Gallery-Bank - en to be_BY translation catalogue (178 entries)

en: Insert Gallery Bank Shortcode
be_BY: Уставіць Gallery Банк шорт-код

en: Select an album below to add it to your post or page.
be_BY: Выберыце альбом ніжэй, каб дадаць яго ў свой ​​пост ці старонку.

en: Gallery Type
be_BY: Тып галерэі

en: Albums with Images
be_BY: Альбомы з выявамі

en: Only Images
be_BY: Толькі фотаздымкі

en: Album Format
be_BY: Фармат альбомаў

en: Select Album Format
be_BY: Выберыце фармат альбома

en: Select Album
be_BY: Выберыце альбом

en: Select an Album
be_BY: Выберыце альбом

en: Gallery Format
be_BY: Фармат галерэі

en: Select Gallery Format
be_BY: Выберыце фармат галерэі

en: Images in Row
be_BY: Выявы у рад

en: Image Width
be_BY: Шырыня выявы

en: Albums in Row
be_BY: Альбомаў у рад

en: Text Format
be_BY: Фармат тэкста

en: Select Format
be_BY: Выберыце фармат

en: Special Effects
be_BY: Спецыяльныя эфекты

en: Animation Effects
be_BY: Анімацыйныя эфекты

en: Show Responsive Gallery
be_BY: Адзыўчывы выгляд

en: Show Album Title
be_BY: Паказаць назву альбома

en: Insert Album
be_BY: Уставіць альбом

en: Cancel
be_BY: Адмяніць

en: Please select an Album
be_BY: Калі ласка, выберыце альбом

en: Please select an Album Format
be_BY: Калі ласка, выберыце фармат альбома

en: Please select a Gallery Images Format
be_BY: Калі ласка, выберыце фармат фота

en: Please select a Text Format for the Gallery
be_BY: Калі ласка, выберыце тэкставы фармат для галерэі

en: VIEW ALL
be_BY: ПОГЛЯД УСЕ

en: Dashboard
be_BY: Галоўная

en: Add New Album
be_BY: Дадаць новы альбом

en: Album Sorting
be_BY: Сартыроўка альбома

en: Global Settings
be_BY: Глабальныя налады

en: System Status
be_BY: Стан сістэмы

en: Licensing
be_BY: ліцэнзаванне

en:  Set as Album Cover
be_BY: Зрабіць вокладкай альбома

en:  Rotate Image
be_BY: павярніце малюнак

en: Enter your Title
be_BY: Увядзіце вашу назву

en: Enter your Description
be_BY: Увядзіце вашае апісанне

en: Enter your Tags
be_BY: Увядзіце вашы тэгі

en: Delete Image
be_BY: Выдаліць фота

en: Delete Video
be_BY: Выдаліць відэа

en: Add Gallery using Gallery Bank
be_BY: Дадаць галерэю выкарыстоўваючы Gallery Bank

en: Title
be_BY: Загаловак

en: Select Gallery
be_BY: выберыце Галерэя

en: Select Gallery Format
be_BY: Выберыце Галерэя Фармат

en: Select Text Format
be_BY: Выберыце тэкставым фармат

en: Select Special Effect
be_BY: выбіраць Спецыяльныя эфекты

en: Width
be_BY: Шырыня

en: Height
be_BY: Вышыня

en: Responsive Gallery
be_BY: спагадны Галерэя

en: Back to Albums
be_BY: Вярнуцца ў альбомы

en: Save and Submit Changes
be_BY: Захаваць змены

en: Album Published. Kindly wait for the redirect to happen.
be_BY: Aльбом размешчаны. Зараз вы будзеце перанакіраваныя.

en: Album Details
be_BY: Дэталі альбома

en: Album Title
be_BY: Назва альбома

en: Enter your Album Title
be_BY: Увядзіце назву вашага альбома

en: Description
be_BY: Апісанне

en: Upload Images
be_BY: Загрузіць фота

en: Your browser doesn"t have Flash, Silverlight or HTML5 support.
be_BY: Ваш браузер не падтрымлівае Flash, Silverlight ці  HTML5.

