Gallery Bank - en to et translation catalogue (181 entries)

en: Insert Gallery Bank Shortcode
et: Sisesta Gallery Bank lühikood

en: Select an album below to add it to your post or page.
et: Vali album, mida soovid lisada oma postitusele või lehele.

en: Gallery Type
et: Galerii tüüp

en: Albums with Images
et: Piltidega albumid

en: Only Images
et: Ainult pildid

en: Album Format
et: Albumi vorming

en: Select Album Format
et: Vali albumi vorming

en: Select Album
et: Vali album

en: Select an Album
et: Vali album

en: Gallery Format
et: Galerii vorming

en: Select Gallery Format
et: Vali galerii vorming

en: Images in Row
et: Pilte reas

en: Image Width
et: Pildi laius

en: Albums in Row
et: Albumeid reas

en: Text Format
et: Tekstivorming

en: Select Format
et: Vali vorming

en: Special Effects
et: Eriefektid

en: Animation Effects
et: Animatsioonid

en: Show Responsive Gallery
et: Näita skaleeruvat galeriid

en: Show Album Title
et: Näita albumi pealkirja

en: Insert Album
et: Sisesta album

en: Cancel
et: Katkesta

en: Please select an Album
et: Palun vali album

en: Please select an Album Format
et: Palun vali albumi vorming

en: Please select a Gallery Images Format
et: Palun vali galerii pildivorming

en: Please select a Text Format for the Gallery
et: Palun vali galerii jaoks tekstivorming

en: VIEW ALL
et: VAATA KÕIKI

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Add New Album
et: Lisa uus album

en: Album Sorting
et: Albumite sortimine

en: Global Settings
et: Üldsätted

en: System Status
et: Süsteemi olek

en: Licensing
et: Litsentsid

en:  Set as Album Cover
et:  Määra albumi kaanepildiks

en:  Rotate Image
et: Pööra pilt

en: Enter your Title
et: Sisesta pealkiri

en: Enter your Description
et: Sisesta kirjeldus

en: Enter your Tags
et: Sisesta märksõnad

en: Delete Image
et: Kustuta pilt

en: Delete Video
et: Kustuta video

en: Add Gallery using Gallery Bank
et: Lisa galerii, kasutades Gallery Banki

en: Title
et: Pealkiri

en: Select Gallery
et: Vali galerii

en: Select Gallery Format
et: Vali galerii vorming

en: Images In Row
et: Pilte reas

en: Select Text Format
et: Vali tekstivorming

en: Special Effect
et: Eriefekt

en: Select Special Effect
et: Vali eriefekt

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Animation Effect
et: Animatsioon

en: Responsive Gallery
et: Skaleeruv galerii

en: Back to Albums
et: Tagasi albumite juurde

en: Save and Submit Changes
et: Salvesta muudatused

en: Album Published. Kindly wait for the redirect to happen.
et: Album on avaldatud. Palun oota ümbersuunamist.

en: Album Details
et: Albumi info

en: Album Title
et: Albumi pealkiri

en: Enter your Album Title
et: Lisa albumi pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Upload Images
et: Laadi üles pilte

en: Your browser doesn"t have Flash, Silverlight or HTML5 support.
et: Sinu veebilehitsejal puudub Flash, SIlverlight või HTML5 tugi.

en: Upload Images
et: Lae üles pildid

en: Your Wordpress Version doesn"t support Wp-media.
et: Sõprade Wordpress versioon ei toeta Wp-media.

en: Upload Videos
et: Laadi üles videoid

en: Video Url
et: Video url

en: Enter your Video Url
et: Sisesta video url

en: Upload Video
et: Laadi üles video

en: Your Gallery Bank Album
et: Sinu Gallery Bank album

en: Delete
et: Kustuta

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Title & Description
et: Pealkiri & kirjeldus

en: Tags (comma separated list)
et: Märksõnad (komadega eraldatud)

en: Url to Redirect on click of an Image
et: Url, kuhu pildil klikkides toimub suunamine

en: Are you sure you want to delete this Image?
et: Kas oled kindel, et soovid seda pilti kustutada?

en: Are you sure you want to delete these Images?
et: Kas oled kindel, et soovid neid pilte kustutada?

en: Album Preview
et: Albumi eelvaade

en: Please Choose
et: Palun vali

en: Re-Order Albums
et: Tõsta albumid ümber

en: Update Order
et: Uuenda järjestust

en: Sorting Order has been updated.
et: Sorteerimise järjestus on uuendatud.

en: Attention! A new vesion of Gallery Bank is available for download.
et: Tähelepanu! Gallery Banki uus versioon on saadaval allalaadimiseks.

en: Click
et: Kliki

en: here
et: siin

en: to upgrade your version of Gallery Bank.
et: oma Gallery Bank versiooni uuendamiseks.

en: Dashboard - Gallery Bank
et: Töölaud - Gallery Bank

en: Delete All Albums
et: Kustuta kõik albumid

en: Purge Images & Albums
et: Puhasta pilte & albumeid

en: Restore Factory Settings
et: Taasta tehase algseaded

en: Existing Albums Overview
et: Olemasolevate albumite ülevaade

en: Total Images
et: Pilte kokku

en: Date of Creation
et: Loomise kuupäev

en: Preview Album
et: Albumi eelvaade

en: Edit Album
et: Muuda albumit

en: Re-Order Images
et: Muuda piltide järjestust

en: Delete Album
et: Kustuta album

en: Are you sure you want to delete this Album?
et: Kas oled kindel, et soovid seda albumit kustutada?

