Gallery Bank - en to el translation catalogue (181 entries)

en: Insert Gallery Bank Shortcode
el: Καταχωρήστε τον σύντομο κώδικα Gallery Bank

en: Select an album below to add it to your post or page.
el: Επιλέξτε ένα άλμπουμ απο τα παρακάτω για την προσθήκη του στην σελίδα

en: Gallery Type
el: Τύπος Γκάλερι

en: Albums with Images
el: Αλμπουμ και Εικόνες

en: Only Images
el: Μόνο εικόνες

en: Album Format
el: Διάταξη του Άλμπουμ

en: Select Album Format
el: Επιλέξτε Διάταξη για το Άλμπουμ

en: Select Album
el: Επιλέξτε Άλμπουμ

en: Select an Album
el: Επιλέξτε ένα Άλμπουμ

en: Gallery Format
el: Διάταξη της Γκαλερή

en: Select Gallery Format
el: Επιλέξτε Τύπο Γκαλερή

en: Images in Row
el: Εικόνες ανά Σειρά

en: Image Width
el: Πάχος Εικόνας

en: Albums in Row
el: Άλμπουμ ανά σειρά

en: Text Format
el: Διάταξη Κειμένου

en: Select Format
el: Επιλογή Διάταξης

en: Special Effects
el: Επιλογή Εφέ

en: Animation Effects
el: Κινούμενα Εφέ

en: Show Responsive Gallery
el: Προβολή Προσαρμοζόμενης Γκαλερή

en: Show Album Title
el: Προβολή Τίτλου Άλμπουμ

en: Insert Album
el: Εισαγωγή Άλμπουμ

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Please select an Album
el: Παρακαλώ Επιλέξτε Ένα Άλμπουμ

en: Please select an Album Format
el: Παρακαλώ Επιλέξτε Ένα Τύπο Διάταξης

en: Please select a Gallery Images Format
el: Παρακαλώ Επιλέξτε Διάταξη Εικόνων για την Γκαλερί

en: Please select a Text Format for the Gallery
el: Παρακαλώ Επιλέξτε Διάταξη Κειμένου για την Γκαλερί

en: VIEW ALL
el: ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ

en: /wp-admin/admin.php?page=gallery_bank
el: / Wp-admin / admin.php; Page "= Γαλλερυ_trapezas

en: Dashboard
el: Πάνελ

en: Add New Album
el: Προσθήκη Νέου Άλμπουμ

en: Album Sorting
el: Ταξινώμηση Άλμπουμ

en: Global Settings
el: Γενικές Ρυθμήσεις

en: System Status
el: Κατάσταση Συστήματος

en: Licensing
el: Αδιοδώτηση

en:  Set as Album Cover
el: Χρήση ως Εξώφυλλο για το Άλμπουμ

en:  Rotate Image
el: Περιστροφή  εικόνα

en: Enter your Title
el: Εισάγετε τον Τίτλο σας

en: Enter your Description
el: Εισάγετε την Περιγραφή σας

en: Enter your Tags
el: Εισάγετε Ετικέτες

en: Delete Image
el: Διαγραφή Εικόνας

en: Delete Video
el: Διαγραφή Βίντεο

en: Add Gallery using Gallery Bank
el: Προσθήκη Γκαλερί με την Χρήση του Gallery Bank

en: Title
el: Τίτλος

en: Select Gallery
el: Επιλογή Γκαλερί

en: Select Gallery Format
el: Επιλέξτε Διάταξη Γκαλερί

en: Images In Row
el: Εικόνες ανά Σειρά

en: Select Text Format
el: Επιλογή Διάταξη κειμένου

en: Special Effect
el: Ειδικά Εφέ

en: Select Special Effect
el: Επιλογή Ειδικών Εφέ

en: Width
el: Πάχος

en: Height
el: Ύψος

en: Animation Effect
el: Εφέ Κίνησης

en: Responsive Gallery
el: Επαναπροσαρμοζούμενη Γκαλερί

en: Album Preview
el: Προεπισκόπηση Άλμπουμ

en: Back to Albums
el: Πίσω στα Άλμπυομ

en: Please Choose
el: Παρακαλώ Επιλέξτε

en: Re-Order Albums
el: Επαναδιατάξτε τα Άλμπουμ

en: Update Order
el: Ενημέρωση της Διάταξης

en: Sorting Order has been updated.
el: Η Σειρά Διάταξης Ενημερώθηκε

en: Attention! A new vesion of Gallery Bank is available for download.
el: ΠΡΟΣΟΧΗ! Μια νέα έκδοση του Gallery Bank είναι Διαθέσημη για Κατέβασμα

