Gallery-Bank - en to bg_BG translation catalogue (179 entries)

en: Insert Gallery Bank Shortcode
bg_BG: Вмъкни галерия банка Кратък номер

en: Select an album below to add it to your post or page.
bg_BG: Изберете албум долу, за да го добавите към вашия пост или страница.

en: Gallery Type
bg_BG: галерия тип

en: Albums with Images
bg_BG: Албуми с Снимки

en: Only Images
bg_BG: само изображения

en: Album Format
bg_BG: формат Албум

en: Select Album Format
bg_BG: Изберете Албум  Формат

en: Select Album
bg_BG: Изберете с албуми

en: Select an Album
bg_BG: Изберете един с албуми

en: Gallery Format
bg_BG: Галерия Форматиране на

en: Select Gallery Format
bg_BG: Изберете Фотогалерия формат

en: Images in Row
bg_BG: Изображенията в поредна

en: Image Width
bg_BG: Ширина на снимката

en: Albums in Row
bg_BG: Албумите в на ред

en: Text Format
bg_BG: текст формат

en: Select Format
bg_BG: Изберете формат

en: Special Effects
bg_BG: Cпециални Eфекти

en: Animation Effects
bg_BG: Ефекти за анимация на

en: Show Responsive Gallery
bg_BG: Покажи отзивчиви се Галерия

en: Insert Album
bg_BG: Покажи с албуми Заглавие

en: Cancel
bg_BG: Отмени

en: Please select an Album
bg_BG: Моля изберете албум

en: Please select an Album Format
bg_BG: Моля, изберете албум формат

en: Please select a Gallery Images Format
bg_BG: Моля изберете Фотогалерия изображения формат

en: Please select a Text Format for the Gallery
bg_BG: Моля, изберете текст- формат за Фотогалерия

en: VIEW ALL
bg_BG: изглед всички

en: Dashboard
bg_BG: табло за управление

en: Add New Album
bg_BG: Добавяне на нов с албуми

en: Album Sorting
bg_BG: Албум сортиране

en: Global Settings
bg_BG: Глобално Настройки

en: System Status
bg_BG: на системата Статус

en: Licensing
bg_BG: Лицензионна

en:  Set as Album Cover
bg_BG: Задай като Албум Корица

en:  Rotate Image
bg_BG: Завъртане на на снимката

en: Enter your Title
bg_BG: Въведете вашето заглавие

en: Enter your Description
bg_BG: Въведете вашето описание на

en: Enter your Tags
bg_BG: Въведете вашето Тагове

en: Delete Image
bg_BG: Изтрий Снимката

en: Delete Video
bg_BG: Изтриване Видео

en: Add Gallery using Gallery Bank
bg_BG: Добави Галерия използвайки Gallery Bank

en: Title
bg_BG: заглавие

en: Select Gallery
bg_BG:  Изберете-Галерия

en: Select Gallery Format
bg_BG: Изберете Галерия Формат

en: Images In Row
bg_BG: Изображенията в Роу

en: Select Text Format
bg_BG: Изберете Текстов формат

en: Special Effect
bg_BG: Ефект Специална

en: Select Special Effect
bg_BG: Изберете Специална Ефект

en: Width
bg_BG: широчина

en: Height
bg_BG: височина

en: Animation Effect
bg_BG: Анимация- Ефект

en: Responsive Gallery
bg_BG: отзивчиви се Галерия

en: Back to Albums
bg_BG: Обратно към Албуми

en: Save and Submit Changes
bg_BG: Запазване и изпращане на промените

en: Album Published. Kindly wait for the redirect to happen.
bg_BG: с албуми публикуван. Моля изчакайте пренасочването да се случи.

en: Album Details
bg_BG: с албуми Детайли

en: Album Title
bg_BG: Заглавие на албума

en: Enter your Album Title
bg_BG: Въведете вашия албум заглавие на

en: Description
bg_BG: описание на

en: Upload Images
bg_BG: Качване на изображения

en: Your browser doesn"t have Flash, Silverlight or HTML5 support.
bg_BG: Вашият браузър не разполага с Flash, Silverlight или  HTML5 подкрепа.

