Gallery Bank - en to he translation catalogue (181 entries)

en: Insert Gallery Bank Shortcode
he: הוסף קיצור קוד של הגלריה

en: Select an album below to add it to your post or page.
he: בחר אלבום להוספה לעמוד או לפוסט שלך.

en: Gallery Type
he: סוג גלריה

en: Albums with Images
he: אלבומים עם תמונות

en: Only Images
he: תמונות בלבד

en: Album Format
he: מבנה האלבום

en: Select Album Format
he: בחירת מבנה האלבום

en: Select Album
he: בחירת אלבום

en: Select an Album
he: בחר אלבום

en: Gallery Format
he: מבנה הגלריה

en: Select Gallery Format
he: בחר מבנה גלריה

en: Images in Row
he: תמונות בשורה

en: Image Width
he: רוחב התמונה

en: Albums in Row
he: אלבומים בשורה

en: Text Format
he: מבנה טקסט

en: Select Format
he: בחר מבנה..

en: Special Effects
he: אפקטים מיוחדים

en: Animation Effects
he: אפקטים של אנימציה

en: Show Responsive Gallery
he: הצג גלריה בעלת גודל משתנה

en: Show Album Title
he: הצג את כותרת האלבום

en: Insert Album
he: הוסף אלבום

en: Cancel
he: ביטול

en: Please select an Album
he: נא לבחור אלבום

en: Please select an Album Format
he: נא לבחור את מבנה האלבום

en: Please select a Gallery Images Format
he: נא לבחור את מבנה תמונות הגלריה

en: Please select a Text Format for the Gallery
he: נא לבחור את מבנה הטקסט עבור הגלריה

en: VIEW ALL
he: הצג הכל

en: Dashboard
he: לוח בקרה

en: Add New Album
he: הוסף אלבום חדש

en: Album Sorting
he: מיון האלבומים

en: Global Settings
he: הגדרות כלליות

en: System Status
he: מצב המערכת

en: Licensing
he: רישוין

en:  Set as Album Cover
he: ..קבע כעטיפת האלבום

en:  Rotate Image
he: לסובב תמונה

en: Enter your Title
he: הזן את הכותרת שלך

en: Enter your Description
he: הזן את התיאור שלך

en: Enter your Tags
he: הזן את התגיות שלך

en: Delete Image
he: מחק את התמונה

en: Delete Video
he: מחק את הוידאו

en: Add Gallery using Gallery Bank
he: הוסף גלריה באמצעות Gallery Bank

en: Title
he: כותרת

en: Select Gallery
he: בחר גלריה

en: Select Gallery Format
he: בחר מבנה גלריה

en: Images In Row
he: תמונות בשורה

en: Select Text Format
he: בחר מבנה טקסט

en: Special Effect
he: אפקט מיוחד

en: Select Special Effect
he: חזרה לאלבומים

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Animation Effect
he: אפקט אנימציה

en: Responsive Gallery
he: גלריה בעלת גודל משתנה

en: Back to Albums
he: חזרה לאלבומים

en: Save and Submit Changes
he: שמור וטען את השינויים

en: Album Published. Kindly wait for the redirect to happen.
he: האלבום פורסם. נא להמתין להפניה מחדש.

en: Album Details
he: פרטי האלבום

en: Album Title
he: כותרת האלבום

en: Enter your Album Title
he: הזן את כותרת האלבום שלך

en: Description
he: תיאור

en: Upload Images
he: העלאת תמונות

en: Your browser doesn"t have Flash, Silverlight or HTML5 support.
he: הדפדפן שלך אינו תומך בפלאש, סילברלייט או HTML5

en: Upload Images
he: העלה תמונות

en: Your Wordpress Version doesn"t support Wp-media.
he: גרסת Wordpress שלך לא עושה תומכת wp-כלי תקשורת.

en: Upload Videos
he: העלאת סרטוני וידאו

en: Video Url
he: כתובת URL של סרטון וידאו

en: Enter your Video Url
he: הזן את כתובת ה URL של סרטון הוידאו שלך

en: Upload Video
he: העלה וידאו

en: Your Gallery Bank Album
he: אלבום הגלריה שלך

en: Delete
he: מחיקה

en: Thumbnail
he: תמונה ממוזערת

en: Title & Description
he: כותרת ותיאור

en: Tags (comma separated list)
he: תגיות (מופרדות בפסיק)

en: Url to Redirect on click of an Image
he: כתובת URL להפניה מחדש בלחיצה על תמונה

en: Are you sure you want to delete this Image?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את התמונה הזו?

en: Are you sure you want to delete these Images?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את התמונות האלו?

en: Album Preview
he: תצוגה מוקדמת של האלבום

en: Please Choose
he: נא לבחור

en: Re-Order Albums
he: סדר מחדש את האלבומים

en: Update Order
he: עדכן את הסדר

en: Sorting Order has been updated.
he: מיון סדר האלבומים עודכן

en: Attention! A new vesion of Gallery Bank is available for download.
he: שים לב! גרסה חדשה של Gallery Bank זמינה להורדה.

