Gallery Bank - en to hr translation catalogue (177 entries)

en: Insert Gallery Bank Shortcode
hr: Unesite skraćeni kod za Gallery Bank

en: Select an album below to add it to your post or page.
hr: Izaberite jedan od albuma niže kako biste ih umetnuli u vašu objavu ili stranicu.

en: Gallery Type
hr: Vrsta galerije

en: Albums with Images
hr: Album sa fotografijama

en: Only Images
hr: Samo fotografije

en: Album Format
hr: Format albuma

en: Select Album Format
hr: Izaberite format albuma

en: Select Album
hr: Izaberite album

en: Select an Album
hr: Izaberite album

en: Gallery Format
hr: Format galerije

en: Select Gallery Format
hr: Izaberite format galerije

en: Images in Row
hr: Fotografije u nizu

en: Image Width
hr: Širina fotografije

en: Albums in Row
hr: Albumi u nizu

en: Text Format
hr: Format teksta

en: Select Format
hr: Izaberite format

en: Special Effects
hr: Specijalni efekti

en: Animation Effects
hr: Efekti animacije

en: Show Responsive Gallery
hr: Prikaži “responsive“ galeriju

en: Show Album Title
hr: Prikaži naslov albuma

en: Insert Album
hr: Umetni album

en: Cancel
hr: Prekini

en: Please select an Album
hr: Molimo izaberite album

en: Please select an Album Format
hr: Molimo izaberite format albuma

en: Please select a Gallery Images Format
hr: Molimo izaberite format fotografija u galeriji

en: Please select a Text Format for the Gallery
hr: Molimo izaberite format teksta za galeriju

en: VIEW ALL
hr: POGLEDAJ SVE

en: <img src="
hr: <img src=”

en: Dashboard
hr: Upravljačka ploča

en: Add New Album
hr: Dodaj novi album

en: Album Sorting
hr: Sortiranje albuma

en: Global Settings
hr: Globalne postavke

en: System Status
hr: Status sistema

en: Licensing
hr: Licenca

en:  Set as Album Cover
hr:  Izaberi za naslovnu fotografiju

en:  Rotate Image
hr:  Rotirajte fotografije

en: Enter your Title
hr: Naslov

en: Enter your Description
hr: Opis

en: Enter your Tags
hr: Ključne riječi

en: Delete Image
hr: Izbriši fotku

en: Delete Video
hr: Izbriši video

en: Add Gallery using Gallery Bank
hr: Dodaj galeriju koristeći Gallery Bank

en: Title
hr: Naslov

en: Select Gallery
hr: Odaberi galeriju

en: Select Gallery Format
hr: Odaberi format galerije

en: Images In Row
hr: Slike u nizu

en: Select Text Format
hr: Odaberi format teksta

en: Special Effect
hr: Specijalni efekti

en: Select Special Effect
hr: Odaberi specijalni efekt

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Animation Effect
hr: Efekt animacije

en: Responsive Gallery
hr: “Responsive“ galerija

en: Album Preview
hr: Pretpregled albuma

en: Back to Albums
hr: Nazad na albume

en: Please Choose
hr: Molimo odaberite

en: Re-Order Albums
hr: Presloži albume

en: Update Order
hr: Potvrdi preslagivanje

en: Sorting Order has been updated.
hr: Preslagivanje albuma je izvršeno.

en: Attention! A new vesion of Gallery Bank is available for download.
hr: POZOR! Nova verzija Gallery Bank-a je dostupna za download.

en: Click
hr: Klik

en: here
hr: ovdje

en: to upgrade your version of Gallery Bank.
hr: kako bi nadogradili vašu verziju Gallery Bank-a.

en: Dashboard - Gallery Bank
hr: Upravljačka ploča - Gallery Banka-a

en: Delete All Albums
hr: Obriši sve albume

en: Purge Images & Albums
hr: Očisti sve fotografije i albume

en: Restore Factory Settings
hr: Vraćanje na tvorničke postavke

en: Existing Albums Overview
hr: Pregled postojećeg albuma

en: Thumbnail
hr: Ikona

en: Album Title
hr: Naslov albuma

en: Total Images
hr: Ukupno fotografija

en: Date of Creation
hr: Datum izrade

en: Preview Album
hr: Pregledaj album

en: Edit Album
hr: Popravi album

en: Re-Order Images
hr: Presloži fotografije

en: Delete Album
hr: Izbriši album

en: Are you sure you want to delete this Album?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj album?

en: Are you sure you want to delete all Albums?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati sve albume?

en: Are you sure you want to Restore Factory Settings?
hr: Jeste li sigurni da želite vratiti sve na tvorničke postavke?

en: Are you sure you want to Purge all Images & Albums?
hr: Jeste li sigurni da želite očistiti sve fotografije & albume?

en: Save Album
hr: Spremi album

en: Album Saved. Kindly wait for the redirect to happen.
hr: Album je spremljen. Molimo pričekajte

en: Album Details
hr: Detalji albuma

en: Enter your Album Title
hr: Unesite naslov albuma

en: Description
hr: Opis

en: Upload Images
hr: Dodajte fotografije

en: Your browser doesn"t have Flash, Silverlight or HTML5 support.
hr: Vaš pretraživač nema instaliranu Flash, Silverlight ili HTML5 podršku

en: Upload Thumbnails
hr: Dodajte Ikone

en: Your Wordpress Version doesn"t support Wp-media.
hr: Vaša Wordpress verzija ne podržava Wp-media.