en: Upload Images
bg_BG: Качи снимки

en: Your Wordpress Version doesn"t support Wp-media.
bg_BG: Вашият Wordpress версия не поддържа WP-Media.

en: Upload Videos
bg_BG: Качване на клипове

en: Video Url
bg_BG: Видео Url

en: Enter your Video Url
bg_BG: Въведете вашия Видео Url

en: Upload Video
bg_BG: Качи Видео

en: Your Gallery Bank Album
bg_BG: Вашият Gallery Bank с албуми

en: Delete
bg_BG: Изтрий

en: Thumbnail
bg_BG: Миникартинка

en: Title & Description
bg_BG: титла и описание на

en: Tags (comma separated list)
bg_BG: Тагове (запетая Отделени Списък)

en: Url to Redirect on click of an Image
bg_BG: URL до Пренасочване на клик от върху един изображение

en: Are you sure you want to delete this Image?
bg_BG: Наистина ли искате да изтриете това на снимката ?

en: Are you sure you want to delete these Images?
bg_BG: Наистина ли искате да изтриете тези изображения?

en: Album Preview
bg_BG: с албуми Визуализация

en: Please Choose
bg_BG: Моля изберете

en: Re-Order Albums
bg_BG: Отново да поръчате Албуми

en: Update Order
bg_BG: Актуализация поръчка

en: Sorting Order has been updated.
bg_BG: Сортирането Поръчка е била актуализирана.

en: Attention! A new vesion of Gallery Bank is available for download.
bg_BG: Внимание! A нов Версията на на Галерия Bank е на разположение за изтегляне.

en: Click
bg_BG: Натиснете

en: here
bg_BG: тук

en: Dashboard - Gallery Bank
bg_BG: табло за управление-Gallery Bank

en: Delete All Albums
bg_BG: Изтрий всички Албуми

en: Purge Images & Albums
bg_BG: чистка изображения и Албуми

en: Restore Factory Settings
bg_BG: Възстановяване на фабрични настройки

en: Existing Albums Overview
bg_BG: Съществуващите Албуми Общ преглед

en: Total Images
bg_BG: Общо фотографии

en: Date of Creation
bg_BG: Дата на Сътворението

en: Preview Album
bg_BG: Визуализация- албуми

en: Edit Album
bg_BG: Редактирай албуми

en: Re-Order Images
bg_BG: Отново да поръчате изображения

en: Delete Album
bg_BG: Изтриване албуми

en: Are you sure you want to delete this Album?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този албум ?

en: Are you sure you want to delete all Albums?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете всички Албуми?

en: Are you sure you want to Restore Factory Settings?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да възстановите фабричните настройки?

en: Are you sure you want to Purge all Images & Albums?
bg_BG: Наистина ли искате да се оправдавам всички изображения & Албуми?

en: Update Album
bg_BG: Актуализация- Албум

en: Album Updated. Kindly wait for the redirect to happen.
bg_BG: Албум - Актуализирани. Моля изчакайте пренасочването да се случи.

en: Upload Thumbnails
bg_BG: Качи Умалени изображения

en: Get System Report
bg_BG: Вземи на системата Доклад

en: Close System Report
bg_BG: Затвори система Доклад

en: Default
bg_BG: неустойка

en: Gallery Bank Documentation
bg_BG: Gallery Bank Документация

en: Gallery Bank Licensing Module
bg_BG: Gallery  Bank Лицензиране Модул

en: Update
bg_BG: обновяване

en: Success! Settings have been updated.
bg_BG: Успех! Настройки са били обновени.

en: Restore Settings
bg_BG: Възстановете Настройки

en: Update Settings
bg_BG: Актуализиране на настройките

en: Settings has been updated.
bg_BG: Настройки Лицето е било е актуализиран.

en: Success! Settings have been restored.
bg_BG: Успех! Настройки пък са възстановявани.

