prosjektmappetype

en: Inline Background
nb_NO: Inline bakgrunn

en: Overlay Background
nb_NO: Overlay bakgrunn

en: Fade In Time
nb_NO: Fade inn tid

en: Fade Out Time
nb_NO: Fade ut tid

en: Facebook Comments
nb_NO: Facebook-kommentarer

en: Social Sharing
nb_NO: Del på sosiale medier

en: Image Title
nb_NO: Bildetittel

en: Image Description
nb_NO: Bildebeskrivelse

en: Image Uploader Settings
nb_NO: Innstillinger for opplasting av bilder

en: Uploader for Images
nb_NO: Opplasting av bilder

en: Change Uploading Image Name
nb_NO: Endre opplastet bildenavn

en: Front - End Layout Settings
nb_NO: Front - Slutt layout innstillinger

en: Text for Back Button
nb_NO: Tekst for tilbakeknapp

en: Button Color
nb_NO: Farge på knapp

en: Button Text Color
nb_NO: Tekstfarge på knapp

en: Album Seperator
nb_NO: Album skilletegn

en: Image url location
nb_NO: Bilde URL plassering

en: Open in New Window
nb_NO: Åpne i nytt vindu

en: Same Window
nb_NO: Samme vindu

en: Pagination Settings for Images
nb_NO: Innstillinger for flere sider for bilder

en: No. of Images Per Page
nb_NO: Antall bilder pr side

en: Slide Show Settings
nb_NO: Innstillinger for slideshow

en: Auto Play
nb_NO: Auto-play

en: Interval
nb_NO: Intervall

en: Language Direction Settings
nb_NO: Innstillinger for retning på skriften

en: Language Direction
nb_NO: Retning på skriften

en: Are you sure you want to restore settings?
nb_NO: Er du sikker på at du vil tilbakestille innstillingene?