en: Click
el: Κάντε Κλικ

en: here
el: Εδώ

en: to upgrade your version of Gallery Bank.
el: για αναβάθμηση της έκδωσης του Gallery Bank

en: Dashboard - Gallery Bank
el: Πάνελ - Gallery Bank

en: Delete All Albums
el: Διαγραφή Όλων των Άλμπουμ

en: Purge Images & Albums
el: Καθαρησμός Εικόνων και Άλμπουμ

en: Restore Factory Settings
el: Επαναφορά Εργοστασιακών Ρυθμίσεων

en: Existing Albums Overview
el: Προεπισκόπηση Υπάχων Άλμπουμ

en: Thumbnail
el: Μικρογραγία

en: Album Title
el: Τίτλος Άλμπουμ

en: Total Images
el: Συνολικές Εικόνες

en: Date of Creation
el: Ημερομηνία Δημιουργίας

en: Preview Album
el: Προεπισκόπηση Άλμπουμ

en: Edit Album
el: Eπεξεργασία Άλμπουμ

en: Re-Order Images
el: Επανα-Οργάνωση Εικόνων

en: Delete Album
el: Διαγραφή Άλμπουμ

en: Are you sure you want to delete this Album?
el: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το Άλμπουμ;

en: Are you sure you want to delete all Albums?
el: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να διαγράψετε όλα τα Άλμπουμ;

en: Are you sure you want to Restore Factory Settings?
el: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να επαναφέρετε τις εργοστασιακές ρυθμίσεις;

en: Are you sure you want to Purge all Images & Albums?
el: αποτελούν  σας βέβαιος σας θέλουν να Εκκαθάριση όλα τις Εικόνες & Άλμπουμς;

en: Album
el: Άλμπουμ

en: Save Album
el: Αποθήκευση Άλμπουμ

en: Album Saved. Kindly wait for the redirect to happen.
el: Άλμπουμ Αποθηκεύτηκε. ευγενικά περιμένετε για η ανακατευθύνουν να συμβεί.

en: Album Details
el: Λεπτομέριες του Άλμπουμ

en: Enter your Album Title
el: Εισάγετε τον Τίτλο του Άλμπουμ

en: Description
el: Περιγραφή

en: Upload Images
el: Ανέβασμα Εικόνων

en: Your browser doesn"t have Flash, Silverlight or HTML5 support.
el: Ο Browser σας δεν έχει εγκατεστημένο το Flash, Silverlight ή δεν υποστηρίζει HTML5

en: Upload Thumbnails
el: Ανεβάστε μικρογραφίες

en: Your Wordpress Version doesn"t support Wp-media.
el: σας Ωορδπρεσς  Έκδοση κάνει δεν υποστήριξη Wp-μέσων.

en: Upload Videos
el: Ανέβασμα Βίντεο

en: Video Url
el: Διεύθυνση URL του Βίντεο

en: Enter your Video Url
el: Εισάγετε την Διεύθυνση URL του Βίντεο

en: Upload Video
el: Ανέβασμα Βίντεο

en: Your Gallery Bank Album
el: Το Gallery Bank Άλμπουμ σου

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Title & Description
el: Τίτλος και Περιγραφή

en: Tags (comma separated list)
el: Ετικέτες (διαχωρισμός με κόμμα)

en: Url to Redirect on click of an Image
el: URL για επαναπροσδιορισμό

en: Are you sure you want to delete this Image?
el: Είστε σίγουρος οτί θέλετε να διαγράψετε αυτήν την εικόνα;

en: Are you sure you want to delete these Images?
el: Είστε σίγουρος οτί θέλετε να διαγράψετε αυτήν την εικόνα;

en: Get System Report
el: Αποκτήστε Σύστημα 'Έκθεση

en: Close System Report
el: Κλείσιμο Σύστημα Έκθεση

en: Default
el: προεπιλογή

en: Gallery Bank Documentation
el: Γαλλερυ -Τράπεζα Τεκμηρίωση

en: Gallery Bank Licensing Module
el: Γκαλερί  -Τράπεζα  Αδειοδότηση δομοστοιχείο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Success! Settings have been updated.
el: Επιτυχία! Ρυθμίσεις έχουν ήταν ενημερωμένο.

en: Restore Settings
el: Επαναφορά του Ρυθμίσεις

en: Update Settings
el: Ενημέρωση Ρυθμίσεις

en: Settings has been updated.
el: Ρυθμίσεις έχει ήταν ενημερωμένο.

en: Success! Settings have been restored.
el: Επιτυχία! Ρυθμίσεις έχουν ήταν αποκατασταθεί.