en: Click
he: לחץ

en: here
he: כאן

en: to upgrade your version of Gallery Bank.
he: כדי לשדרג את גרסת Gallery Bank

en: Dashboard - Gallery Bank
he: לוח הבקרה של Gallery Bank

en: Delete All Albums
he: מחיקת כל האלבומים

en: Purge Images & Albums
he: נקה את התמונות והאלבומים

en: Restore Factory Settings
he: שחזר הגדרות ברירת מחדל

en: Existing Albums Overview
he: סקירה כללית של האלבומים הקיימים

en: Total Images
he: סך כלל התמונות

en: Date of Creation
he: תאריך יצירה

en: Preview Album
he: תצוגה מוקדמת של אלבום

en: Edit Album
he: עריכת אלבום

en: Re-Order Images
he: סדר מחדש את התמונות

en: Delete Album
he: מחיקת אלבום

en: Are you sure you want to delete this Album?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את האלבום הזה?

en: Are you sure you want to delete all Albums?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את כל האלבומים?

en: Are you sure you want to Restore Factory Settings?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשחזר את הגדרות ברירת המחדל?

en: Are you sure you want to Purge all Images & Albums?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לנקות את כל התמונות והאלבומים?

en: Update Album
he: עדכן את האלבום

en: Album Updated. Kindly wait for the redirect to happen.
he: האלבום עודכן. נא להמתין בסבלנות להפניה מחדש.

en: Upload Thumbnails
he: העלה תמונות ממוזערות

en: Get System Report
he: קבל דיווח מערכת

en: Close System Report
he: סגור את דיווח המערכת

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Gallery Bank Documentation
he: תיעוד Gallery Bank

en: Gallery Bank Licensing Module
he: מודול רישיון Gallery Bank

en: Update
he: עדכן

en: Success! Settings have been updated.
he: ההגדרות עודכנו בהצלחה!

en: Restore Settings
he: שחזר את ההגדרות

en: Update Settings
he: עדכן את ההגדרות

en: Settings has been updated.
he: ההגדרות עודכנו

en: Success! Settings have been restored.
he: ההגדרות שוחזר בהצלחה!

en: Thumbnail Settings
he: הגדרות תמונות ממוזערות

en: Thumbnail Size
he: גודל תמונה ממוזערת

en: Original
he: מקורי

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Opacity
he: שקיפות

en: Border Size
he: גודל מסגרת

en: Border Radius
he: רדיוס מסגרת

en: Border Color
he: צבע מסגרת

en: Margin Between Images
he: מרווח בין התמונות

en: Text Color
he: צבע הטקסט

en: Text-Align
he: יישור הטקסט

en: Font-Family
he: משפחת גופנים

en: Heading Font-Size
he: גודל גופן כותרת

en: Text Font-Size
he: גודל גופן

en: Description Length
he: אורך התיאור

en: Album Cover Settings
he: הגדרות עטיפת האלבום

en: Cover Size
he: גודל העטיפה

en: Show Albums
he: אלבומי הצג

en: Responsive
he: מֵגִיב בְּחִיוּב

en: With Albums in Row
he: עם אלבומים בשורה

en: Margin Between Albums
he: מרווח בין האלבומים

en: Text for Album Click
he: טקסט עבור לחיצת אלבום

en: Filter Settings
he: הגדרות סינון

en: Filters
he: מסננים

en: Enable
he: הפעל

en: Disable
he: כבה

en: Filter Color
he: צבע מסנן

en: Filter Text Color
he: צבע טקסט מסנן

en: Font-Size
he: גודל גופן

en: Roles & Capabilities
he: תפקידים ויכולות

en: Privileges for Admin
he: זכויות מנהל

en: Full Control
he: שליטה מלאה

en: Read
he: קריאה

en: Write
he: כתיבה

en: Privileges for Editor
he: זכויות עורך

en: Privileges for Author
he: זכויות מחבר

en: Privileges for Contributor
he: זכויות תורם

en: Privileges for Subscriber
he: זכויות מנוי

en: Lightbox Settings
he: הגדרות תיבה

en: Lightbox Type
he: סוג תיבה

en: Inline Background
he: רקע בשורה

en: Overlay Background
he: רקע שכבת כיסוי

en: Fade In Time
he: משך עמעום פנימה

en: Fade Out Time
he: משך עמעום החוצה

en: Facebook Comments
he: תגובות פייסבוק

en: Social Sharing
he: שיתוף חברתי

en: Image Title
he: כותרת התמונה

en: Image Description
he: תיאור התמונה

en: Image Uploader Settings
he: הגדרות מעלה סרטונים תמונה

en: Uploader for Images
he: מעלה סרטונים לתמונות

en: Change Uploading Image Name
he: שם תמונת העלאת שינוי

en: Front - End Layout Settings
he: הגדרות פריסה של החזית

en: Text for Back Button
he: טקסט לכפתור חזרה

en: Button Color
he: צבע הכפתור

en: Button Text Color
he: צבע טקסט הכפתור

en: Album Seperator
he: מפריד אלבומים

en: Image url location
he: מיקום כתובת האתר תמונת

en: Open in New Window
he: פתח בחלון חדש

en: Same Window
he: אותו חלון

en: Pagination Settings for Images
he: הגדרות עימוד לתמונות

en: Paging
he: עימוד

en: No. of Images Per Page
he: לא. של תמונות לעמוד..

en: Slide Show Settings
he: הגדרות מצגת תמונות

en: Auto Play
he: הפעלה אוטומטית

en: Interval
he: מרווח

en: Language Direction Settings
he: הגדרות כיוון שפה

en: Language Direction
he: כיוון שפה

en: Are you sure you want to restore settings?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשחזר את ההגדרות?