en: Upload Images
be_BY: загрузіць выявы

en: Your Wordpress Version doesn"t support Wp-media.
be_BY: Ваш Wordpress Версія браўзэр не падтрымлівае Wp-media.

en: Upload Videos
be_BY: Закачка відэа

en: Video Url
be_BY: Url відэа

en: Enter your Video Url
be_BY: Увядзіце вашую спасылку на відэа

en: Upload Video
be_BY: Закачка відэа

en: Your Gallery Bank Album
be_BY: Ваш альбом Gallery Bank

en: Delete
be_BY: Выдаліць

en: Thumbnail
be_BY: Вокладка

en: Title & Description
be_BY: Загаловак і апісанне

en: Tags (comma separated list)
be_BY: Тэгі (праз коску)

en: Url to Redirect on click of an Image
be_BY: Спасылка пры кліку на фота

en: Are you sure you want to delete this Image?
be_BY: Вы сапраўды хочаце выдаліць гэтае фота?

en: Are you sure you want to delete these Images?
be_BY: Вы ўпэўненыя, што жадаеце выдаліць гэтыя карцінкі?

en: Album Preview
be_BY: Перадпрагляд альбома

en: Please Choose
be_BY: Выберыце, калі ласка,

en: Re-Order Albums
be_BY: Перасартыраваць альбомы

en: Update Order
be_BY: Абнавіць парадак

en: Sorting Order has been updated.
be_BY: Парадак сартыроўкі быў зменены.

en: Attention! A new vesion of Gallery Bank is available for download.
be_BY: Увага! Новы версія з Gallery Bank даступны для запампоўкі.

en: Click
be_BY: пстрычка

en: here
be_BY: тут

en: to upgrade your version of Gallery Bank.
be_BY: да абнавіць версію ваша версія Gallery Bank.

en: Dashboard - Gallery Bank
be_BY: прыборная панэль - Gallery Bank

en: Delete All Albums
be_BY: Выдаліць усе альбомы

en: Purge Images & Albums
be_BY: Чыстка фота і альбомаў

en: Restore Factory Settings
be_BY: Аднаўленне налад па-змаўчанню

en: Existing Albums Overview
be_BY: Агляд існуючых альбомаў

en: Total Images
be_BY: Усяго фота

en: Date of Creation
be_BY: Дата тварэння

en: Preview Album
be_BY: Перадпрагляд альбома

en: Edit Album
be_BY: Рэдагаваць альбом

en: Re-Order Images
be_BY: Перасартыраваць фота

en: Delete Album
be_BY: Выдаліць альбом

en: Are you sure you want to delete this Album?
be_BY: Вы сапраўды хочаце выдаліць гэты альбом?

en: Are you sure you want to delete all Albums?
be_BY: Вы ўпэўненыя, што жадаеце выдаліць усе альбомы?

en: Are you sure you want to Restore Factory Settings?
be_BY: Вы ўпэўненыя, што жадаеце Аднаўленне завадскіх налад?

en: Are you sure you want to Purge all Images & Albums?
be_BY: Вы ўпэўненыя, што жадаеце ачысціць ўсе малюнка & Альбомы?

en: Update Album
be_BY: Абнавіць альбом

en: Album Updated. Kindly wait for the redirect to happen.
be_BY: Альбом абноўлены. Зараз вы будзеце перанакіраваныя.

en: Upload Thumbnails
be_BY: трансфер Мініяцюры

en: Get System Report
be_BY: Атрымаць справаздачу сістэмы

en: Close System Report
be_BY: Закрыць інфармацыю пра сістэму

en: Default
be_BY: Стандартны

en: Gallery Bank Documentation
be_BY: Gallery Bank дакументацыя

en: Gallery Bank Licensing Module
be_BY: Gallery Bank Ліцэнзаванне Модуль

en: Update
be_BY: абнаўленне

en: Success! Settings have been updated.
be_BY: Поспех! Налады былі абноўленыя.

en: Restore Settings
be_BY: аднавіць налады

en: Update Settings
be_BY: Абнавіць налады

en: Settings has been updated.
be_BY: Налады была абноўлена.

en: Success! Settings have been restored.
be_BY: Поспех! Налады былі адноўлены.