en: Thumbnail Settings
el: Μικρογραφία Ρυθμίσεις

en: Thumbnail Size
el: Μικρογραφία Μέγεθος

en: Original
el: Πρωτότυπη

en: Custom
el: Προσαρμοσμένη

en: Opacity
el: Αδιαφάνεια

en: Border Size
el: συνόρων Μέγεθος

en: Border Radius
el: συνόρων Ακτίνα

en: Border Color
el: συνόρων Χρώμα

en: Margin Between Images
el: περιθώριο μεταξύ εικόνες

en: Text Color
el: κείμενο Χρώμα

en: Text-Align
el: κείμενο-Ευθυγραμμίστε

en: Font-Family
el: γραμματοσειράς - Οικογένεια

en: Heading Font-Size
el: Η κλάση γραμματοσειράς - Μέγεθος

en: Text Font-Size
el: κείμενο γραμματοσειράς - Μέγεθος

en: Description Length
el: Περιγραφή Μήκος

en: Album Cover Settings
el: Άλμπουμ Κάλυμμα Ρυθμίσεις

en: Cover Size
el: Κάλυμμα    Μέγεθος

en: Show Albums
el: Εμφάνιση   λευκώματα

en: Responsive
el: Κατανοητή

en: With Albums in Row
el: με των  άλμπουμ / σε Η σειρά

en: Margin Between Albums
el: περιθώριο   μεταξύ  Άλμπουμ

en: Text for Album Click
el: κείμενο για- Άλμπουμ Κάντε κλικ

en: Filter Settings
el: Φίλτρο Ρυθμίσεις

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποιήστε την

en: Filter Color
el: Φίλτρο Χρώμα

en: Filter Text Color
el: Φίλτρο κείμενο Χρώμα

en: Font-Size
el: γραμματοσειράς - Μέγεθος

en: Roles & Capabilities
el: Ρόλοι & Δυνατοτήτων

en: Privileges for Admin
el: Προνόμια για Υποστηρικτικοί

en: Full Control
el: Πλήρης έλεγχος

en: Read
el: Διαβάστε

en: Write
el: Γράψε

en: Privileges for Editor
el: Προνόμια 'για- Επεξεργαστής

en: Privileges for Author
el: Προνόμια' για Συγγραφέας

en: Privileges for Contributor
el: Προνόμια' για Συντελεστής

en: Privileges for Subscriber
el: Προνόμια' για Συνδρομητής

en: Lightbox Settings
el: φωτεινά κουτιά - Ρυθμίσεις

en: Lightbox Type
el: φωτεινά κουτι ,Τύπος

en: Inline Background
el: σε γραμμή  - Υπόβαθρο

en: Overlay Background
el: Υπέρθεση Υπόβαθρο

en: Fade In Time
el: εξασθένησης της πέδησης Σε Ώρα

en: Fade Out Time
el: εξασθένησης της πέδησης Εξαντλήθηκε Ώρα

en: Facebook Comments
el: πρόσωπο-βιβλίο  Σχόλια

en: Social Sharing
el: Κοινωνικές   Κοινή χρήση

en: Image Title
el: Τίτλος εικόνας

en: Image Description
el: εικόνα   Περιγραφή

en: Image Uploader Settings
el: εικόνα  Μεταφορτωτή Ρυθμίσεις

en: Uploader for Images
el: Μεταφορτωτή για εικόνες

en: WP Media
el: WP ,Μέσων Ενημέρωσης

en: Change Uploading Image Name
el: Αλλαγή φορτώνω , εικόνα όνομα

en: Front - End Layout Settings
el: Εμπρός - τέλος / διαρρύθμιση Ρυθμίσεις

en: Text for Back Button
el: κείμενο    για    Πίσω  Κουμπί

en: Button Color
el: Κουμπί   Χρώμα

en: Button Text Color
el: Κουμπί  κείμενο    Χρώμα

en: Album Seperator
el: Άλμπουμ διαχωριστή

en: Image url location
el: εικόνα,  URL τοποθεσία

en: Open in New Window
el: Άνοιγμα σε Νέα Παράθυρο

en: Same Window
el: ίδιο παράθυρο

en: Pagination Settings for Images
el: τη σελιδοποίηση Ρυθμίσεις για εικόνες

en: Paging
el: τηλεειδοποίηση

en: No. of Images Per Page
el: Αριθμός Εικόνες ανά σελίδα

en: Slide Show Settings
el: διαφανειών Εμφάνιση Ρυθμίσεις

en: Auto Play
el: Αυτόματη Αναπαραγωγή

en: Interval
el: Χρονικό διάστημα

en: Language Direction Settings
el: γλώσσα  ,Σκηνοθεσία Ρυθμίσεις

en: Language Direction
el: γλώσσα Κατεύθυνση

en: Are you sure you want to restore settings?
el: είναι σας βέβαιος σας θέλουν να αποκατάσταση της ρυθμίσεις;