en: Are you sure you want to delete all Albums?
et: Kas oled kindel, et soovid kõik albumid kustutada?

en: Are you sure you want to Restore Factory Settings?
et: Kas oled kindel, et soovid taastada tehase algseaded?

en: Are you sure you want to Purge all Images & Albums?
et: Kas oled kindel, et soovid puhastada kõiki pilte ja albumeid?

en: Update Album
et: Uuenda albumit

en: Album Updated. Kindly wait for the redirect to happen.
et: Album uuendatud. Palun oota ümbersuunamist.

en: Upload Thumbnails
et: Lae üles Thumbnails

en: Get System Report
et: Vaata süsteemi olekut

en: Close System Report
et: Sulge süsteemi oleku info

en: Default
et: Vaikimisi

en: Gallery Bank Documentation
et: Gallery Bank dokumentatsioon

en: Gallery Bank Licensing Module
et: Gallery Bank litsentseerimismoodul

en: Update
et: Uuenda

en: Success! Settings have been updated.
et: Seaded on edukalt uuendatud.

en: Restore Settings
et: Taasta seaded

en: Update Settings
et: Uuenda seadeid

en: Settings has been updated.
et: Seaded on uuendatud.

en: Success! Settings have been restored.
et: Seaded on edukalt taastatud.

en: Thumbnail Settings
et: Pisipildi seaded

en: Thumbnail Size
et: Pisipildi mõõdud

en: Original
et: Originaal

en: Custom
et: Kohandatud

en: Opacity
et: Läbipaistvus

en: Border Size
et: Raami paksus

en: Border Radius
et: Raami raadius

en: Border Color
et: Raami värv

en: Margin Between Images
et: Vahe piltide vahel

en: Text Color
et: Teksti värv

en: Text-Align
et: Tekstijoondus

en: Font-Family
et: Font

en: Heading Font-Size
et: Pealkirja teksti suurus

en: Text Font-Size
et: Teksti suurus

en: Description Length
et: Kirjelduse pikkus

en: Album Cover Settings
et: Albumi kaanepildi seaded

en: Cover Size
et: Kaanepildi mõõdud

en: Show Albums
et: Näita Albumid

en: Responsive
et: reageeriv

en: With Albums in Row
et: koos albumis sisse reas

en: Margin Between Albums
et: Vahe albumite vahel

en: Text for Album Click
et: Tekst albumi klikil

en: Filter Settings
et: Filtreeri seadeid

en: Filters
et: Filtrid

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Filter Color
et: Filtri värv

en: Filter Text Color
et: Filtri teksti värv

en: Font-Size
et: Teksti suurus

en: Roles & Capabilities
et: Rollid ja õigused

en: Privileges for Admin
et: Adminni õigused

en: Full Control
et: Täiskontroll

en: Read
et: Loe

en: Write
et: Kirjuta

en: Privileges for Editor
et: Toimetaja õigused

en: Privileges for Author
et: Autori õigused

en: Privileges for Contributor
et: Kaastöölise õigused

en: Privileges for Subscriber
et: Lugeja õigused

en: Lightbox Settings
et: Lightboxi seaded

en: Lightbox Type
et: Lightboxi tüüp

en: Inline Background
et: Joondatud taustapilt

en: Overlay Background
et: Ülelaotusega taustapilt

en: Fade In Time
et: Sissetulemise aeg

en: Fade Out Time
et: Väljumise aeg

en: Facebook Comments
et: Facebooki kommentaarid

en: Social Sharing
et: Jagamine sotsiaalmeedias

en: Image Title
et: Pildi pealkiri

en: Image Description
et: Pildi kirjeldus

en: Image Uploader Settings
et: Pilt üleslaadija Seaded

en: Uploader for Images
et: üleslaadija eest pildid

en: Change Uploading Image Name
et: Muuda üleslaadimine Pildi nimi

en: Front - End Layout Settings
et: Väljakuvatava asetuse seaded

en: Text for Back Button
et: "Tagasi" nupu tekst

en: Button Color
et: Nupu värv

en: Button Text Color
et: Nupu teksti värv

en: Album Seperator
et: Albumi eraldaja

en: Image url location
et: Pildi url asukoht

en: Open in New Window
et: Ava uues aknas

en: Same Window
et: sSama - aken

en: Pagination Settings for Images
et: Piltide lehekülgede numeratsiooni seaded

en: Paging
et: Lehekülgede nummerdus

en: No. of Images Per Page
et: Piltide arv ühel lehel

en: Slide Show Settings
et: Slaidishow seaded

en: Auto Play
et: Autoplay

en: Interval
et: Intervall

en: Language Direction Settings
et: Keele suuna seaded

en: Language Direction
et: Keele suund

en: Are you sure you want to restore settings?
et: Kas oled kindel, et soovid seadeid taastada?