en: Thumbnail Settings
be_BY: Налады мініяцюры

en: Thumbnail Size
be_BY: Памер мініяцюры

en: Original
be_BY: Арыгінальныя

en: Custom
be_BY: Карыстальніцкія

en: Opacity
be_BY: Празрыстасць

en: Border Size
be_BY: Памер рамкі

en: Border Radius
be_BY: Радыюс рамкі

en: Border Color
be_BY: Колер рамкі

en: Margin Between Images
be_BY: Адступ паміж выявамі

en: Text Color
be_BY: Колер тэкста

en: Text-Align
be_BY: Размяшчэнне тэкста

en: Font-Family
be_BY: Шрыфт

en: Heading Font-Size
be_BY: Памер шрыфта загалоўка

en: Text Font-Size
be_BY: Памер шрыфта тэкста

en: Description Length
be_BY: Даўжыня апісання

en: Album Cover Settings
be_BY: Налады вокладкі альбома

en: Cover Size
be_BY: Памер вокладкі

en: Show Albums
be_BY: паказаць Альбомы

en: Responsive
be_BY: спагадны

en: With Albums in Row
be_BY: З Альбомы у Роу

en: Margin Between Albums
be_BY: Адступ паміж альбомамі

en: Text for Album Click
be_BY: Тэкст для спасылкі альбома

en: Filter Settings
be_BY: Налады фільтра

en: Filters
be_BY: Фільтры

en: Enable
be_BY: Уключыць

en: Disable
be_BY: Адключыць

en: Filter Color
be_BY: Колер фільтра

en: Filter Text Color
be_BY: Колер тэкста фільтра

en: Font-Size
be_BY: Памер шрыфта

en: Roles & Capabilities
be_BY: Ролі і магчымасці

en: Privileges for Admin
be_BY: Прывілеі для адміна

en: Full Control
be_BY: Поўны кантроль

en: Read
be_BY: Чытанне

en: Write
be_BY: Напісанне

en: Privileges for Editor
be_BY: Прывілеі для рэдактара

en: Privileges for Author
be_BY: Прывілеі для аўтара

en: Privileges for Contributor
be_BY: Прывілеі для удзельніка

en: Privileges for Subscriber
be_BY: Прывілеі для падпісчыка

en: Lightbox Settings
be_BY: Налады Лайтбокса

en: Lightbox Type
be_BY: Тып Лайтбокса

en: Inline Background
be_BY: Інлайн фон

en: Overlay Background
be_BY: Налажэнне фона

en: Fade In Time
be_BY: Час з'яўлення

en: Fade Out Time
be_BY: Час знікнення

en: Facebook Comments
be_BY: Facebook каментары

en: Social Sharing
be_BY: Сацыяльныя кнопкі

en: Image Title
be_BY: Назва фота

en: Image Description
be_BY: Апісанне фота

en: Image Uploader Settings
be_BY: файлавага мэнэджара Налады

en: Uploader for Images
be_BY: файлавы мэнэджар

en: Change Uploading Image Name
be_BY: Змяніць Загрузка Назва выявы

en: Front - End Layout Settings
be_BY: Налады фронт-энда

en: Text for Back Button
be_BY: Тэкст для кнопкі назад

en: Button Color
be_BY: Колер кнопкі

en: Button Text Color
be_BY: Колер тэкста кнопкі

en: Album Seperator
be_BY: Падзяляльнік альбома

en: Image url location
be_BY: Малюнак URL месцазнаходжанне

en: Open in New Window
be_BY: Адкрыць у новым акне

en: Same Window
be_BY: самае акно

en: Pagination Settings for Images
be_BY: Налады пагінацыі для фота

en: Paging
be_BY: Разбіўка на старонкі

en: No. of Images Per Page
be_BY: Коль-ць фота на старонку

en: Slide Show Settings
be_BY: Налады слайд-шоў

en: Auto Play
be_BY: Аўта-плэй

en: Interval
be_BY: Інтервал

en: Language Direction Settings
be_BY: Налады накірунка мовы

en: Language Direction
be_BY: Накірунак мовы

en: Are you sure you want to restore settings?
be_BY: Вы ўпэўненыя, што жадаеце аднавіць налады?