en: Upload Videos
hr: Dodajte Video

en: Video Url
hr: Link Videa

en: Enter your Video Url
hr: Unesite link vašeg Videa

en: Upload Video
hr: Prenesite Video

en: Your Gallery Bank Album
hr: Vaš Gallery Bank album

en: Delete
hr: Izbriši

en: Title & Description
hr: Naslov & Opis

en: Tags (comma separated list)
hr: Ključne riječi (odvojiti zarezom)

en: Url to Redirect on click of an Image
hr: Link na koji želite da klik na fotku vodi

en: Are you sure you want to delete this Image?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovu fotografiju

en: Are you sure you want to delete these Images?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ove fotografije?

en: Get System Report
hr: Otvori izvješće o radu

en: Close System Report
hr: Zatvori izvješće o radu

en: Default
hr: Zadano

en: Gallery Bank Documentation
hr: Gallery Bank dokumentacija

en: Gallery Bank Licensing Module
hr: Gallery Bank licencirani modul

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Success! Settings have been updated.
hr: Uspjeh! Vaše postavke su ažurirane.

en: Restore Settings
hr: Obriši postavke

en: Update Settings
hr: Ažuriraj postavke

en: Settings has been updated.
hr: Postavke su ažurirane

en: Success! Settings have been restored.
hr: Uspijeh! Postavke su uspješno povraćene.

en: Thumbnail Settings
hr: Postavke ikona

en: Thumbnail Size
hr: Veličina ikona

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Opacity
hr: Prozirnost

en: Border Size
hr: Debljina okvira

en: Border Radius
hr: Radijus okvira

en: Border Color
hr: Boja okvira

en: Margin Between Images
hr: Napust između slika

en: Text Color
hr: Boja teksta

en: Text-Align
hr: Poravnanje teksta

en: Font-Family
hr: Oblik fonta

en: Heading Font-Size
hr: Veličina naslovnih slova

en: Text Font-Size
hr: Veličina slova teksta

en: Description Length
hr: Duljina opisa

en: Album Cover Settings
hr: Postavke korica albuma

en: Cover Size
hr: Veličina korica

en: Show Albums
hr: Prikažite albume

en: Responsive
hr: Resposive

en: With Albums in Row
hr: Sa albumima u redu

en: Margin Between Albums
hr: Napusti između albuma

en: Text for Album Click
hr: Tekst prikaza mišem

en: Filter Settings
hr: Postavke filtriranja

en: Filters
hr: Filtri

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Filter Color
hr: Boja filtera

en: Filter Text Color
hr: Boja teksta filtera

en: Font-Size
hr: Veličina slova

en: Roles & Capabilities
hr: Uloge & Mogućnosti

en: Privileges for Admin
hr: Ovlaštenja administratora

en: Full Control
hr: Puna kontrola

en: Read
hr: Čitaj

en: Write
hr: Piši

en: Privileges for Editor
hr: Ovlaštenja Urednika

en: Privileges for Author
hr: Ovlaštenja Autora

en: Privileges for Contributor
hr: Ovlaštenja Suradnika

en: Privileges for Subscriber
hr: Ovlaštenja Pretplatnika

en: Lightbox Settings
hr: Postavke galerije

en: Lightbox Type
hr: Tip galerije

en: Inline Background
hr: Pozadina Inline-a

en: Overlay Background
hr: Pozadina Overlay-a

en: Fade In Time
hr: Vrijeme tranzicije ulaska

en: Fade Out Time
hr: Vrijeme tranzicije izlaska

en: Facebook Comments
hr: Facebook komentari

en: Social Sharing
hr: Dijeljenje

en: Image Title
hr: Naslov fotografije

en: Image Description
hr: Opis fotografije

en: Image Uploader Settings
hr: Postavke dodavanja fotografija

en: Uploader for Images
hr: Dodavanje fotografija

en: Change Uploading Image Name
hr: Promijenite ime fotografije koje se dodaje

en: Front - End Layout Settings
hr: Postavke izgleda

en: Text for Back Button
hr: Tekst za dugme povratka

en: Button Color
hr: Boja dugmeta

en: Button Text Color
hr: Boja teksta na dugmetu

en: Album Seperator
hr: Razvrstavanje albuma

en: Image url location
hr: Link fotografije

en: Open in New Window
hr: Otvori u novom prozoru

en: Same Window
hr: U istom prozoru

en: Pagination Settings for Images
hr: Postavke brojanja fotografiranja

en: Paging
hr: Broj strana

en: No. of Images Per Page
hr: Broj fotografija po stranici

en: Slide Show Settings
hr: Postavke slide-showa

en: Interval
hr: Intervali

en: Language Direction Settings
hr: Postavke smjera jezika

en: Language Direction
hr: Smjer jezika

en: Are you sure you want to restore settings?
hr: Jeste li sigurni da želite vratiti izvorne postavke?