en: Thumbnail Settings
bg_BG: Миникартинка Настройки

en: Thumbnail Size
bg_BG: Миникартинка Размер

en: Original
bg_BG: Оригинална

en: Custom
bg_BG: Персонализирано

en: Opacity
bg_BG: непрозрачност

en: Border Size
bg_BG: Гранична Размер на

en: Border Radius
bg_BG: Граница Радиус на

en: Border Color
bg_BG: Цвят на рамката

en: Margin Between Images
bg_BG: Марж между изображенията

en: Text Color
bg_BG: Цвят на текста

en: Text-Align
bg_BG: текст уеднаквят

en: Font-Family
bg_BG: шрифта семейство

en: Heading Font-Size
bg_BG: Бюджетен ред шрифта размер

en: Text Font-Size
bg_BG: текст шрифта размер

en: Description Length
bg_BG: описание на Дължина

en: Album Cover Settings
bg_BG: Албуми  Корица  Настройки на

en: Cover Size
bg_BG: Корица Размер на

en: Show Albums
bg_BG: Покажи Албуми

en: Responsive
bg_BG: отзивчив

en: With Albums in Row
bg_BG: С  Албуми в Роу

en: Margin Between Albums
bg_BG: Марж Между Албуми

en: Text for Album Click
bg_BG: Текст за с албуми клик

en: Filter Settings
bg_BG: Настройки на филтри

en: Filters
bg_BG: филтри

en: Enable
bg_BG: Активирайте

en: Disable
bg_BG: правя неспособен

en: Filter Color
bg_BG: Филтър Цвят на

en: Filter Text Color
bg_BG: Филтър Цвят на текста

en: Font-Size
bg_BG: шрифта размер

en: Roles & Capabilities
bg_BG: Роли и военните способности

en: Privileges for Admin
bg_BG: привилегиите - за Админ

en: Full Control
bg_BG: Пълен контрол

en: Read
bg_BG: Прочетете

en: Write
bg_BG: Напиши

en: Privileges for Editor
bg_BG: Привилегии за- Редактор

en: Privileges for Author
bg_BG: Привилегиите- за Автор

en: Privileges for Contributor
bg_BG: Привилегиите- за -Сътрудник

en: Privileges for Subscriber
bg_BG: Привилегии -за на абоната

en: Lightbox Settings
bg_BG: Лайтбокс Настройки на

en: Lightbox Type
bg_BG: Лайтбокс Тип на

en: Inline Background
bg_BG: Инлине фон

en: Overlay Background
bg_BG: Наслагване фона

en: Fade In Time
bg_BG: увяхвам в време

en: Fade Out Time
bg_BG: увяхвам навън време

en: Facebook Comments
bg_BG: Facebook Коментари

en: Social Sharing
bg_BG: социален Споделянето

en: Image Title
bg_BG: Изображение -титла

en: Image Description
bg_BG: Описание на картинката

en: Image Uploader Settings
bg_BG: Настройки на изображението Добавил

en: Uploader for Images
bg_BG: Ъплоудър за изображения

en: Change Uploading Image Name
bg_BG: Промяна Качване Име на снимката

en: Front - End Layout Settings
bg_BG: Предна Край Оформление Настройки

en: Text for Back Button
bg_BG: Текст за Обратно Бътън

en: Button Color
bg_BG: Бътън Цвят на

en: Button Text Color
bg_BG: Бътън Цвят на текста

en: Album Seperator
bg_BG: с албуми разделител

en: Image url location
bg_BG: Изображение  URL Местонахождение

en: Open in New Window
bg_BG: Отваряне в нов прозорец

en: Same Window
bg_BG: Същото на прозорци

en: Pagination Settings for Images
bg_BG: Настройки пагинация за снимки

en: Paging
bg_BG: Пейджинг

en: No. of Images Per Page
bg_BG: Брой изображения на страница

en: Slide Show Settings
bg_BG: Настройки за прожекция

en: Auto Play
bg_BG: Авто Играй

en: Interval
bg_BG: интервални

en: Language Direction Settings
bg_BG: Език Посока Настройки

en: Language Direction
bg_BG: Език Посока

en: Are you sure you want to restore settings?
bg_BG: Сигурни ли сте, искате да възстановите- настройките?
